Skoči na vsebino

Nakupna dilema


los

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni

 

Do nedavno sem bil lastnik Mazde 3 TX plus 1.6, ki sem jo prodal. Posebnih te?av pri prevo?enih 90000 kilometrih nisem imel, ?e odmislim nekaj serijskih napak, ki jih od japonske znamke in avtomobila, ki je narejen na Japonskem nebi pri?akoval ( crknu displej, menjava zadnjih amortizerjev po 60000 km, preventivna silikonska za??ita proti rji) ?eprav je ?lo vse na ra?un garancije. Pri?el je ?as za menjavo pa se nekako ne morem odlo?iti. Sicer na leto prevozim cca. 25 000 km ter dnevno relacijo v slu?bo 30 km v eno smer avtoceste in mesta. Bil sem lastnik ?e vseh treh omenjenih znamk in nekako brez ve?jih problemov morda sem bil rahlo razo?aran samo nad kvaliteto zadnje Mazde 3. Odlo?am se med slede?imi modeli;

 

Mazda 3 2.0TX plus i-Stop

Mazda 3 CD150TX plus

Nova Honda Civic 1.8 Sport

Nova Honda Civic 2.2D Sport

Toyota Auris HSD Sol Hybrid

 

Prosim za kak?en nasvet in morda izku?njo obeh modelov Mazde3.

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi pozkusil vsa navedena konkuren?na vozila mal peljat, pa sm skoraj prepri?an, da ti bo eno bolj simpati?no kot ostala. Z vidika dizajna bi jaz vrjetn vzel Civic-a, zame je oblikovno totalni ANTIGolf, kar je kompliment! :ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.