Skoči na vsebino

Mazda 6 Gretje vozila


Priporočeno sporočilo

I??em nekoga za webasto porihtat Maribor ali okolica. Porihtat mislim spucat ne v?iga ,kadi in smrdi po nafti.

 

AVTOELEKTRIKA - GOJKO?EK Marjan s.p.

Lovrenc 32/a

2324 Lovrenc na Dravskem polju

 

On je takrat zrihtal, ko sem za?el to temo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 82
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 4 meseci kasneje...

Pozdrav,

 

pred kratkim kupil rabljeno mazdo6 2.0 diesel sport, letnik 5/2008. Danes sem pri menjavi olja in filtra opazil, da je notri webasto..vidim, da ste eni ?e maherji glede tega, zato me zanima povzetek, kaj vse rabim in kak?en je stro?ek, da zadevo spravim v pogon. Hvala za info <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav,

 

pred kratkim kupil rabljeno mazdo6 2.0 diesel sport, letnik 5/2008. Danes sem pri menjavi olja in filtra opazil, da je notri webasto..vidim, da ste eni ?e maherji glede tega, zato me zanima povzetek, kaj vse rabim in kak?en je stro?ek, da zadevo spravim v pogon. Hvala za info <_<

 

webasto dela ?e sam od sebe ko je zunaj 6C ali manj, ali si imel v mislih daljinski vklop?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

webasto dela ?e sam od sebe ko je zunaj 6C ali manj, ali si imel v mislih daljinski vklop?

 

aha, ni mi blo ?isto jasno.. ja, daljinski vklop me zanima. vem, da rabim eno od opcij (T100, T91, timer), ne vem pa, kaj vse je potrebno naredit. Zasledil sem, da ?e neko pumpo rabim in nov software..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha, ni mi blo ?isto jasno.. ja, daljinski vklop me zanima. vem, da rabim eno od opcij (T100, T91, timer), ne vem pa, kaj vse je potrebno naredit. Zasledil sem, da ?e neko pumpo rabim in nov software..

 

Logiko se celo na webastu zamenja s ta staro pa si skrekal :) ja pa pumpo, rele pa daljinca, ter seveda drobni material, objemke, bezice itd, zelo verjetno se kako koleno in malo cevi, 2L hladilne

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 7 mesecev kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.