Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

Evo pa sem ?e jest do enega problem pri?el-.---in sicer...Avto mi recimo ko vozim naprej in se ustavim, in pol ko dam rikverc in speljem, je nekje odspodaj sli?at en tak metalen klik....ne znam ga to?no opisat, pa? metalen zvok....isto se zgodi ko dam iz rikverca nazaj v prvo in speljem...spet kliink.... <_<

 

Stvar pa klinka sam kadar gre prvi? naprej al pa nazaj....ko to ponovi? ne dela ve?.....

 

 

Ok recimo da bo kdo zastopu kaj mislim.... <_<

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 64
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

A to odkar mas nova kolesa a ze prej?

 

Tko na pamet ne zveni nic pretresljivega...jaz sem mel mogoce podoben problem: ko sem obracal kolesa cist do konca in sel rikverc se je slisal nekaksen kovinski zvok (kot da nekje struga). Sem sel na servis in so popravili (so zamenjali en del pri zavorni celjusti spredaj).

Najboljs da jih gres vprasat..ne stane nic itak ;)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ja itak je garancija...sicer pa je to ?e prej delalo...sam nisem niti za tem ?el....je moja sestra opazla... <_<

 

Mal me moti....zdej ki sem pozoren na to....sicer pa mislim da ni n? huj?ega....sam pri meni pa tudi ?e mam kolesa naravnost to klinka.. :angry: .......

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

U?erej sem peljav na avto cosmos.....in kaj se je zgodilo...reku so mi da nimajo ?asa ker je gu?va, in, da bi avto mogu do naslednjega dneva gor pusti....HALOO??? Pa 2 dni prej sem se dogovoril....... :angry:

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

U?erej sem peljav na avto cosmos.....in kaj se je zgodilo...reku so mi da nimajo ?asa ker je gu?va, in, da bi avto mogu do naslednjega dneva gor pusti....HALOO???  Pa 2 dni prej sem se dogovoril....... :angry:

 

 

LP david

Zamenjaj servis ... ?e vozi? v LJ potem Gama - ti lahko LabiGT ve? pove ... mislim vsaj :ne vem:
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PA mogo?e kdo ve kako je s servisom v Kopru?? Mazda ne vem kaj.....

 

 

LP daVid

imas ga v kopru na avtoplusu...ampak ti ne priporocam...jaz sem ostal razocaran in glede odnosa (menefregisti?en) in glede tistega kar so mi delali (sem imel eno tezavo z mazdico) pa mi niso nic pametnega znali mojstri svetovat...edino drage resitve, kar se je pol izkazalo za neutemeljeno....

 

Raje pojdi v gamo ali pa v velenje...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PA mogo?e kdo ve kako je s servisom v Kopru??  Mazda ne vem kaj.....

 

 

LP daVid

imas ga v kopru na avtoplusu...ampak ti ne priporocam...jaz sem ostal razocaran in glede odnosa (menefregisti?en) in glede tistega kar so mi delali (sem imel eno tezavo z mazdico) pa mi niso nic pametnega znali mojstri svetovat...edino drage resitve, kar se je pol izkazalo za neutemeljeno....

 

Raje pojdi v gamo ali pa v velenje...

Evo hvala za info....torej GAMA...ti si moj next servis.....:)))

 

 

Ej kako pa je na mazdi....kaj je delo tudi usteto v garancijo...???

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Ej kako pa je na mazdi....kaj je delo tudi usteto v garancijo...???

 

 

LP daVid

?e je garancijsko popravilo je v?teto tudi delo!
Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Ej kako pa je na mazdi....kaj je delo tudi usteto v garancijo...???

 

 

LP daVid

?e je garancijsko popravilo je v?teto tudi delo!
Ja mislim da bo to pod garancijo.....sam pa nimam pojma kaj je......sam klinka kadar dam u rikverc......Klink klinm klin.....jebemti klink....zdej ki sem pozoren na to mi gre na ?ivce...!!!! :angry:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi meni para ?ivce en "klink" v desnih vratih - ko speljem, pa ko zabremzam, pa ko speljem,... - baje je zaklep na vratih - ?akam novega? mogo?e... :angry:

Eh, pa kaj - glavno da afto leti prek 200 :lol:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi meni para ?ivce en "klink" v desnih vratih - ko speljem, pa ko zabremzam, pa ko speljem,... - baje je zaklep na vratih - ?akam novega? mogo?e... :angry:

Eh, pa kaj - glavno da afto leti prek 200 :lol:

Omejitev je pa 130 km/h.......te bojo cajoti za levo rebro obesli..... :D

 

 

Pa kaj so ti na servisu povedali kaj je narobe???

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  Evo hvala za info....torej GAMA...ti si moj next servis.....:)))

 

 

Ej kako pa je na mazdi....kaj je delo tudi usteto v garancijo...???

 

 

LP daVid

 

Lahko ti ?e jaz podam izku?nje, ?e pet let vozimo mazdo na Gmmo in so res mega...nikoli nobenih problemov, hitri-ugodni-kakovostni...?e ve?, da v 5-ih letih in pri 260 000km, ni bilo nikoli nobene okvare :rolleyes:

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  Evo hvala za info....torej GAMA...ti si moj next servis.....:)))

 

 

Ej kako pa je na mazdi....kaj je delo tudi usteto v garancijo...???

 

 

LP daVid

 

Lahko ti ?e jaz podam izku?nje, ?e pet let vozimo mazdo na Gmmo in so res mega...nikoli nobenih problemov, hitri-ugodni-kakovostni...?e ve?, da v 5-ih letih in pri 260 000km, ni bilo nikoli nobene okvare :rolleyes:

 

lp

Dosti obetaven in ob?udujo? podatek....torej ?e ena plus to?ka za Gamo..... :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Ej kako pa je na mazdi....kaj je delo tudi usteto v garancijo...???

 

 

LP daVid

?e je garancijsko popravilo je v?teto tudi delo!
na vsak servis je vsteta garancija....

tudi ce ti odpravljajo izredno napako/okvaro, ki je garancija ne zajema, imas se vedno garancijo na opravljeno storitev in dele.

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

 

Ej kako pa je na mazdi....kaj je delo tudi usteto v garancijo...???

 

 

LP daVid

?e je garancijsko popravilo je v?teto tudi delo!
na vsak servis je vsteta garancija....

tudi ce ti odpravljajo izredno napako/okvaro, ki je garancija ne zajema, imas se vedno garancijo na opravljeno storitev in dele.

Ej hvala za info......?e bodo pa sitnarli pa sam tebe pokli?em...... :D

 

 

LP dAvid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Tudi 1.7 je dražje kot je pri nas. Kolko šimfate Ptiča, imamo zelo ugodno gorivo.   Ne tankam na avtocestah, ne v Italiji, ne v Sloveniji. Sem v Srbiji, ker so cene ble iste.   Jaz v Italiji vedno iščem self service ročke. Ne bi dal 10-20c več, da mi stric tanka.   To te pač izkušnje naučijo, pred tem sploh nisem vedel, da ti še kje kdo tanka, ampak izgleda so italjančki pripravljeni plačat, da si rok ne umažejo.
    • Saj pravim, da se da tudi dokaj poceni tankat. Nazadnje sem tankal konec aprila po 1,7€/liter v okolici Milana. Sem naletel na eno malo Shell črpalko, sicer si moraš sam tankat, a vseeno. Pa še poraba mi je do Kopra padla. Ne vem, mogoče je pa shell gorivo kaj boljše?  Drugače pa ja, na avtocestah je okoli 2€ ali tudi več. Zato sam nikoli ne tankam na, avtocestah. Ja, se ustavimo na odličnih rogljičkih in še boljšem kapučinu. 
    • In za po vrhu-ponudba,katero nihče ne potrebuje🤣🤣...Mazda pa ima prodajne rezultate,ki so rekordni v njeni zgodovini😃...kdo bi si mislil😄     
    • A niso to vsako leto za hrvate pravli, ker zaporedoma podražujejo in še kr je vse polno.   Tak bo tu. Al bo prišel kdo, ki bo pripravljen plačati visoko ceno ali pq bojo spuatli in bo polno.     Drugače pa tvoje cene o italjanskem bencinu me skozi fascinirajo.   Center Bologne: Center Firenz: To so živi podatki od uporabnikov za RON95. Rad hodim v Italijo, samo takih cen, kot pri nas, ni bilo tam nikoli. Vedno so med najdražjimi v Evropi.
    • Dobro jutro, nov je dan... ☀️😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.