Skoči na vsebino

Mazda 6 Gretje vozila


Priporočeno sporočilo

  • 2 meseca kasneje...
  • Odgovori 82
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Si bom kar tole temo sposodil: Imam M6, letnik 2005 z originalnim Webastom in uro v kabini, ki so mi jo vghradili ob nakupu mazde na uradnem servisu. Pred nekaj dnevi je Webasto nehal delovati. ?e ga vklopim z uro se za nekaj sekund zasli?i delovanje (kot nekak?en ventilator), zna?ilnega (tik-tik-...) delovanja nisem zasli?al. Tudi avto se pri redni vo?nji pogreje bistveno pozneje.

Zanima me, kateri servis priporo?ate za tovrstne te?ave.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si bom kar tole temo sposodil: Imam M6, letnik 2005 z originalnim Webastom in uro v kabini, ki so mi jo vghradili ob nakupu mazde na uradnem servisu. Pred nekaj dnevi je Webasto nehal delovati. ?e ga vklopim z uro se za nekaj sekund zasli?i delovanje (kot nekak?en ventilator), zna?ilnega (tik-tik-...) delovanja nisem zasli?al. Tudi avto se pri redni vo?nji pogreje bistveno pozneje.

Zanima me, kateri servis priporo?ate za tovrstne te?ave.

 

Najprej informacijo od kod si?

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej informacijo od kod si?

 

Sem iz Idrije. Mehanik, ki je webasto gledal, pravi da je le zapacan in da potrebuje le neke vrste redno vzdr?evanje.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem iz Idrije. Mehanik, ki je webasto gledal, pravi da je le zapacan in da potrebuje le neke vrste redno vzdr?evanje.

 

A se mu na 20k jermen menja?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se mu na 20k jermen menja?

 

A ne na 30k? :D

 

Sam se ne te zadeve ne razumem, ker pa vidim, da vas je tukaj precej strokovnjakov za te zadeve, me zanima, kateri servis v takih primerih priporo?ate.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ne na 30k? :D

 

Sam se ne te zadeve ne razumem, ker pa vidim, da vas je tukaj precej strokovnjakov za te zadeve, me zanima, kateri servis v takih primerih priporo?ate.

 

Priklopi ga na tester, da vidi? sploh v ?em je problem, preden ga za?ne? razdirati.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avto Pelko, skoraj cel forum vozi k njemu. :cheers:

 

Hvala!

 

 

Priklopi ga na tester, da vidi? sploh v ?em je problem, preden ga za?ne? razdirati.

 

A to je ta isti tester, ki se uporablja za diagnosticiranje motorja in celega avta? Na temu ga je mehanik ?e imel priklopljenega.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala!

A to je ta isti tester, ki se uporablja za diagnosticiranje motorja in celega avta? Na temu ga je mehanik ?e imel priklopljenega.

 

Ne podpirajo vsi testerji webasta, kak?no napako mu je pokazal tester?

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne podpirajo vsi testerji webasta, kak?no napako mu je pokazal tester?

 

Sem preveril: tester mu glede Webasta ni javil ni?esar.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti ne dela sigurno poka?e napako, po mojem se je tvoj mehanik priklopil na centralo od motorja, tam pa webasto res ni? ne poka?e

 

Ja, priklopil se je na centralo od motorja, to mi je povedal.

 

Webasto ima torej svoj priklop - ali se uporabljajo enaki testerji, kakor za motor?

 

Itak se bom pa ob priliki zapeljal do Avto Pelkota, ?e ne bom prej prodal avta.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, priklopil se je na centralo od motorja, to mi je povedal.

 

Webasto ima torej svoj priklop - ali se uporabljajo enaki testerji, kakor za motor?

 

Itak se bom pa ob priliki zapeljal do Avto Pelkota, ?e ne bom prej prodal avta.

 

Samo en nasvet....cim bolj stran od tega t.i. 'Mehanika'

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja, priklopil se je na centralo od motorja, to mi je povedal.

 

Webasto ima torej svoj priklop - ali se uporabljajo enaki testerji, kakor za motor?

 

Itak se bom pa ob priliki zapeljal do Avto Pelkota, ?e ne bom prej prodal avta.

 

?e bo? kaj na obali ti lahko jaz pogledam kaj je narobe, sem imel tudi sam probleme z webastom in ?e je kar koli narobe ti izpi?e napako.

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bo? kaj na obali ti lahko jaz pogledam kaj je narobe, sem imel tudi sam probleme z webastom in ?e je kar koli narobe ti izpi?e napako.

 

Hvala batkotu za diagnosticiranje - Webasto je zaklenjen.

I had a terrible education. I attended a school for emotionally disturbed teachers. (Woody Allen)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e najde? koga, da ti razstavi centralo iz webasta in mi jo po?lje? ti jo lahko provam odklenit :D

 

Verjetno je bolje iti na webasto servis in ti ga oni odklenejo tako je bilo tudi na bratovi zaradi katere sem odprl to temo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koliko so mu pa ra?unali za ta poseg?

 

Ni bila cena po tarifi, ker je zgleda ni bilo. Pla?al pa je okoli 20?.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

33254_1.png    33631_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.