Skoči na vsebino

Mrzli dnevi - M6 te?ko v?ge


Priporočeno sporočilo

A ma? diesla? ne... torej za tvoj mlin?ek obrnt je dovolj 2000mAh baterija iz mladega tehnika :hudicek::hudicek:

 

njegov je v bistvu ?e hibrid...a motor sploh lavfa?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Alo alo!! Ne se delat norca... Mam 12V sam V je na narobe strani :blush::blush:

 

Tuhtam kolk ma 5-ica... Sam se mi zdi da ma 100ah... 2.0CDTX...

 

you wish v mojo cd143 so dali nekaj cez 60 se mi zdi - itak da je ?el z webastom nov not

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar ho?em povedat, je da je 80 ?e dovolj, ?e je avto lavfan. A ho?e? re?i preve? navora za obrnt :hudicek:

 

Ja ?e topel motor obra?a? je dovolj oziroma, ?e ga prej segreje? z Webastom tudi. ?e pa bo? hladnega recimo ?e brez kakega bonda notri pa bo v?asih ?lo glih za las ?e posebi, ?e najprej grelne gorijo dlje pa ?e kak?ne lu?i ostanejo na Auto pr?gane, ko vergla? pa ?e seveda ra?una?, da z leti pade zmogljivost akumulatorja.

 

?e kupi? recimo 80Ah, bo prvo zimo ?e okej in drugo mrbit tudi, pri tretji pa ne bi da ve? roke v ogenj in zakaj ne bi raje kupil mo?nej?ega pa bo zdr?al precej dlje z ne bistveno ve? razlike v denarju pri nakupu.

 

Alo alo!! Ne se delat norca... Mam 12V sam V je na narobe strani :blush::blush:

 

Tuhtam kolk ma 5-ica... Sam se mi zdi da ma 100ah... 2.0CDTX...

 

Ja no evo vidi?...

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

you wish v mojo cd143 so dali nekaj cez 60 se mi zdi - itak da je ?el z webastom nov not

 

To je eden oreng ?paral in verjetno ?ivel na jugu Italije, kjer minusa ni nikol ob?util v ?ivo :P

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je eden oreng ?paral in verjetno ?ivel na jugu Italije, kjer minusa ni nikol ob?util v ?ivo :P

 

kupu sem novo..... :huh: ampak o?itno so se u?ili na napakah....to je bilo leto 2005

 

Ko bi kej pisal gor bi blo tut fajn... Velik je kot fordov 110ah... :glare:

 

ha ha ?rn z rumeno japonsko nalepko gor - isto sem mel, v navodilih pi?e, na zadnjih straneh - dej poglerj me firbca

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kupu sem novo..... :huh: ampak o?itno so se u?ili na napakah....to je bilo leto 2005

ha ha ?rn z rumeno japonsko nalepko gor - isto sem mel, v navodilih pi?e, na zadnjih straneh - dej poglerj me firbca

 

To?n tko 12V je edino kar razberem z rumene nalepke.... Pa neke kode pa hieroglifi... Grem ?itat navodila :D

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pi?e...

Bencinski motor... Vrstni 4 valjni DOHC 16V 1789/1999ccm

Dizelski motor... Vrstni 4 valjni SOHC 16V 1998ccm...

 

Akumulator:

Dizel - 12 V-70 Ah / 5 h; 12 V-64 Ah / 5 h

Bencin - 12 V-40 Ah / 5 h; 12 V-52 Ah / 5 h

 

Zaganjalnik:

Dizel - 12V; 2.2kW

Bencin - 12V; 1.0kW

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pi?e...

Bencinski motor... Vrstni 4 valjni DOHC 16V 1789/1999ccm

Dizelski motor... Vrstni 4 valjni SOHC 16V 1998ccm...

 

Akumulator:

Dizel - 12 V-70 Ah / 5 h; 12 V-64 Ah / 5 h

Bencin - 12 V-40 Ah / 5 h; 12 V-52 Ah / 5 h

 

Zaganjalnik:

Dizel - 12V; 2.2kW

Bencin - 12V; 1.0kW

 

na evo 64 je bil moj..... :ne vem:

 

ampak tud benz 40A ???

Teli japonci.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.