Skoči na vsebino

Mazda 6 facelift ?e v Sloveniji


Boss

Priporočeno sporočilo

Evo pa sem jo videl v ?ivo... mogo?e malce razo?aranje, ker ni tolk sprememb, da bi bile zelo vidne je pa po drugi strani to dobro, da se ne bo ?e na prvi korak videlo da imam "star" model ?estke :D hehe

post-9-1118917915.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Znotraj razen sredinske konzole in temnej?e barve zanjo ni bistvenih vidnih sprememb. Mogo?e edino tekstilni material na vratih zgledajo malce bolj resno kot pri starej?em modelu :ne vem:

post-9-1118918508.jpg

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja baje vsak po enega, da boste prijave do septembra zbiral, ko bodo avtomobili dejansko na zalogi za odpelat...

 

Wildcat, ?e se motim me prosim popravi sam jaz sem dobil take informacije, ker imam vpla?ano ?e eno ?estko in bom moral ?akati do Septembra, da bo za odpelat :angry:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Obstaja! Kar nekaj se jih vozi po na?i ljubi de?elici...?al jaz nisem med njimi!!!! :jupiii:

 

Je pa en voznik na forumu - HLADNI se imenuje (tako vsaj pi?e v opisu pod vozilo!)... :bravo:

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Obstaja! Kar nekaj se jih vozi po na?i ljubi de?elici...?al jaz nisem med njimi!!!! :jupiii:

 

Je pa en voznik na forumu - HLADNI se imenuje (tako vsaj pi?e v opisu pod vozilo!)... :bravo:

Ja jo imam, (pa ne da bi se hvalil B) ) mi je avto z najlep?o barvo, na kateri pridejo do izraza vse njene obline... Kar pa ne pomeni, da pri drugih barvah ne. Moja 6 do?ivlja stilsko preobrazbo, mam nekaj slik pa jih ne znam pripopat na forum, ?e se katermu lubi, da mi razlo?i, bi bil vesel pomo?i :) !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A mamo na forumu slu?ajno kak?ne umetnike ki se s photoshopom ukavarjajo, ?e so ali bi lahko sprednji odbija? od 6gt dali na tole mx-3

:P

 

ne da se mi...

post-9-1122377064.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hladni....tam kamor poste pi?e? ima? odspodej opcijo dodaj datoteko.....evo....klikne? tam browse....pa pokaze? potko do tvojih slik na PCju.....in to je to.....zdej pa takoj nalo?i slike.... :vesel::jupiii::vesel::jupiii:

 

 

LP daVid

 

 

P.S. KAAlman lenoba lena...... :blink::angry: :ne vem:

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"ne da se mi" ni blo mi?ljeno za razlagat kolegu, kako pripne datoteko, ampak za predelavo slikce ;)

 

?al sem nepozorno prebral njegovo sporo?ilo, itd.... :D

 

sicer pa ste mu ?e drugi pomahal !

 

@HLADNI: ne spomnim se slikc tvojega aparata... kdaj ?e bojo ?

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.