Skoči na vsebino

Te?ava z DVB-t vmesnikom antene


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Lep nedeljski pozdrav!

 

Star?a imata omenjeni DVBT (United je znamka) vmesnik in klasi?no stre?no anteno, pa doslej je bilo pa? nekih 7 ali 8 programov, nimam pojma in ni bistveno.

 

Potem pa kar naenkrat mi fotr re?e, da tv ne dela, grem pogledat; ni signala se izpi?e na tv ekranu.

 

prej je bilo recimo takole;

1. SLO1

2. SLO2

3. POP TV

4. KANAL A

5. TV3

itd.

 

Vse te kanale sem pregledal, dejansko nobenega ve? ni bilo, samo sneg vsepovsod. :(

 

Potem sem uporabil funkcijo avtomatsko iskanje kanalov, pa mi najde ORF1, ORF2 in ?e ene 3 avstrijske, potem od na?ih pa le TV3 (mislim da na kanalu 64).

 

Zdej meni ni totalno ni? jasno, ali je slu?ajno "izpadel" oddajnik na Krvavcu, na katerega imamo direktno obrnjeno starodavno anteno, ali pa je v ?em drugem ?tos, da so izginili kanali SLO 1 in 2, POP in AKANAL?

 

Ali kdo ve v ?em je hec, meni je vse skupaj ZELO nenavadno! :hudicek:<_<

 

Hvala za kak?no morebitno re?itev te ?udne prigode.

 

LP!

 

B.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep nedeljski pozdrav!

 

Star?a imata omenjeni DVBT (United je znamka) vmesnik in klasi?no stre?no anteno, pa doslej je bilo pa? nekih 7 ali 8 programov, nimam pojma in ni bistveno.

 

Potem pa kar naenkrat mi fotr re?e, da tv ne dela, grem pogledat; ni signala se izpi?e na tv ekranu.

 

prej je bilo recimo takole;

1. SLO1

2. SLO2

3. POP TV

4. KANAL A

5. TV3

itd.

 

Vse te kanale sem pregledal, dejansko nobenega ve? ni bilo, samo sneg vsepovsod. :(

 

Potem sem uporabil funkcijo avtomatsko iskanje kanalov, pa mi najde ORF1, ORF2 in ?e ene 3 avstrijske, potem od na?ih pa le TV3 (mislim da na kanalu 64).

 

Zdej meni ni totalno ni? jasno, ali je slu?ajno "izpadel" oddajnik na Krvavcu, na katerega imamo direktno obrnjeno starodavno anteno, ali pa je v ?em drugem ?tos, da so izginili kanali SLO 1 in 2, POP in AKANAL?

 

Ali kdo ve v ?em je hec, meni je vse skupaj ZELO nenavadno! :hudicek:<_<

 

Hvala za kak?no morebitno re?itev te ?udne prigode.

 

LP!

 

B.

 

Kaka antena je? ?e je sobna in ima napajanje preko sprejemnika, mora le ta imeti vklopljeno aktivno anteno, oz. napajanje le te...

 

Meni je danes za polete in ?iv ?av delalo...drugo nisem gledal pa sem tudi na krvavec

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jures, antena je stra?na (edit; stre?na), ima direkten razgled na Krvavec, doslej je delalo brez te?av, potem pa se je samo od sebe totalno raz?telalo. :ne vem:

 

Za pridobivanje signala pa se uporablja omenjeni United Dvbt, star je komaj dobro leto ali kok je ?e minilo od takrat ko smo pre?altal na digitalni signal. :blush:

 

Od kje so ti AUS kanali uletel nikakor ne zastopim saj jih prej ni bilo. :zvizga:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej na RTV SLO stran kaj je z oddajniki, ?e so kakega mogo?e ugasnili oz spremenili.

 

Ali pa ?e? je v tvoji bli?ini kak?en drug oddajnik pa obrni tja pa ponovno na avtomatsko iskanje pa bo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdele grem ?e enkrat pozkusit iskanje kanalov, pa da vidim! Morda pa ?e antena sama od sebe i??e bolj?o kvaliteto ?ivljenja, pa se je zato na Holcerje preusmerila! :blush::hudicek:

 

Edit; dal sem na ponovno iskanje in je kanalov ve? kot kdajkoli prej, fotr bo zadovoljen (o?itno so imeli samo kak?na vzdr?evalna dela na oddajnikih preteklo nedeljo, al kaj vem). :jupiii::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.