Skoči na vsebino

A se spla?a popravljat...?


qwerty

Priporočeno sporočilo

No situacija je taka... Neki je radio popravljal in v?igal avto pa gor in dol pa pozabil v leru, ro?ne pa nikoli ne zategne in ko je pri?el nazaj vidi avto ko se pelje z ene 20 na uro proti ?karpi... Nekje tam ker sm probal z mojim in rabi ene 10min da se sploh za?ne premikat kam potem pa dobi zalet... In rezultat je viden iz slik... Na dvori??u je pa brez klanca tako da ne ve kak se je odpeljal... V glavnem povejte ?e se sploh spla?a rihtat ali kar prodat... Avto ma okol 80-90.000km samo...

Po?kodbe so pa take da je zvilo izpuh, vezna stena je skor ni ve?, zadnja obojna vrata se ne dajo odpret, prtlja?nik prav tako ne da odpret, podn prtlja?nika je luknja, obe lu?i zadnje hin, cela rit avtomobila porinjena v zadnji kolesi ki se ne premikata ker je pleh stisnal ob njiju,... ?tala v glavnem...

 

Takole zgleda desni bok... Vidi se da je tolk zvito da se vrat ne odpre...

Objavljena slikaObjavljena slika

 

Zadnja vezna stena

Objavljena slika

 

Rit avta...

Objavljena slika

 

Tole se vidi levi blatnik kolk je lok zgornji ven potisnilo...

Objavljena slikaObjavljena slika

 

Ko pogleda? znotraj proti prtlja?nim vratom... Dve veliki luknji...

Objavljena slika

 

In pa poden kjer se vidi cesto in izpuh skozi... Tam bi mogla bit pa rezerva...

Objavljena slika

 

Sepravi se spla?a rihtat ali prodat...? In ?e rihtat kaka bi bila cena... Kska dec ?al nima...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je cel bok zvit, pragovi...

avto bi blo treba dat na mizo pa nikol ne bi bil tak kot je.

 

pizda so pa ti renoji mehki. men se je en v 323f zakantu z 40km/h pa je utrpela manj ?kode :blink:

 

pojdi po novega, tega pa za dele... 1500e kamot ven dobi?, ?e ne ve?...popravljanje bo pa ve? stalo.

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5841294&show=1

 

men se je zadnji? to nardilo ko sm pucu avto. pa sm v zadnjem trenutku potegnu ro?no. sam da js mam 30stopinjski hrib. moj mini-pes je bil z mano v avtu ga je tok prleplo na zic kot norca. sicr mamo dol iz hriba cesto v ulco pa v kontra hrib, sam bi vsaj orng zjebu amortizerje, ?e bi prpi?u avto bi bla pa katastrofa...

jebeno je to.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadn konec odrezan bi mi tale dec prodal za 200? komplet... Vse kar nucam odrezan nekje pri zadnjih vratih... Vsi deli zraven...

 

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5778362&show=1

 

Pa?e dizl - bencin zadn konc?

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Prvo vi razdrite zadaj avto, oz. ga dejte kleparju da pogleda do kje je zamaknjeno vse skupaj potem pa re?ite zadnje dele avtov, ?e se bo spla?alo...lahko je huje kot na sliki, lahko pa ni. Samo dokler ni razkopano ne vidi? kaj preve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja tole je ziher bolj? kot celjski vozniki. kle na sre?o celjskega voznika ni blo v avtu druga? bi blo ziher slab? :D

 

pa si ziher, da ni blo koga za volanom, ?e je Qwerty rekel da je skoraj ravno dvori??e. Da se dose?e brez pogona 20km/h rabi? ali konkretno strm klanec al je blo pa do te ?karpe precej?nja razdalja. :ne vem:

 

Recimo klele je kr strm klanec pa ga model ujame

. Da ga je ujel sigurno ni ?el ve? kot 20km/h pa kr konkretna razdalja je bila.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je kar konkreten nalet, tole ne naredi klan?ek... in pod zadnjo levo lu?jo se lepo vidi to?ko impakta - tega ne naredi ravna ?karpa, da ti razbije obe lu?i s to?kovnim impaktom levo...mal ti bu?e prodaja, tole bo kar totalka skorajda

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole je kar konkreten nalet, tole ne naredi klan?ek... in pod zadnjo levo lu?jo se lepo vidi to?ko impakta - tega ne naredi ravna ?karpa, da ti razbije obe lu?i s to?kovnim impaktom levo...mal ti bu?e prodaja, tole bo kar totalka skorajda

 

Ti si sam bolj direktno povedal, kar si mislim od za?etka. Po?kodbe od ?karpe so precej druga?ne in tole je moralo biti hitreje kot 20km/h.

 

Kar se pa ti?e popravila je pa tole na robu rentabilnosti... bolj? prodat nekomu, ki ima avto zbit spredaj pa vzet drugega. Pu?ijona je v obeh primerih, ?e ni bilo kaskega :huh:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ti si sam bolj direktno povedal, kar si mislim od za?etka. Po?kodbe od ?karpe so precej druga?ne in tole je moralo biti hitreje kot 20km/h.

 

Kar se pa ti?e popravila je pa tole na robu rentabilnosti... bolj? prodat nekomu, ki ima avto zbit spredaj pa vzet drugega. Pu?ijona je v obeh primerih, ?e ni bilo kaskega :huh:

 

a se ne upa? ve? na glas povedat, ker se okoli tebe govori..... :hudicek:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a se ne upa? ve? na glas povedat, ker se okoli tebe govori..... :hudicek:

 

Ma ne... v bistvu me niti ne briga zakaj in kako ga je ruknu bi bilo pa vseeno fer, da ?e se spra?uje za pomo?, da se realno stanje pove in dejanski dogodek opi?e... v?asih je to bistvena razlika, ki jo iz slik ne vidi?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eh sj sm napisu moj je bil manj zbit pa je minimalno 30km/h en v rit mi prletu <_<

 

Sicer je treba bit po?ten, da je neki druzga al ti prleti v rit avto, ki se tud sam me?ka al prileti? v trdo ?karpo, ki se sama ne vda tko, da vso energijo prevzame avto.

 

?e zlo na grobo ocenimo, da takrat, ko ti je nekdo v rit priletu je prevzel polovico energije on polovico pa ti, kar ?e bolj na grobo pomeni, da ?e ti je priletel s 30km/h je to nekako tako kot, da bi ?el s polovico hitrosti v nepremi?en zid, se pravi s cca 15km/h.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mrtvo ravna cesta je in skarpa betonska za ograjo... Lahko se slikam... gre pa cesta skos krizisce in je ene 50-60m dolg klanec... in kolega ni mogel lavfat ker je mel operacijo ledvic... jebiga se zgodi...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni re?en, da je lih 50/50%, odvisn kir je tr?i...

 

Fizikalno vsak pobere pol energije pri trku - verjemi. Kolk se pa pol me?ka je pa odvisno kako se bo ta energije pretvorila v me?kanje avtomobila. Na?eloma pa velja tako, da spredaj se mora avto kar precej me?kat zadaj pa je tr?i zaradi naletov v rit in je ponavadi manj?a dol?ina do potnikov kot je spredaj.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mrtvo ravna cesta je in skarpa betonska za ograjo... Lahko se slikam... gre pa cesta skos krizisce in je ene 50-60m dolg klanec... in kolega ni mogel lavfat ker je mel operacijo ledvic... jebiga se zgodi...

 

?zmeden?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.