Skoči na vsebino

Ukraden Golf 5 v R Srbiji


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Zdravo!

 

Kolega mi je pravkar sporo?il, da so mu (verjetno) pono?i spizdl golfa V TDI, ki je last mame (SLO tablce seveda) :(

 

?e imate kak?en pameten nasvet kako pristopit k zadevi, mi prosim ?imprej napi?te, da sporo?im njemu, ki je totalno na koncu z ?ivci, bemti Beograđane. :hudicek:<_<

 

LP!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

policija - zavarovalnica (?e je bil zavarovan).

Druge NI, lahko se samo poslovi od avta na ?alost. VW v jugi je mobilna trgovina rezervnih delov na ?alost, sestra je 2x imela na slu?benem sre?o, da so samo 'zunanje' stvari rabili

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al je najbolje da gre na bus in dam....enako kot pri nas...upam da je bil vsaj kasko da ga malo potola?i...druga?e pa niso kribi Beograđani ampak pa? lopovi, v BG niti golf ni kaj preve? hud avto, je pa zanimiva roba, enako kot pri nas, ne vem kako folka ne izu?i....v BG se vedno parkira v varovanih gara?ah (sam sem tudi svojo Mazdo parkiral v gara?ni hi?i-vse pod kamerami, na koncu dneva ?e popi?ejo tablice- cena je bila 40 eur 24ur), v hotelu tudi vedno gara?o vzamemo (1x golf VI, 1x nova Ibiza) - cena 10 eur na dan. Je pa res da ?e se spravjo ti tud iz gara?e ga po?jo, ampak te?ko da bi se za golfa trudil....ali pa?. Upam da ?imbolje re?i zadevo tale tvoj kolega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nima tak?nega paketa, ki krije krajo vozila. :(

 

Sicer pa je bilo ponekod ?e marsikaj za prebrat na temo, da so :policaj: aktivno ume?ani v preprodajo ukradene robe. :hudicek:

 

Kaj mislite, da mal pri kak?nih taksistih pofirbca (ti so vedno dobro obve??eni), vendar na kak?en na?in, da ?e sam ne bo kaj ogro?en, ker tam se pa res nikoli ne ve kok je ?love?ka glava vredna. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuuu pol bo pa jeba....to pa bo minus na ra?unu :blush:

 

Druga?e pa pri taksistih je to...samo 1x sem do?ivel zelo ?udno situacijo.

 

Nismo dobil taksija, zato je kolega sko?u na sredo ceste (pa? norc) in ustavil meco (par let nazaj, tanov model Mercedez E) cca. 1km od prizori??a kamor smo ?li (sam nismo vedl da je tolk blizu), in tip ni hotu pelat, nato pride zraven en prijeten mlaj?i par in je bilo takoj s taksistom đe si, đe si...pa ajmo svi unutra....nato je taksist peljal vseh 6 komadov, nato nas ni hotel pustiti na nasprotni strani ceste od prizori??a ampak je ?el ?e 500m naprej in obrnil in nas pustil to?no pred vhodom...vmes sta se taksist in ta model z bejbo, pogovarjala o avtih, Renault, Golf, Audi...o nekih cenah in komadih....nato ho?emo mi njiju ?astit ker sta taxi zrihtala, pa tip re?e da ni ?ans...in vr?e taksistu 50 EUR za tistih 5min vo?nje in re?e sve ok. Na konc se lepo poslovimo in gre model z bejbo v diskoteko ?ist na easy mimo redarjev, brez pregleda, brez vstopnina, ?e vrata so jima odprli....tako da mi je blo ?e jasno kolk je ura. Drga? pa full prjazen, pa star okol 25 let.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al se potem lahko samo poslovi.

 

Samo oprosti za tak komentar - Golf 5 brez kaska in v Srbijo? Ne samo Srbija na sploh :huh::huh:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure, on je ?el na hop cup, rabil je avto, se je samo usedu vanj in odpelju, pa? mu je otrok zbolel v BG (kjer domujejo stari star?i njegovga sin?ka) in ni ravno dost razmi?ljal. Sem pa mnenja da nikoli ne bomo uspeli predvidet vseh situacij in prepre?it neza?eljenih scen. :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jure, on je ?el na hop cup, rabil je avto, se je samo usedu vanj in odpelju, pa? mu je otrok zbolel v BG (kjer domujejo stari star?i njegovga sin?ka) in ni ravno dost razmi?ljal. Sem pa mnenja da nikoli ne bomo uspeli predvidet vseh situacij in prepre?it neza?eljenih scen. :ne vem:

 

Vem vem, samo golfa ?e v Sloveniji ne bi upal imeti brez :)

Moji SEATi so bili v Jugi tudi po Gregatovem principu, s tem da zjutraj nisi vedel kaj bo...

 

Mazda je zakon za dol - ?ta ti je ovo... :bravo:

 

Kot zanimivost, v Sloveniji:

http://www.policija.si/index.php/ukradena-vozila

 

Nemci itak, mazda:

2009 - nobena

2010 - 3 primerki

2011 - 3 je primerki

2012 - ?e ena :)

 

VW:

2009 200 x 20 = 4000

2010 152 x 20 = 3040

2011 160 strani x 20 na stran = 3200

2012 - 6 x

 

jeba je to, zanimivo pa je da je absolutni zmagovalec Renault.....(deli?)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jeba ?al.

 

Mogo?e bi pomagalo, da da oglas, da kupi golf 5 enake barve, al pa da rabi rezervne dele zanj.

Mogo?e bi se pa kdo javil. :bravo:

Sicer pa kaj ve? v katero selo so ga odpeljali. ?e so bili naro?eni deli, ni varijante da ga ?e kdo najde.

 

Kolega je peljal s Touranom TDI v ?G. Po treh dneh nismo bili ziher, kako bomo ?li domov. Pa je ostal. Nato eno no? v Sarajevu. Ko je zjutraj hotel pogledati skozi okno hotela, je nesre?en ugotovil, da je zazidano. Ko smo pri?li iz hotela, je bil avto sicer zaparkiran, ampak tam je bil. :danzoman:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako se je ?e sprijaznu, da ga ne bo ve? videl (sem mu tudi svetoval naj ne dreza preve?, da ne bo ?e ob kaj druzga). :(

 

Sre?a v nesre?i je to, da ima parkrat ve?je prihodke kot je povpre?ni OD v na?i dr?avi, tako da bo la?je prebolel izgubo kakor pa bi jo nekdo, ki bi imel pla?e npr. samo 1000 ali ?e manj ?. :bravo:

 

?e v?eraj sem mu v hecu napisal, da naj pono?i kdaj pa kdaj vr?e u? na Golfa, ?e ga ima kje na vidiku. Na?alost sem imel prero?ko vizijo (?tevilk za Sedmico na lotu si vam ne upam napovedat, hehe). :blush:

 

P.S. kar se Srbije ti?e, so Japan vozila zakon, pa tudi Korejci jasno. Pred ?asom sem sli?al za nekoga, ki veliko potuje na Jug, da si je ravno iz razloga ne-kraje nabavil Saaba. Zdaj se po?uti popolnoma varnega, hehe. :party0035:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako se je ?e sprijaznu, da ga ne bo ve? videl (sem mu tudi svetoval naj ne dreza preve?, da ne bo ?e ob kaj druzga). :(

 

Sre?a v nesre?i je to, da ima parkrat ve?je prihodke kot je povpre?ni OD v na?i dr?avi, tako da bo la?je prebolel izgubo kakor pa bi jo nekdo, ki bi imel pla?e npr. samo 1000 ali ?e manj ?. :bravo:

 

?e v?eraj sem mu v hecu napisal, da naj pono?i kdaj pa kdaj vr?e u? na Golfa, ?e ga ima kje na vidiku. Na?alost sem imel prero?ko vizijo (?tevilk za Sedmico na lotu si vam ne upam napovedat, hehe). :blush:

 

P.S. kar se Srbije ti?e, so Japan vozila zakon, pa tudi Korejci jasno. Pred ?asom sem sli?al za nekoga, ki veliko potuje na Jug, da si je ravno iz razloga ne-kraje nabavil Saaba. Zdaj se po?uti popolnoma varnega, hehe. :party0035:

 

Verjetno za pol cene bi ga lahko odkupu nazaj..... ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jeba je to, zanimivo pa je da je absolutni zmagovalec Renault.....(deli?)

 

Jep, kolega ravno v?eraj ostal brez Cliota letnik 2005 - ?isti minus, ker nima kaskega - se baje ne spla?a ve? :ne vem:

 

Sre?a v nesre?i je to, da ima parkrat ve?je prihodke kot je povpre?ni OD v na?i dr?avi, tako da bo la?je prebolel izgubo kakor pa bi jo nekdo, ki bi imel pla?e npr. samo 1000 ali ?e manj ?. :bravo:

 

Ja zakaj pa pol ni vzel renta-a-car, ?e je tolk pri denarju... pa ?e boli te za avto. :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, takrat ko se mu je fajn mudilo (ve?erne ure), je potem klical na Brnk (Rent a car dela do 22.ure), kjer so mu ponudli nekega Mehana, kateri pa v primeru kraje v Srbiji ne bi bil zavarovan in bi moral kasneje poravnat polno ceno vozila. Tako da ni tak?en pasulj vse skupi. :ne vem:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Boss, takrat ko se mu je fajn mudilo (ve?erne ure), je potem klical na Brnk (Rent a car dela do 22.ure), kjer so mu ponudli nekega Mehana, kateri pa v primeru kraje v Srbiji ne bi bil zavarovan in bi moral kasneje poravnat polno ceno vozila. Tako da ni tak?en pasulj vse skupi. :ne vem:

 

ja shit vseskupi... se prav je Srbija ?ist preve? rizi?na, da bi celo rentarji pu??al stranke tja :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • https://www.slovenskenovice.si/bulvar/tuji-traci/tito-sploh-ni-bil-tito/
    • Po mojem, najboljših 6 minut, porabljenih na Youtube. Kapo dol ustvarjalcem!    
    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.