Skoči na vsebino

Mazda MX-3 1.8 V6


D.J.

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 84
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Tale je bla prodana za 560k <_<

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=382807

 

No, to je pa vse od V6 poleg tiste ?rne sumljive, no ja razen tegale:

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=341899

To pa sam v primeru, da bom zelo, zelo delaven med po?itnicami :whatever:

 

?akamo, da se ?e kak?na za?ne prodajat... :mi pijemoo:

Izognite se nerazumnim kaznim za prehitro vo?njo - www.radardetektor.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej ?e pogledujem za drugimi mazdami...mi je u? padu na xedos 6, v6 seveda. KAALman, ti si vozil xedosko (ja, 1.6, pa vseeno) pred mx3, mi lahko kaj pove? o primerjavi med avtomobiloma? :vesel::lol:

tukaj ti bosta pa znala najbolje yavarye in kaalman pomagat ;)

 

sigurno pa je X6V6 bolj...hmmm...uglajen...ne vem kako napisat...pac za popiz**t lepa limuzina in se dobra po vrhu vsega ;)

Luka se ni zmotil. Lahke padajo hitreje :)
106032985.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej z yavarjem sem se ?e menu okol xedoske, mu moram ?e mal zamorit po MSNju, da ?e kej zvle?em ven :lol:

Glej na tvojem mestu bi Xsedoksa uzel....mazda je ?ivalca mala.....xedos je pa ?ival velika....... :vesel:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole sem pred kratkim napisal na mobisuxu

 

mel eno leto, avto se zelo lepo vozi, edino malo je podhranjen (pozna se ob vklopljeni klimi), ker ma skoraj 1200kg

poraba je od 8.5 navzgor pri me?ani vo?nji, pri relacijah pa zelo lahko pod 8 (sem pa sli?al da so nekateri dosegali porabo tudi po 11l/100km)

izredno dobra zvo?na izolacija, glasen je nad 4500 vrtljaji, deli ki se menjajo zaradi normalne obrabe, so ?isto v povpre?nem cenovnem razredu, kit za menjavo zobatega jermena in napenjalcev je okrog 35 jurjev, dolo?eni deli se dobijo ?al SAMO original, tisti pa so malo bolj dragi, ker gre za mazdino "X" serijo vozil. v evropi je bilo prodanih okrog 72.000 xedosov 6, avto je precej redek, pokvarilo se ni ni?, kljub temu da sem nareidl skoraj 18.000 km, in nisem preve? ?paral

podvozje je kompromis med mehkim in ?vrstim ( ni za hitrostne rekorde na mobikrogu )

 

paziti je treba, ker nekateri prekomerno ?rejo olje (meni ga je porabil 2 deci na servisni interval 10.000km)

kriti?ne to?ke so: razdelilec v?iga, ro?na zavora in vse kar je z njo povezano ( ?e ni bila uporabljana, se zadnji zavorni bati radi stisnejo), zaradi te?e vozila pa ob?asno tudi podvozje in amortizerji vendar "ponavadi" nad 200.000 km

malo ?ibkej?e so sprednje lu?i (podobno kot pri calibri)

dragi so tudi karoserijski deli in lu?i

 

to bi blo na kratko

 

p/s: ?e razume? nem?ko: www.mazdaxedos6.de

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm, a ne bi moral gledat kaj sem jaz? :lol:

 

Xedos je ?e mal velik avto, glede na to, da sem pa dost v mestu (parkiranje <_< ) bi znal bit to rahlo neugodno. Vozim se tudi ponavadi sam ali v dvoje, tko da bi bil precej neizkori??en... Je pa zato lep za popi*dit, motor je fajn, je ?e Avto, v katerem bi se peljal kot gospod B)

Na nasprotni strani je pa kupej?ek, ki je malce ?portnej?i (predvidevam), manj?i (la?ji za parkirat, isto zelo lep, enako zelo dober motor, bi bil pa pa? malce manj gospoda v njem :P

 

Zanima me pa predvsem razlika v vo?nji, ki bi jo lahko dal tisti, ki so precej prevozil obadva ;)

Izognite se nerazumnim kaznim za prehitro vo?njo - www.radardetektor.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem imel mx3 1.6, kak?en je v6 ne vem.oblika pred osmimi leti ko sem ga kupil, mi je bla ful the best.vo?nja tudi v redu, vsaj dokler si sam, ne rabi? ve?jega avta.4 leta nazaj sem imel x6.super avto,vsa oprema, tudi vo?nja in poraba ni bila velika.vzdr?evanje se mi ni zdelo kaj posebno drago.pa saj teli v6 kar delajo.devetka je pa razred zase.avto ful option.samo ?re, ?re.ni variante, da bi ga vozil po?as.sicer so pa moje izku?nje take, mali motorji, poceni vzdr?evanje, ve? delov,veliki pa...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma glej mX je lahko prau tako gosposki avto.....je res da je manj?i....pa? osebno so mi dosti bolj u?e? ve?ji avti....zato nekako ne morem objektivno odlo?at v tem primeru.....vsekakor je pa xedos prava stvar....sicer sem se sam 1krat peljal z njim, z mx3 pa ?e nikoli......tako da tudi to dosti pove..... :ne vem:

 

 

?akam KAAlmana da me odpelje 1 krog....... :vesel:

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar se velikosti ti?e je razlika minimalna

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

te?a pa je skoraj ista :) za razliko par 10kg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj pa glede voznih lastnosti? To bi znal ti ve? povedat :lol:sramezljiv

@dando: to se vse na netu najde ;)

 

@D.J. :

 

heh :) to sta dva razli?na avtomobila... vozne lastnosti xedosa ma? itak pribli?no opisane, mxa je pa ni?ja, kompaktnej?a, tr?a, skozi ovinke na meji ?e malo spodna?a zadek... :) in pa te?ka tudi :) jo je pa lep?e bolj dinami?no vozit, kot xedosa, s xedosom samo zaplava? :)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kaalman po pravici povedan, men net ne gre preve? dobr v glavo, nisem za to, tud teme ne znam odpret na forumu

Dando...klikne? dodaj temo in problem re?en.... ;)

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.