Skoči na vsebino

Radio 1 - Ke? stena :)

Ustvari kratki URL


Priporočeno sporočilo

Napisano

?ivjo!

 

Ne vem ?e kej spremljate to igro na Radiu 1, trenutno se odvija v Kopru kokr vem?

 

Se pa sli?i dost zanimivo. :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

?ivjo!

 

Ne vem ?e kej spremljate to igro na Radiu 1, trenutno se odvija v Kopru kokr vem?

 

Se pa sli?i dost zanimivo. :P:danzoman:

 

Jaz sem bil, pa po mojem ustrelil ?isto mimo.Kako bo? pre?tel ves drobi? na tleh? :P

 

 

Napisano

Hwehe, to je res jeba, no saj v tem je trik, da ni ravno ?isti pasulj! :P:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Napisano

Vsota vseh cifer je baje 22, pa naj bi bilo preko 2.000?. Pa u?eri sem ujel da se ena cifra ponovi.

 

Se pravi, lahko bi bilo; 2.183,17 ? :P:danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Z biciklom sem se že naveličal, razmišljam da bi za proteste nabavil en rabljen traktor. Sam ne vem a se tudi proti tej vladi protestira s traktorji, a se je samo proti prejšnji.
    • Ampak elita je imela klime, samo raji nižje so jo izklopili. To je ta demokracija kot piše na sami stavbi. Tal von der lier in klika so res nekaj boljšega kar je lahko evropa fasala. Dokler bo nemčija imela tak vpliv nam bo trda predla pa še korakal bi proti Moskvi - spet.
    • Ma kaj Kučko in Svetlana... čak, da se jaz pojavim. Če sem bil z navadnim kolesom tolk uspešen, kaj bo šele z e-MTB-jem. To bo samo gazi miško gazi.
    • Pred res mnogimi leti sem že bil zaposlen v podjetju, ki je propadalo, takrat zaradi geopolitičnih sprememb. Sem zelo hitro pobegnil. Ampak podobnost s tole EU je pa. Najprej jim izklopijo klime, potem počasi naenkrat ne bo več wc papirja na straniščih...     Na sedežu Evropske komisije izklopili klimatske naprave. A ne povsod. SIOL.NET Zaradi vročinskega vala, ki je zajel celotno Evropo, so bili v petek na sedežu Evropske komisije v Bruslju prisiljeni izklopiti klimatske naprave. A ne povsod, piše Politico. Zaposleni v stavbi Berlaymont so opoldne...  
    • Po današnji turi po Velebitu.... 🍻 
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.