Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

 

 

Ej kako pa je na mazdi....kaj je delo tudi usteto v garancijo...???

 

 

LP daVid

?e je garancijsko popravilo je v?teto tudi delo!
na vsak servis je vsteta garancija....

tudi ce ti odpravljajo izredno napako/okvaro, ki je garancija ne zajema, imas se vedno garancijo na opravljeno storitev in dele.

Ej hvala za info......?e bodo pa sitnarli pa sam tebe pokli?em...... :D

 

 

LP dAvid

Ma ti samo o?tro nastopi...ce je kaksen glup serviser...bodi zajebana stranka...ce pa bo lusna deklica...no sej tukaj pa mislim, da ti ne bom dajal predlogov...hihi...znas ze sam zadosti dobro ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ma ti samo o?tro nastopi...ce je kaksen glup serviser...bodi zajebana stranka...ce pa bo lusna deklica...no sej tukaj pa mislim, da ti ne bom dajal predlogov...hihi...znas ze sam zadosti dobro ;)

Se bom proval dr?at tega....sam je klinc ki ne znam bit zajebana stranka......

 

 

Uni rek dr?i -----kdor je dober je oslu podoben....... <_<

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma lej...samo pridi noter zoprn un PM...pa delaj se, da ti je vse odvec...pismo...no glej...pojdi na avtoplus v kp pa poglej kako se obnasajo tam s strankami, pol pa se ti tko obnasaj z njimi...hihi...

 

Jaz sem se delal zivcnega, sem tipa nazjal...ma sem ga tudi imel za kaj, ki me je neki drkal...pol je blo vse ql.

 

Tole z oslom...vecx preverjeno in preizkuseno na zalost :(

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma lej...samo pridi noter zoprn un PM...pa delaj se, da ti je vse odvec...pismo...no glej...pojdi na avtoplus v kp pa poglej kako se obnasajo tam s strankami, pol pa se ti tko obnasaj z njimi...hihi...

 

Jaz sem se delal zivcnega, sem tipa nazjal...ma sem ga tudi imel za kaj, ki me je neki drkal...pol je blo vse ql.

 

Tole z oslom...vecx preverjeno in preizkuseno na zalost :(

Ej bom proval....sicer ne vem kako mi bo to uspelo....sam bom proval....drugi teden ga bom na Gamo peljal.....pa da vidmo kaj bo!! :D

 

 

Gre? z mano....?? Ta use tam s pravili potol?e??? :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej bom proval....sicer ne vem kako mi bo to uspelo....sam bom proval....drugi teden ga bom na Gamo peljal.....pa da vidmo kaj bo!! :D

 

 

Gre? z mano....?? Ta use tam s pravili potol?e??? :D

 

 

LP daVid

David...ti kr samozavestno, bo vse OK ne skrbi...hihi :D

 

LoL....a da prideva dva zajebana gor...hihi....rajsi ne, kaj ces, da ne spijo se cel mesec ;):whatever:

 

AHAHA

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej bom proval....sicer ne vem kako mi bo to uspelo....sam bom proval....drugi teden ga bom na Gamo peljal.....pa da vidmo kaj bo!!  :D

 

 

Gre? z mano....??  Ta use tam s pravili potol?e???  :D

 

 

LP daVid

David...ti kr samozavestno, bo vse OK ne skrbi...hihi :D

 

LoL....a da prideva dva zajebana gor...hihi....rajsi ne, kaj ces, da ne spijo se cel mesec ;):whatever:

 

AHAHA

hihihi ja to nebi blo fajn....mi ziher ka?ne kable o bremz pocvikajo.... :D:D

 

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre? z mano....?? Ta use tam s pravili potol?e??? :D

 

 

Mislim, da bi na Gamo moral LabijaGT vzet B) ... ?koda, da ga ne bo v SLO :blink:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre? z mano....??  Ta use tam s pravili potol?e???   :D

 

 

Mislim, da bi na Gamo moral LabijaGT vzet B) ... ?koda, da ga ne bo v SLO :blink:
Gre? ti z mano?? :D

 

 

Lp daVid

Verjemi, da si takega "vozeka" ne ?ei? zraven... :D:P
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok to pomeni da si....??? :ne vem:

 

 

LP daVid

Dobra du?ica, premehek, se ne znam "razjezit" ko je to treba, .... :angry:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok to pomeni da si....???  :ne vem:

 

 

LP daVid

Dobra du?ica, premehek, se ne znam "razjezit" ko je to treba, .... :angry:
ok pol nate ne morem ra?unat......sem isti..porko dijo!!! :angry: To ni fajn o?itno!!

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ok to pomeni da si....???  :ne vem:

 

 

LP daVid

Dobra du?ica, premehek, se ne znam "razjezit" ko je to treba, .... :angry:
ok pol nate ne morem ra?unat......sem isti..porko dijo!!! :angry: To ni fajn o?itno!!

 

 

LP david

Mi imamo rajsi take pridne in simpati?ni?ne kot sta vidva, ne pa zate?ene ;)

Taki botte na servisih...hihi :D

 

grem damu, ki mama peće ribu...haha :P

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa vzami poleg Kyussa - on bo ?e na poti tja jezen - kako bo ?ele ko pride tja (ko ma tak rahle ?ivce)!

 

No sicer pa se jaz tud hitro....

 

tak da nisem ni? kaj bolj?i <_<

hihihi kaj pol nej tebe uzamem???? :D:D:D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... za cocktail :whatever:

 

pa kako open air latino fe?to.....

 

 

bi se dalo razmislit :D

uuu stari sam ti pa si zahteven.....kr open air latino fe?to.....hihihi Jah ok...to te povabim lahko useeno... :D

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Ta zvok se mi je pojavil po tem, ko so mi zaradi "klenkanja" na Gami morali "nek ?i?ke, ki prepre?ujejo trsenje ro?ice menjalnika" zamenjat. Ostaja ?e vedno je pa vsekakor bolj sprejemljiv kot stalno vibriranje in tresenje tistih ?i?k. ?al so mi tedaj morali celotno sredisko konzolo sneti iz avta...

 

Glede neugodnih zvokov pa ?e to...ali komu ?kripa voznikov sede??

 

LP od novega ?lana V-ja

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja meni so rekli da se verjetno neki zavorne ?eljusti premikajo...pa klink nardi..... :ne vem:

 

 

LP daVid

Taka izjava mene ne bi ravno pomirila - kaj pa ?e se odlomijo??? :ne vem:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Evo kon?no klinkanja ni ve?.....bil je pa problem nekje pri polosovini....samo podmazat je bilo treba.....in to se dogaja pri dosti 3kah..... ni pa ni? nevarnega...edino mote?e...vsaj zame ki sem bil pozoren na to!

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

No bom pa ?e jaz malo pokritiziral.

Tile na?i "SERVISI" ?e posebej pa mehaniki, so res svojga dnarja vredni.

Mojo M3 TX 1.6 sem jim peljal kar 4x, pa nekega konkretnega odgovora za re?itev napake nisem dobil, kaj ?ele, da bi mi avto poservisirali kot se spodobi. So pa mal preizku?al in naredil to, da ko sem ?elel na zimo menjat nazaj 15" plati??a/ zimske gume, mi jih vulkanizer ni mogel, ker so mi zamenjal prednje zavorne ?eljusti in to so montirali tiste od GTAjke, tako da bi lahko namontiral nazaj samo 16" ali pa 17" plati??a, kaj pa so naredil mi pa niso povedal.

Tako da je moj zaklju?ek slede?: Kupil sem avto, ki je stal celih 4,3Mio in mi en poobla??en servis ni sposoben odpravit TOVARNI?KE NAPAKE???!!! Takim servisom jaz ne upam zaupat avtomobila na katerem mi bodo naredili redni servis - naredil sem ga samo pri 20.000, pa nikoli ve? ga tak?nim PACARJEM ne pripeljem.

?alostno je v toliko da se podejtje Mazda potrudi in naredi ZELO KAVAITETNE avtomobile, potem pa ti na?i bizgeci od zastopnika navzdol niso sposobni suportirat svojih strank, pa ?eprav so ?e vseeno za tak?no "ODGOVORNO" delo veliko preve? pla?ani.

MAZDA JE ZAKON - SLO SERVISI PA SRANJE, da ne re?em kaj ve?!!!

user posted image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi 1.7 je dražje kot je pri nas. Kolko šimfate Ptiča, imamo zelo ugodno gorivo.   Ne tankam na avtocestah, ne v Italiji, ne v Sloveniji. Sem v Srbiji, ker so cene ble iste.   Jaz v Italiji vedno iščem self service ročke. Ne bi dal 10-20c več, da mi stric tanka.   To te pač izkušnje naučijo, pred tem sploh nisem vedel, da ti še kje kdo tanka, ampak izgleda so italjančki pripravljeni plačat, da si rok ne umažejo.
    • Saj pravim, da se da tudi dokaj poceni tankat. Nazadnje sem tankal konec aprila po 1,7€/liter v okolici Milana. Sem naletel na eno malo Shell črpalko, sicer si moraš sam tankat, a vseeno. Pa še poraba mi je do Kopra padla. Ne vem, mogoče je pa shell gorivo kaj boljše?  Drugače pa ja, na avtocestah je okoli 2€ ali tudi več. Zato sam nikoli ne tankam na, avtocestah. Ja, se ustavimo na odličnih rogljičkih in še boljšem kapučinu. 
    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.