Skoči na vsebino

Mazda3 antena


proton

Priporočeno sporočilo

Pozdrav vsem!

 

Pred 2 dnevoma sem kupil Mazdo3 l.2005 in se pridru?il va?emu klubu :) Antena je v precej bogem stanju (ostalo pa super! :) ), zato bi jo bilo treba zamenjati. Razmi?ljal sem o shark finn anteni, ki bi bila funkcionalna - jo ima kdo? Katero priporo?ate?

 

Hvala vsem!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav vsem!

 

Pred 2 dnevoma sem kupil Mazdo3 l.2005 in se pridru?il va?emu klubu :) Antena je v precej bogem stanju (ostalo pa super! :) ), zato bi jo bilo treba zamenjati. Razmi?ljal sem o shark finn anteni, ki bi bila funkcionalna - jo ima kdo? Katero priporo?ate?

 

Hvala vsem!

 

Najprej dobrodo?el na forum ,naj ti slu?i avto tako kot mora,le ?e ka?no predstavitev naredi v temi predstavitev ?lanov

 

Zgleda recimo ?e kar ok ampak taka kot jo ima mps pravi shark plavut pa jo ima bmw in tam naj ostane :) ,uporabna pa verjetno bo bol malo (moje izku?nje so take da radijo v stari mazdi 3 lovi za en K...... )in edino dolga antena nekako dela zadovoljivo v LJ regiji-kar je izven je polom. Zdaj imam kraj?o antenco in je komaj da zadovoljivo v Lj regiji-saj lovi ampak o samem sprejemu pa nebi .

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bom napisal predstavitev v kratkem :)

 

Kak?no ima mps (nisem na?el njegove slike na forumu)? Ta, ki je originalno gor, lovi slabo (oz. slab?e, kot bi si ?elel) in to v LJ! In se malo bojim, da bo shark ?e slab?e lovila ... morda kak?en oja?evalnik?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MPS najmo?nej?a Mazda 3, ne uporabnik :) je pa tak?na http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4499814&show=1

 

 

haha :D:D Sem ?e nov, ja! Jaz sem prvotno mislil nekaj takega: http://jquiz.files.wordpress.com/2008/08/i...w=430&h=287. Ne vem pa, kako bi lovilo. ?e zdaj je bolj bogo, pa je original (dolga) gor ... Verjetno bi moral kam dat kak?en oja?evalec. Bi takle shark z oja?evalcem zadovoljivo vlekel?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

za moje pojme in za moj okus edino takale

post-363-1318085969_thumb.png

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

misli? signala? lahko ti re?em da nevem :D namontiraj pa poro?aj ;) Dejstvo je da radijo lovi slabo,ko sem se vozil s tanovo 6 v lj koncu in obrobju ,lovi radio belvi ki pa je gorenski radio?!#$%&/???? 3x boj?i sprejem.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

misli? signala? lahko ti re?em da nevem :D namontiraj pa poro?aj ;) Dejstvo je da radijo lovi slabo,ko sem se vozil s tanovo 6 v lj koncu in obrobju ,lovi radio belvi ki pa je gorenski radio?!#$%&/???? 3x boj?i sprejem.

 

To je res... nove ?estke imajo anteno vgrajeno v zadnje steklo, ?e se ne motim. Sprejem je odli?en tako, da sem ve?ino ?asa ker na "radiu" in CD-je poslu?am le na dalj?ih poteh.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha :D:D Sem ?e nov, ja! Jaz sem prvotno mislil nekaj takega: http://jquiz.files.wordpress.com/2008/08/i...w=430&h=287. Ne vem pa, kako bi lovilo. ?e zdaj je bolj bogo, pa je original (dolga) gor ... Verjetno bi moral kam dat kak?en oja?evalec. Bi takle shark z oja?evalcem zadovoljivo vlekel?

 

Tako, ki je na sliki imam jaz. Lovi sicer malo slab?e kot originalna 30 cm antena ampak sem dodal oja?evalec in je tam-tam.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.