Skoči na vsebino

xenon kit


Banditk

Priporočeno sporočilo

?ivjo!

Imam eno vpra?anje in sicer:

Imam mazdo 6, letnik 2010, in imam navadne lu?i, rad bi pa imel xenon. Pri prej?njem avtu sem imel vgrajen xenon kit, dve ?arnice in tisti balasti zraven.. Zanima me kako je s tem pri mazdi, ali lahko to vgradim zaradi le? in ra?unalnika?

Prosim za odgovore, in morda za kak?no sliko ?e je kdo to naredil na tej mazdi.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je zadeva zmontirana tako kot se za gre se ne opazi popolnoma ni? ;) Ivar ?e ve ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je zadeva zmontirana tako kot se za gre se ne opazi popolnoma ni? ;) Ivar ?e ve ;)

 

pranje ?arometov :) ...zdej tudi ?e smrkci pokapirajo kako pa kaj, da ne govorim da se je generacija zamenjala, poznam kar nekaj honda?ev ko so pred kratkim za?eli na veliko ?portne filtre ven metat, poznam ?e 2 k sta v pol leta tablce zgubila...pobere mu pa jih 25 let star policaj, kateri itak ?e ve dost o tem a ne :) tastarim ve? al manj itak ni bilo ni? jasno kaj to sploh je :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na odbijac napopas 2 crna tulca pred vsako luc :hohoho:

 

Ali pa samo koncek plastike pod luci :) ... :bravo:

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa res ja...sploh ima? pa vsaj ?e 3 leta mir zarad tehni?nega...

 

Mislim,?e je v redu narejeno pa ti ja ne bodo te?ili,?e po?prica? malo po lu?eh? :dudek:

Tega ?e nisem sli?al,da bi se zgodilo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mislim,?e je v redu narejeno pa ti ja ne bodo te?ili,?e po?prica? malo po lu?eh? :dudek:

Tega ?e nisem sli?al,da bi se zgodilo.

 

Men je na tehni?nem ?ekiral ?e je original xenon tako, da je ugasnil lu?i, drugi je pa zunaj gledal ko jih je pri?gal in so se dvignile, pa ?e notri je pogledal da ni manualne nastavitve za vi?ino...mi je blo ?udno da se je to sploh spravil gledat, zarad mene tud ?e bi ?prical po tisti delavnici...zgleda sem lih pa? na tak?nega naletu da je to tudi gledal. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je na tehni?nem ?ekiral ?e je original xenon tako, da je ugasnil lu?i, drugi je pa zunaj gledal ko jih je pri?gal in so se dvignile, pa ?e notri je pogledal da ni manualne nastavitve za vi?ino...mi je blo ?udno da se je to sploh spravil gledat, zarad mene tud ?e bi ?prical po tisti delavnici...zgleda sem lih pa? na tak?nega naletu da je to tudi gledal. :ne vem:

 

Halo...saj navadne H1 luci imajo motorcke, ki nato tudi ostanejo.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.