Skoči na vsebino

dolge lu?i


pokler

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni ljubitelji avtomobilov znamke MAZDA med katere sodim tudi sam. Imam nasednje vpra?anje ?

Zdi se mi da mi dolge lu?i na avtu MAZDA6 modelno leto 2010 svetijo prenizko tako da pono?i ko se vozim mi svetijo kod kratke samo seveda mo?neje ker naprimer pri TWINGOJU od moje drake svetijo dale? naprej in tudi pri mojem prej?njem avtomobilu prav tako!!! zanima me se da to uredit na servisu ali kako druga?e? havala za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni ljubitelji avtomobilov znamke MAZDA med katere sodim tudi sam. Imam nasednje vpra?anje ?

Zdi se mi da mi dolge lu?i na avtu MAZDA6 modelno leto 2010 svetijo prenizko tako da pono?i ko se vozim mi svetijo kod kratke samo seveda mo?neje ker naprimer pri TWINGOJU od moje drage svetijo dale? naprej in tudi pri mojem prej?njem avtomobilu prav tako!!! zanima me se da to uredit na servisu ali kako druga?e? havala za odgovore

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm mogo?e malo mimo ampak so ?arnic pravilno vstavljene vsi "jezi?ki" v svojih sedlih? ker ?e so narobe je posledi?no tudi snop mimo... Mel kolega na svojem Suzukiju... In smo ugotovil da ?arnic ni prav montiral in tako so mu svetile previsoko...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Si probal najprej zavrteti stikalo za naklon lu?i?

 

prej bi probal vijak na sami lu?i (za dolge je posebej!!) da ne bo? kratke ?ravfal

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hmm mogo?e malo mimo ampak so ?arnic pravilno vstavljene vsi "jezi?ki" v svojih sedlih? ker ?e so narobe je posledi?no tudi snop mimo... Mel kolega na svojem Suzukiju... In smo ugotovil da ?arnic ni prav montiral in tako so mu svetile previsoko...

 

v avtu ?e niso bile nikoli menjane ?arnice tako da je ?e vse tovarni?ko

 

prej bi probal vijak na sami lu?i (za dolge je posebej!!) da ne bo? kratke ?ravfal

 

hvala jures bom poskusil jutri da vidim ?e bo kaj druga?e :)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.