Skoči na vsebino

Dopust 2011


krco22

Priporočeno sporočilo

Mal slik iz otoka :bravo:

 

Se oproscam vidm da je kr topliral temo prej me je izklopl iz omrezja pa sm mislu da sploh ni nic objavl no zde sm popravu sam tale HSDPA omrezje naj bi bil kar hitr sam ni glih traja pa traja :blush:

 

Za velikost slik se ze naprej oproscam men to pomanjsevanje ne gre lahko pa kdo drug. :D

 

post-3-1312784617_thumb.jpg

post-3-1312784625_thumb.jpg

post-3-1312784639_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mal zgleda ?e kot kak gr?ki otok

 

 

Ma ne to je po cesti iz mesta Rab proti Loparju pa se cesta mal dvigne in je parking cist na robu hriba pol je pa tak razgled to ajvar zihar pozna.

 

 

To je pa slika Mesta Rab

 

post-1962-1312654642_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na zadnji sliki bi morali biti znameniti 4-je zvoniki, pa si ?al zajel samo 3! Lepo mesto sicer! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak da sem sre?en, ker so z raba, samo lahko bi ?e keko drugo gor nalimal, in ne samo iz tistega razglednega ovinka, kjer je zmeri folka full.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Itak da sem sre?en, ker so z raba, samo lahko bi ?e keko drugo gor nalimal, in ne samo iz tistega razglednega ovinka, kjer je zmeri folka full.

 

 

Ma klinac ce pa tuk traja da nalozi sliko gor da gres lahka umes se na kosil. Dons pa za jutar je pa dez napovedan veter ze piha oblacn je pa tut ze.

 

Folka je letos pa res ogromn sem bil dva dni nazaj pri kampu v Loparju san marino to je bla taka guzva da z avtom sm glih kumi prsu du konca da sm lahka obrnu pa da najdes parking znanstvena fantastika res pa da je bila sobota. :huh:

 

YavarYa ke ti gres na trajekt v jablanci? upam da ne bos mel guzve ker bo glih petek. :ne vem:

 

Evo se ena iz druzge strani

post-1962-1312792934_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma klinac ce pa tuk traja da nalozi sliko gor da gres lahka umes se na kosil. Dons pa za jutar je pa dez napovedan veter ze piha oblacn je pa tut ze.

 

Folka je letos pa res ogromn sem bil dva dni nazaj pri kampu v Loparju san marino to je bla taka guzva da z avtom sm glih kumi prsu du konca da sm lahka obrnu pa da najdes parking znanstvena fantastika res pa da je bila sobota. :huh:

 

YavarYa ke ti gres na trajekt v jablanci? upam da ne bos mel guzve ker bo glih petek. :ne vem:

 

Evo se ena iz druzge strani

post-1962-1312792934_thumb.jpg

 

K bo gu?va nastala, bom js ?e dol. :hudicek:

 

?e sliko zmanj?a?, pol se hitreje aploada. :hudicek:

 

Zmanj?at je ni treba, samo ?e so gor kaki jo?ki, al pa kaka lepa rit !

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tuki domacini pravjio da bo do jutri nehal pihat pol bo pa baje 32C+ :bravo:

 

Upam da res :ne vem:

 

sva ?e 2 :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?en je plan z vremenom naprej ?

 

 

Tuki domacini pravjio da bo do jutri nehal pihat pol bo pa baje 32C+ :bravo:

 

Upam da res :ne vem:

 

Takle vreme je bil pa vcer k je pol dez padu :angry:

 

 

Kak?en je plan z vremenom naprej ?

 

 

Tuki domacini pravjio da bo do jutri nehal pihat pol bo pa baje 32C+ :bravo:

 

Upam da res :ne vem:

 

Takle vreme je bil pa vcer k je pol dez padu :angry:

post-1962-1312963250_thumb.jpg

 

 

Tale net bo men zivce pozru vidm da je spet kr neki objavlen en za drugem men je pa sam nalagal pa nalagal :huh:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej kwa ma? to zen telefon ?

?e ma? android in?taliri photoshop, lahko dela? s slikami kar ho?e?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ej kwa ma? to zen telefon ?

?e ma? android in?taliri photoshop, lahko dela? s slikami kar ho?e?.

 

 

Ma ne delam s telefonom ampak s prenosnikom. Mam pa vin 7 ce se da kje zmanjsat slike v vindovsi napis pa bom probu ker to se nism delu sam ne rec naj kej dol potegnem ker bo glih do konc dopusta dol vlekl :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma ne delam s telefonom ampak s prenosnikom. Mam pa vin 7 ce se da kje zmanjsat slike v vindovsi napis pa bom probu ker to se nism delu sam ne rec naj kej dol potegnem ker bo glih do konc dopusta dol vlekl :ne vem:

 

?e ma? gor office pl ima? tud uiher zraven Microsoft picture manager, to je najbolj simpl program, druga izbira pa je labijeva.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ma? gor office pl ima? tud uiher zraven Microsoft picture manager, to je najbolj simpl program, druga izbira pa je labijeva.

 

 

Nimam uporabljam openoffice bom probu Labijev program ce bo slo ce nov predolg ga nalagal

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.