Skoči na vsebino

Mazda6 INTERCOOLER


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

jaz pa imam pri svoji Mzadi te?avo z INTERCOOLER-jem, in scer je po?en in mi kaplja ven olje.

 

Zanima me ?e se data tiste dve cevi ki sta priterjeni na intercooler odmontirat, saj druga?e se intercoolerja nebo dalo zavariti.

 

Mehanik mi je rekel da ti dve cevi se neda odstranit, samo jaz mislim da se mora saj sta priviti z vijaki.

 

V prilogi sem ozna?il sliko kateri dve cevi mislim.

 

Prosim za ?imprej?ni odgovor

post-6643-1313659465_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Seveda se da. Sem imel isti problem 2 meseca nazaj in smo ga uspe?no re?ili. Pri meni je bil IC po?en samo pri desni cevi (in to zgoraj in spodaj) na tvoji sliki. Ob tem sem zamenjal ?e tesnilo, ki stane na servisu skoraj 10?. Pomoje se mehanik boji od?raufat cevki, ker lahko zadeva hitro po?i, ker je aluminij, je potem z IC konec. Tudi pri meni je rekel, da upa da bo ?lo in je hvala bogu ?lo :) Druga?e je pa na servisu cena popravila okroglih 100?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.