Skoči na vsebino

Dension Gateway Lite VS. xCarLink ?


Aws3nicK

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 55
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Moje priporo?ilo je sigurno Dension. ?e vzame? opcijo Dension LITE BT ima? ?e mikrofon in zadeva deluje prefektno. Na xcarlininku BT deluje povpre?no na?im za densionom res bp.

Plus densiona je ?e neomejeno map, neomejeno pesmi v mapah, priklop trdega diska, z dodatnih kablom tudi ipoda,...

 

?e ?e daje? nekaj notr daj kvalitetno in ne kak?nih kitajskih kopij.

 

Moje mnenje...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse je ceni primerno.

 

Moje priporo?ilo je sigurno Dension. ?e vzame? opcijo Dension LITE BT ima? ?e mikrofon in zadeva deluje prefektno. Na xcarlininku BT deluje povpre?no na?im za densionom res bp.

Plus densiona je ?e neomejeno map, neomejeno pesmi v mapah, priklop trdega diska, z dodatnih kablom tudi ipoda,...

 

?e ?e daje? nekaj notr daj kvalitetno in ne kak?nih kitajskih kopij.

 

Moje mnenje...

 

Map podpira samo 6 ali pa 10, yatur zna brati tudi podmape tako da ...

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moje priporo?ilo je sigurno Dension. ?e vzame? opcijo Dension LITE BT ima? ?e mikrofon in zadeva deluje prefektno. Na xcarlininku BT deluje povpre?no na?im za densionom res bp.

Plus densiona je ?e neomejeno map, neomejeno pesmi v mapah, priklop trdega diska, z dodatnih kablom tudi ipoda,...

 

?e ?e daje? nekaj notr daj kvalitetno in ne kak?nih kitajskih kopij.

 

Moje mnenje...

 

Ti ni? ne pomaga ?e mazda tega ne podpira, mazda je 6 x 99 pesmi, full stop

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti ni? ne pomaga ?e mazda tega ne podpira, mazda je 6 x 99 pesmi, full stop

 

Yatur je 10 X XXX MP3-jev v mazdi 3 in 6 v mazdi 5 pa je samo 6 map in neomejeno komadov v mapi.

Displej jih tako al tako poka?e samo 99 komadov.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Yatur je 10 X XXX MP3-jev v mazdi 3 in 6 v mazdi 5 pa je samo 6 map in neomejeno komadov v mapi.

Displej jih tako al tako poka?e samo 99 komadov.

 

govorim o denisonu, ki sem ga mel

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tuki se "kregate" ker ma podporo ve? mp3-jev, al 6x99 al 10x999. Razvajene riti. Jaz jih mam max tam do 21, pa ?e to niso mp3-ji, in ?ez vsako mal ve?jo lukno prekinjajo :)

 

oldtimer :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Aws3nicK fora je v tem, da se cca. 20 komadov ki so na 1 CD-ju hitr navel?a?, poleg tega mi gre na ?ivce, da mam poln predal krame (CD-jev), zato je USB enostavno zakon ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dension preverjeno podpira neomejeno map in podmap ;) Sicer pa tud pod uporaba to pi?e: http://www.mp3avto.si/vmesniki/dension-gateway-lite-bt

 

v mazdi? meni ni.....

da se razumeva to ni omejitev predvajalnika, ampak radija mazde......... :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaj pa ?e da? MP3-je brez map pol ne poka?e ve? kot 50 komadov?

 

po moje sploh ne bere, se mu sfuzla.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri yaotur oz. ta k ga ma Ajvar shuffle dela ok. Edin mogoce je mal "bug" da ga ne mores izklopit brez da ugasnes radio :P No mogo?e delam krivico ampak se mi res ni dal ukvarjat zakwa shuffle ne izklop :)

 

to bi moralo delati yatour v moji 6ki je delal on/off shuffle. tudi se je izklopil ko sem dal next song

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to bi moralo delati yatour v moji 6ki je delal on/off shuffle. tudi se je izklopil ko sem dal next song

 

Zanimivo bom jutri poizkusil se enkrat. Meni ni izklopil ne na next/previous ne na shuffle knof. Ampak je predvajal naprej dokler nisem ugasnil radia.

 

 

pa dela shuffle samo v trenutni mapi al gre po vseh mapah?

 

V mojem primeru je shuffle delal samo znotraj ene mape. Mogoce sem prehitro obupal, vendar po +20ih komadih je se vedno shuffliral doti?no mapo, potem sem se pa naveli?al in izklopil shuffle :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

v mazdi? meni ni.....

da se razumeva to ni omejitev predvajalnika, ampak radija mazde......... :blush:

 

Jp, btw zdej so prenovil te vmesnike, zdaj se na?eloma imenujejo Dension Gateway Lite V3. Sem kupil ravno eno prvih po?iljk pri nas. Tud izbira se malenkost druga?e kot se je prej, zato tudi ni teh omejitev.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jp, btw zdej so prenovil te vmesnike, zdaj se na?eloma imenujejo Dension Gateway Lite V3. Sem kupil ravno eno prvih po?iljk pri nas. Tud izbira se malenkost druga?e kot se je prej, zato tudi ni teh omejitev.

 

Alo ni omejitev v Densionu ampak v Original radiju.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.