Skoči na vsebino

Kateri mejni prehod za na Hrva?ko


Boss

Priporočeno sporočilo

V petek popoldne grem na Hrva?ko preko Rijeke v Novi Vinodolski me pa zanima ker se za?nja v Italiji ferragosto bodo vsi mo?ni Italijani pritisnili na mejni prehod Starod pa Jel?ane ipd. Po mojem bo gu?va za popizdit tako me zanima, kak?ni so kej predlogi, kje naj grem ?ez, da ne bom korenine pognal?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V petek popoldne grem na Hrva?ko preko Rijeke v Novi Vinodolski me pa zanima ker se za?nja v Italiji ferragosto bodo vsi mo?ni Italijani pritisnili na mejni prehod Starod pa Jel?ane ipd. Po mojem bo gu?va za popizdit tako me zanima, kak?ni so kej predlogi, kje naj grem ?ez, da ne bom korenine pognal?

 

ce gres do rijeke potem pa naprej mas mejni prehod iz kocevja tam naprej ne vem imena lahko pa ti recem da guzve ni.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ce gres do rijeke potem pa naprej mas mejni prehod iz kocevja tam naprej ne vem imena lahko pa ti recem da guzve ni.

 

?ez delnice misli? in preko petrine.

Druga? pa tud varijanta jures ni slaba, preko jelovic, samo je pa malo dlje.

 

Js bi na tvojem mestu ?tartal od doma okol cca 4h zjutraj, bo ziher ?e ql.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js bi na tvojem mestu ?tartal od doma okol cca 4h zjutraj, bo ziher ?e ql.

 

Komediant :bravo: V slu?bi mi pa knji?co dajo... ne gre druga? ?el e tm nekj petihh, ?estih popoldne bom lahko ?tartal iz Logatca v najve?ji gu?vi :(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozor Jelovice ima odcep za Rijeko.... je sicer ene 15min ve? ampak pade? na Re?ko avtocesto preko ribov na severno stran u?ke, bom pripopal, ?e gre? gremo lahko skupaj do odcepa. Sem ?el z motorjem tam prvi? v ?ivljenju, ker je tabla za avtocesto Rijeka, sem zavil in pri?el na avtocesto za Rijeko...pol pa ?ez U?ko nazaj v Istro.. :D:D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je to 31km je tale ?rta. Do meje imamo to?no 1 uro vedno za predstavo (iz LJ).

 

Garantirano nobenega - edino cariniki se ?elijo malo pogovarjati ker so osamljeni....

post-2637-1311770135_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ne gre? ?ez Ko?evje zaradi dojen?ka? Jest sem ?el prej?nji teden na Pag in nazaj...ni? folka, sredi dneva...mogo?e avto, dva pred tabo na meji, je pa res da so ooviinkiiii, ampak meni osebno je to bolje kot pa stat na mestu...ker pacienti po jadranski magistari itak vozijo 60 km/h...se mi je skor snel.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Verjetno ne gre? ?ez Ko?evje zaradi dojen?ka? Jest sem ?el prej?nji teden na Pag in nazaj...ni? folka, sredi dneva...mogo?e avto, dva pred tabo na meji, je pa res da so ooviinkiiii, ampak meni osebno je to bolje kot pa stat na mestu...ker pacienti po jadranski magistari itak vozijo 60 km/h...se mi je skor snel.

 

Prej?nji teden je bilo vse prazno na cestah povsod - vreme....v nedeljo za nazaj pa so ?e pritiskali dol, pred na?im kampom kolona - vrsta prikolc

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozor Jelovice ima odcep za Rijeko.... je sicer ene 15min ve? ampak pade? na Re?ko avtocesto preko ribov na severno stran u?ke, bom pripopal, ?e gre? gremo lahko skupaj do odcepa. Sem ?el z motorjem tam prvi? v ?ivljenju, ker je tabla za avtocesto Rijeka, sem zavil in pri?el na avtocesto za Rijeko...pol pa ?ez U?ko nazaj v Istro.. :D:D

 

To gre? po predoru kastelec dol z AC al kako? Pol pa samo naravnost pa ni? zavijat sam direkt do Rijeke... a sem prav razumel? Pa tam ziher ni Italijanov?

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To gre? po predoru kastelec dol z AC al kako? Pol pa samo naravnost pa ni? zavijat sam direkt do Rijeke... a sem prav razumel? Pa tam ziher ni Italijanov?

 

Ja za kastelcom za Podkraj in samo samo naravnost pa v hrib . V prvem hrva?kem kraju ima? potem tablo z zelenim avtocesto in rijeka - levo. pol pa ?ez Mune do avtoceste

 

Boss tam ni nikogar razen mene - kdaj ma? namen od oka ?tartat?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo vse normalno bom iz Logatca nekje ?tartal okoli 17:00, ?e pa se bo ?e?plovlje obiralo pa bolj proti 18:00. :ne vem:

 

Mi lul?karji se ponavadi prej spokamo, 1,2,3. ?e pride pa do zapletov se pa sli?iva, vsekakor ti pa sporo?im kako je na meji - ?e bo? ?el tam?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok zmenjeno B)

 

P.S. N? skoraj 3 letnik sedaj vsakega vpra?a - a ma? ti luliko....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

P.S. N? skoraj 3 letnik sedaj vsakega vpra?a - a ma? ti luliko....

 

Po?ak da za?ne preverjat z rokami. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Huh :huh: se zna zgoditi, da sploh ne bom ?el in da bo otroke dedi dol peljal v soboto zve?er.

 

 

Uuuuu, romantikaaaa :jupiii:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?tikli so ql, samo ?e so obuti, niso skupaj in obrnjeni v strop. :hohoho:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.