Skoči na vsebino

Mazda MX-3 1.8 V6


D.J.

Priporočeno sporočilo

Lep pozdrav!

 

Kupujem avto in mi je u? padel tudi na tole mazdico, predvsem zarad v6 motorja B) Ali mi lahko kaj ve? poveste o avtu? Na kaj moram paziti, kak?no je vzdr?evanje, poraba, kako ceno lahko pri?akujem, itd. Skratka vse, kar moram vedet o avtu, ki ga kupujem :)

 

Sem ga gledal pa predvsem kot alternativo hondi crx ´91...

 

In ?e en oglas, morda pozna kdo tale avto? Kak?na se vam zdi cena?

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=390875

 

Najlep?a hvala :D

Izognite se nerazumnim kaznim za prehitro vo?njo - www.radardetektor.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Khmmm - meni se zdi, da gre tukaj za en in isti avtek - izgleda zelo lepo ... in za moja merila - poceni! :whatever:

Tudi km ni preve? - za Mazdo....

No, ?e bi kupoval tak avtek, bi ga definitivno pogledal in, ?e slike preve? ne skrivajo, tudi kupil. :rolleyes:

?koda, da nima klime... :P

Papa, Tomi
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam, da gre? avto pogledat ( na obeh oglasih gre za en in isti avto, vendar je oglas iz oglasnika od na?ega uporabnika mimixtz)

 

probaj ga kontaktirat preko privatnih sporo?il, ?e ?e kaj zahaja na na? forum, namre? njegov je avto bil.

 

cena je v okviru trenutnih cen, mogo?e malo previsoka, odvisno od ohranjenosti avta

 

porab lahko pri?akuje? od 8 pa do 11-12 litrov :)

cene rezervnih delov so ?isto take kot za ve?ino drugih japonskih vozil, mogo?e so kateri deli malo dra?ji, ker gre pri tem vozilu za mazdino "X" serijo vozil

 

cene za odbija?e, alternator, razdelilec v?iga, ipd... pa NO?E? vedeti :) ker bo? raje vse rabljeno probal najti

 

druga?e pa tako pribli?no

 

sklopka LUK okrog 50 jurjev komplet

tesnila pokrova ventilov okrog 10 jurjev eno, rabi? pa dve)

komplet zobati jermen, obra?alni koluti in napenjalec okrog 40 jurjev

 

 

posebej pregledat je treba motorni prostor, prostor za sve?ke ( ?e je olje not, bo? moral menjat tesnila pokrova ventilov)

pazljiv biti pri podvozju, stabilizatorske pal?ke so drage :)

je pa avto v takih letih, da je treba marsikatero stvar zamenjat, ?e ni bil redno in sproti servisiran...

 

druga?e pa, ko ga enkrat ma?, V6 odtehta skoraj vse :D

 

za kaj ve?, pa ?e vpra?aj, saj nas na forumu ima kar ene 5 tak?en avto...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za ob?iren odgovor :) Kolk pa stanejo redni servisi in kje v LJ je kak dober serviser (pa da je res dober, ker svojega avta ne mislim peljat k kakemu fu?arju <_< )? Je pa tale avto mal dale? za samo pogledat, tako da se bom prvo pozanimal po telefonu in bom ?e kontaktiral njegovega biv?ega lastnika B)

 

Torej ni zahteven za ?tudenta? Namre? prihodki bodo vseeno malo omejeni, bi se pa vseeno rad peljal, ne le "peljal" (kot npr. v kakem cliotu :lol: ).

 

Hvala za odgovore :)

Izognite se nerazumnim kaznim za prehitro vo?njo - www.radardetektor.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

baje je v LJ GAMMA center kao med bolj?imi, o tem je ?e tekla debata v eni drugi temi, malo pobrskaj

 

avto ni zahteven, ?e je bil redno in kvalitetno vzdr?evan, ?e te ne moti poraba

?e pa se kaj zalomi, pa je odvisno od tega, kak?en finan?ni zalogaj si lahko privo??i?... tega ne gre posplo?evat.... ker je od avta do avta razli?no

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok pa kej ko?tajo servisi? Pa tale gamma je uradni, tko da zna bit neupravi?eno dra?ji <_<

Mah, porabo bom pre?ivu, ?e bo V6 dal res tako zadovoljstvo B)

Glej z nakupom V6 ma?ine ne more? falit....ti motorji so dooosti bolj uzdr?ljivi kot kaki bolj ?voh.....mislim da da ti je dosti ob?irno povedal KAAlman na kaj bodi pozoren....in ?e kupi? stroj....SRE?NO VO?NJO!!!! :D

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vidi?, zato sem te pa opozoril, ker mimi je nedolgo nazaj tale avto prodajal :)

sicer je on neke stvari porihtal, ampak, kaj to?no pa ne vem...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej, ta je rekel, da ga ma 3 mesece, pol je pa kr utihnu, k sem mu reku, da ga je drug prodajalc prodaju na avtooglasniku 1 mesec nazaj.

 

Grrr :angry: ?e ena rde?a iz KR se prodaja, sam je mel neki cajta nazaj ?e nedosegljivo, tko da moram ?e enkrat poklicat...

Izognite se nerazumnim kaznim za prehitro vo?njo - www.radardetektor.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej, ta je rekel, da ga ma 3 mesece, pol je pa kr utihnu, k sem mu reku, da ga je drug prodajalc prodaju na avtooglasniku 1 mesec nazaj.

 

Grrr :angry: ?e ena rde?a iz KR se prodaja, sam je mel neki cajta nazaj ?e nedosegljivo, tko da moram ?e enkrat poklicat...

kaj pa tole: - KLIK -

 

:ne vem:

 

sli?i se obetavno, je pa oglas ?e kar nekaj ?asa na forumu....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao, kva sem blesav sramezljiv Kli?em 2i? modela k ga zdej prodaja in mu govorim o sumlivcu k ga prodaja na avto.net (torej on!), ker sem zame?al cifre, jaoooo :o

 

Mnja, mogo?e bom ?u avto vseen pogledat <_<

 

Unga iz klele bom pa ?e klicu jutr, ?e se bo oglasu...

Izognite se nerazumnim kaznim za prehitro vo?njo - www.radardetektor.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja, tale je ze prodana v celje baje in to za 520k SIT :P

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:(

 

Se ?e kaka prodaja? Bemti, kje sem bil en mesec nazaj :angry:

ja res skoda...ker je bla cena pol ze ful nizka...jaz zadnje spremembe cene navzdol sploh vpisal nisem...sem pozabil...pol pa jo je nekdo kupil za ta denar...

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo ena mx3, za male pare http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...4557934511&rd=1 ...sam so v tujini kar cenej? teli avti, ?eprav dvomim da bi se jo dalo pripeljati v SLO, po moje da ?e nima EURO2, sm pa vidu da se prodaja 323C l.96 za borih 850 Eurov, pa ?e fajn zgleda, mislmmmm pri nas so pa ve? ali manj okol 3.000EUR :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mx-3 ima EURO2 komaj po letu 1996, pa ?e to ne ?isto vsi modeli, ker je nekje sredi leta bila sprememba...

 

druga?e pa niso dosti kaj bolj ugodni tam gor, edino ve?ja izbira je,

tam gori majo dobri avti tudi svojo ceno

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.