Skoči na vsebino

Nakup Mazde 6


Gorjup13

Priporočeno sporočilo

Zravo, kar nekaj ?asa sem ?e na forumu in pri?el je ?as ko razmi?ljam o zamenjavi avtomobila in med kandidate je pri?la tudi Mazda 6 in sicer sem gledal okoli letnika 2002, bencinar pa raje tja okol 150KM pa me zanima ?e se ve za kak?no, ki je vredna ogleda? Prebiram forum, pa je vse tako razito, da ni? ne najdem, kaj so znane hibe poleg rje. Zanima me tudi kam v okolici LJ se jo spla?a dat pogledat?

 

v ljubljani sta zanimivi te dve:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5706426&show=1

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5944228&show=1

 

Isti letnik, cenej?a ima ve? opreme, kilometrov mata skor enak , any ideas? :D

 

Hvala za vse odgovore ?e v naprej :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gorjup se je odlo?il postati pravi mazda?! :cheers:

 

Tistole 2. od na?tetih bi ?el jaz na tvojem mestu kar takoj pogledat, ker cena je STRA?NO ugodna, pa da vidi? ?e je okej stroj. :jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jo?a ja kot re?eno se poigravam tudi s to idejo sam me pa res zanima ?e se o keri kej ve, al pa na kaj je treba bit pozoren, pa komu se jo spla?a dat v pregled, morda komu s foruma? aja pa ?e to kok ko?ta tavelik servis takilih 2.0 in 1.8?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velikih servisov prakti?no ni, razen ?e jo kupi? s 400Kkm, potem zna? menjati pogonsko verigo! :D:hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je dobr, pol je vrjetno servis z originalnimi deli kaj ene 600?? Hmm A ste dans taglavni kje na lep?em da samo jo?a odgovorja :D

 

Imam sicer dizla, ampak servis z originalnimi deli, narejen pri svojemu mehaniku ne bo prisu vec kot 200 eur...govorim seveda o navadnem servisu filtri olje...

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je dobr, pol je vrjetno servis z originalnimi deli kaj ene 600?? Hmm A ste dans taglavni kje na lep?em da samo jo?a odgovorja :D

 

Mali otrok ?e skoraj 3 urce drema, pa mal firbcam po netu, hehe. :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vzemi tole ?e ne misli? delat polno km je to raketa

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=5782220&show=1

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uff, tale mi je pa ?al malo predrga, ker s sabo potegne precej?no registracijo :)

 

?e primerja? z 2.0 benz motorjem smo ?e pred ?asom ugotovili, da je isti rang (tako po KW-jih kot tudi po kubaturi). :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velikih servisov prakti?no ni, razen ?e jo kupi? s 400Kkm, potem zna? menjati pogonsko verigo! :D:hudicek:

 

Ne kupuje motorja al pa ATV-ja.

 

Veriga ki poganja odmi?ne gredi NI pogonska, ampak bolj?a zamenjava za zobati jermen.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.