Skoči na vsebino

Dension Gateway Lite VS. xCarLink ?


Aws3nicK

Priporočeno sporočilo

Zdravo banda, spet jaz po dolgem ?asu...

 

 

Uglavnem, v?eraj mi je dobesedno film po?u in sem iz avta zmetal vsaj 20 cd-jev, ker jih mam ?e par let notri in sem se jih naveli?al, novih pa se mi ne da ve? pe?t. Pa ?e cd-player je za?el veselo prekinjat/preskakovat, vsaki? ko se zapeljem ?ez najmanj?o luknjico na cesti...

 

Odlo?il sem se, da temu naredim bridki konec in si kon?no umislim nekaj kar bo ?loveku bolj prijazno. Prvo kot prvo bom imel na armaturki namontiranega iPhona, prek katerega bi ob?asno rad predvajal musko, tisto ve?ino ?asa pa bo verjetno na vse skupaj priklopljen USB klu?ek/disk, kartica...

 

Kar me zanima je slede?e. Vem, da imate nekateri izku?nje z, v naslovu omenjenima, "vmesnikoma". Pa me dejansko zanima, ?e se obneseta in katerega bi mi bolj priporo?ali. ?e ne drugega, kateri je bolj zanesljiv in ima lep?i zvok.

 

Prilagam link, na katerem so bojda vse naprave, ki jih lahko vgradim v svojo Mazdo:

Dension VS. xCarLink

 

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 55
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

js sm pa ubavu tole

Objavljena slika

 

da bi si noter zmontiru Alpine avtoradio

Objavljena slika

 

na konc pa ugotovim, da sploh ni kablov za priklopit tak radio :vskalo:

 

zdej me pa ?e zanima, a je mo?n na original avtoradio priklopit subwoofer?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma tole me ne zanima, ?ist offtopic :) Rad bi imel ?e vedno original izgled armaturke, ker tak?ne varijante mi delujejo preve? "made in china"... Pa ?e volanskih komand potlej nima?, kar je dost brezveze. Prodaj ta nastavek in radio0 pa razmisli o zadevah, ki jih jaz kupujem... ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma tole me ne zanima, ?ist offtopic :) Rad bi imel ?e vedno original izgled armaturke, ker tak?ne varijante mi delujejo preve? "made in china"... Pa ?e volanskih komand potlej nima?, kar je dost brezveze. Prodaj ta nastavek in radio0 pa razmisli o zadevah, ki jih jaz kupujem... ;)

 

:bravo: Jaz sem to?no zaradi tega vzel original Renault MP3/iPod/AUX ?katlico.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ojoj, g33k freak :D XcarLink ali Dension, pa povezava do telefona, vsak telefon ma dans navigacijo pa si dober za dobrih 150? :P Jebe? te ?ire?arule od kitajcov, ko ti na koncu ni? ne dela :D

 

ne gre se mi za GPS, ampak zato, da lohk js woofer priklopim gor :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej to, nastavek bom res prodal naprej, avtoradio pa bom ?e naprej uporablu v F-ki :)

 

za 3-jko bom pa ?e mal ?paru in ubavu neki takiga ;)

 

http://www.ebay.co.uk/itm/7-DIGITAL-TFT-LC...=item1c2473050f

 

 

http://www.powernetshop.at/adapter/autorad...-autoradio.html

 

http://www.ebay.co.uk/itm/ISO-STEREO-RADIO...#ht_2298wt_1185

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

xCarLink oz. zdej iVar dobavlja Yatour playerje, menda je primerjava samo cenovno pregledna, ker ga dec zrihta mnogo cnej...Jest sm iskal enga, ki bi mel tud kak BT pa plug za kej drugega kot samo SD/USB in bi si ga mogu sam naro?it tako da...bo pomoje tebi podal isti odgovor. Zdej kolega ma densiona za meco B-klasse in je prklopu gor tko da ma za navi display funkcionalno re? na polno...sam tud ni blo mal denarja tist.

ab183946.gif
^^ klikni me za mojo temo :) ^^
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam ?e se prav spomnim iz nekih tem tu na forumu, je nuklearna ovca dajala bonus to?ke Densionu... Se motim?

 

Narobe se spomni?.

 

Na zalogi ima? nekaj Jaturjev, cena cca 60? z monta?o v mlaj?e od 2006 letnika, ?e pa je starej?a pa je ve? dela pa je par ? dra?je.

Zadeva pa dela ?e kar nekaj uporabnikom BP.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eni cela jabolka raje pojemo.

 

Ti predvajalniki delajo IZKLJU?NO na SD kartico ali pa na USB klju?, Xcarlink, (posebna izvedba) in Dension bje isto.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

stupid question.....?e ima avto ipod priklop - ga potem kontrolira s komandami na volanu?

 

MIRAI ima bluetooth, usb, ipod.....torej vse in ni potrebe kupovati all in one zadeve v tem primeru je kak mali poceni ipod dovolj ali klju?ek. Kljub 6 x CD mp3 se mi ne da ve? pe?t cdjev....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ho?e? met pa oja?evalc prikloplen na original radio, je pa tole prava zadeva :bravo:

 

http://www.autosoundcentral.com/PAC_AOEM_M..._p/aoemmaz2.htm

 

ne rabim, ker imam ?e woofer z high inputom...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ho?e? met pa oja?evalc prikloplen na original radio, je pa tole prava zadeva :bravo:

 

http://www.autosoundcentral.com/PAC_AOEM_M..._p/aoemmaz2.htm

 

 

iVar ti, ko si ekspert za take zadeve, mogo?e ve? kje bi tole zadevo dobu ceneje? :blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.