Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

@simons

A lahko pove? za kako napako gre pri tvojem avtu?? :whatever:

 

pa nekega konkretnega odgovora za re?itev napake nisem dobil

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podoben primer sem imel tudi jaz na prej?njem avtomobilu samo je bila krivda vulkanizerja, ker je uporabljal samo normalne ute?i za centriranje in seveda se je ute? zataknila za zavorno ?eljust in odpadla.

 

Vulkanizer mi je rekel, da pa? tiste feltne ne bom mogel montirati na avto in grem do druzga vulkanizerja. Ta pa prav ni problema in mi da zelo zni?ane ute?i, scentrira in OK :)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa pejmo po vrsti kot so hi?e v Trsti.

LabiGT

Je bil ?e omenjen - A-Cosmos LJ.

Sicer so pa servisi vredni svojega denarja in ?e nisi zraven, jim ni kaj dosti za zaupat - PRE?IVET JE TREBA - eni tako, drugi pa malo druga?e. ?alostno je samo v toliko, da se eni trudijo in po?teno delajo, ve?ina pa petriga (beri: goljufa) kot pes te?e.

pokycar

?lo je za pokanje in seveda je pok bil samo en (kovinski zvok) in mo mojem nekje levo pri prednjem kolesu, ravno toliko, da te stvar moti.

Na servisu sem rekel, da se mi zdi, kot da bi se to zgodi pri sprostitvi prednjih zavornih plo??ic pri speljevanju. Ampak se je to po mojem kasnej?em pozornem opazovanju dogajalo ob speljevanju z mesta naprej, pri speljevanju z mesta vzvratno in takrat ko sem pretikal iz 4. v 3. ali ni?jo prestavo.

Boss

Niso bile vzrok ute?i za centriranje ampak naslednje.

Moja Mazda ima original lita 16" plati??a na katerih imam letne pnevmatike, kupil pa sem tudi kovinska 15" plati??a (od Mazde) na katera sem montiral zimska plati??a. Ker sem avto nabavil NOV_2003 sem prvi? plati??a pri vulkanizerju (sosed - dober kolega) brez te?av zamenjal. Sem pa 2004 vozil Mazdo zaradi klikanja na servis in v tem ?asu so mi po vseh neuspelih poskusih zamenjali ?e prednje zavorne ?eljusti in zavorne plo??ice.

In glejga zlomka, ko peljem avto k istemu vulkanizerju na zimo 2004, mi tip re?e "te feltne (kovinske) pa tle gor ne grejo" ? Kaj pravte kok sm pogledu :blink: ? In skupaj sva po nekaj minutah ugotovila, da je problem nastal z zamenjavo zavornih ?eljusti, saj so alu plati??a na notranji strani skoraj pravokotna na krake in brez robov, kovinska plati??a pa so polkro?na, pa ?e en rob oz. utor imajo in so zadele v ute?i na zavorni ?eljusti.

David

Ja pa je res, pa ?e sami so bli pol presene?eni, ko sem jim povedal kako in kaj. Ni jim preostalo ni? drugega kot, da zadevo spravijo nazaj v prvotno stanje. Razlika v ?eljustuh je pa v tem (to sem na eni GTAjki sam videl), da ima GTAjka ve?je "ute?i" - skratka razlika je o?itna ?e na prvi pogled, pa ?e tut si samo "pek"

Mazda323

Tebi pa tale odgovor: O?itno si ?e zelo mlad, al pa mogo?e kej drugega, da ne zne? kaj bolj pametnega napist, kot to kar si, pa ?e to je trapasto in ni omembe vredno! Si pa daj raje drugo ime za tak?na trapasta pisanja, saj si ime Mazda323 tega ne zaslu?i. Pred trojko sem jo namre? imel in imam na njo zeloo lepe spomine!

user posted image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@simons

 

Glede na to,da vozi? isti avto kot jaz,da si se pridru?il temu forumu en dan pred mojim rojstnim dnevom(ki je bil BTW takrat okrogla cifra-pa ne 20!! :D ) ,pa da si tak lepo vse napisal,ti ?astim pija?o,?e pride? v nedeljo na sre?anje!! :vesel:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazda323

Tebi pa tale odgovor: O?itno si ?e zelo mlad, al pa mogo?e kej drugega, da ne zne? kaj bolj pametnega napist, kot to kar si, pa ?e to je trapasto in ni omembe vredno! Si pa daj raje drugo ime za tak?na trapasta pisanja, saj si ime Mazda323 tega ne zaslu?i. Pred trojko sem jo namre? imel in imam na njo zeloo lepe spomine!

 

Persen??? Dober komentar :bravo::jupiii::bravo::hohoho::jupiii::jezicek::notworth::notworth: Res faca si! :punk:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je bil ?e omenjen - A-Cosmos LJ.

 

sem se bal da bos to rekel...(hmm le zakaj sem jaz menjal servis??). Izgleda da niso bli samo pri meni nesposobni :angry:

 

- pa ne tako napadat Mazde323, ker ni mislu nc slabega (prej dobrega, jaz bi sel v astrijo servisirat ce bi bli se pri Gami nesposobni). Preprican sem da Mazda323 ni mislu na slab nacin to rec :ljubezen:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Preprican sem da Mazda323 ni mislu na slab nacin to rec :ljubezen:

:D He he,kaj ga pa te tolko brani? ti?? :blink: Bo ?e sam povedal,kak je mislo!

 

P.S.-pa tisti :ljubezen: mi ne gre v glavo!!!!!!!!! <_<

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tak?ni brezvezni komentarji me na forumih, kjer naj bi si ljudje pomagali, predvsem pa dali kak?no koristno informacijo, res kar malo pogrejejo.

To ni tema za Splo?no debato, ampak, Tehni?ne te?ave, vzdr?evanje in stro?ki.

Ampak, ?e je bilo mi?ljeno dobronamerno in napisano na kratko in konkretno, pa ?e ?e je ?lovek res kot se ?ika, vzamem besedo nazaj.

Pa lepo se imejte in napi?te mi ?e, kje za vraga imate to sre?anje v nedeljo?

user posted image
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ simons

 

Nedelja 25.9.2005,lokacija Trojane (pri krofih :D ),ob 16.uri!! Pridi,ne bo ti ?al!! :vesel:

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Torej simons....o?itno je bil proiblem isti kot pri meni..... in meni so mogli samo podmazat malo...in zdej je kul...je pa res da se meni ni dogajalo to pri ?altanju s 4. v 3. prestavo....

 

No sicer pa tudi sam ne peljem avta ve? na A-cosmos kjer sem ga tudi sam kupil....

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
    • Odvisno, kje tankaš. Na avtocestah je res tudi 2€ in več,na kakih navadnih cestah pa ga dobiš tudi za 1,6€. Res je kar praviš. Hoteli so tudi do 50% cenejši kot pri nas. Aperol spritz v Veroni 4,5€,v Kopru od 6-8€, pizza v centru Milana od 7-10€, pri nas že krepko nad 10€. Skratka, naši so šli s cenami v nebo. Lep primer je Bovec, kjer so dobili en kup odpovedi. Moj znanec dela tam kot vodnik splavov in je več doma kot gor v Bovcu. Ne ve, kako bo s to sezono. 
    • Tudi v dežju je fajn pohajat in nič jamrat😁 V trenutku sem bil stuširan.
    • Norveške mi raje ne omenjat, ker kolk hipokrizije kot je pri njih je verjetno da skoraj ni nikjer. Da so si naredili vse to je bila zgolj zasluga v ogromni prodaji nafte in plina. Potem so tolk subvencioniral EV-je ravno iz prodaje fosilnih goriv, da so si jih vsi kupili "na zalogo" in tko mal za zajebavat naokol. Za resno pa se še vedno vozijo v ICE avtomobilih, sploh pozimi jim skoraj ne pade na pamet, da bi EV-ja uporabljal.   Zato pa pridemo do tega fenomena, da poraba goriv ne pade. Ne pade zato ker lažejo vsem v fris vključno samim sebi.   Zgodba je verjetno podobna povsod, ker ne glede, da je procent EV-jev še majhen bi se moralo poznati pri zmanjšanju porabe nafte. Pa se? Kje so študije, da gre to res v pravo smer? Vemo da samo izdelava EV-ja potrebuje toliko nafte, da so pri Volvotu naračunal, da je za cca 90.000km vožnje ICE-ja.
    • Golob je kriv... aja sej to ni pr nas. Mah sej je vseeno pod pernatim Taubijem, sem slišal, da mamo najdražji bencin. Tko pravijo tud na forumih in TikToku.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.