Skoči na vsebino

Rja


stepski volk

Priporočeno sporočilo

O?itno je rja za?ela mojo mx5 in bi jo rad za??itil pred nadaljnim propadanjem saj mi je avto res pri srcu :ljubezen:

Ker so mi peskanje podvozja rok in kon?nikov odsvetovali,saj pride pesek v vse luknjice in le?aje ter jih s?asoma uni?i sem sli?al da menda obstaja neka barva Hammerite ki se lahko nana?a direkt na rjo saj je v barvi neka kemija ki rjo nekako ustavi in za??iti pred nadaljnim rjavenjem in ?e pobarva se. Kje se to kupi?

To bo rad naredil ?e pred zimo....

 

Va?ega cenjenega menja bom zelo vesel... :danzoman::bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na? mehankar Simon mi je omenjal neko za??ito podvozja za zelo pametno ceno, pokli?i ga, itak ga pozna?! :bravo::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No zdej je odvisno kok misli? podret avto, druga?e s peskanjem ni ni? narobe, ker roke so tako ali tako samostojen del. Poglej si v moji temi, kako zgleda podrto podvozje, ker je na nbjki itaq identi?no. Ti pa svetujem da ?e se bo? zadeve lotil, se jo loti tako kot se zagre, ?ene bo? kmalu zadevo ponavljal. S peskanjem pa ni nobenih problemov, ?e se zadeva primerno za??iti. Druga?e pa tako ali tako zamenja? le?aje, kon?nike in ostali potro?ni material, ker me noben nebo prepri?al da je po 200kkm to ?e vse uredu, in pa ker ma? vse podrto ni nobenga dodatnega dela. Niti ni tako zelo drago use skupaj. Za peskanje in pra?no barvanje ra?unaj okoli 200? in pa ene 200? je ?e ves material ki ga rabi?, ?e ne menja? ?e silenov, ki pa so originalni ob?utno dra?ji, kot poly.

 

Slikca za predstavo, kako zgleda speskano komplet podvozje.

Objavljena slika

 

LP

Jero

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.