Skoči na vsebino

Pa koliko konjev da športni filter?


Symon

Priporočeno sporočilo

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 meseca kasneje...

Jaz si bom mal temo sposodo pa bi mel eno uprasanje glede vloznih sportnih filtrov in sicer kaksen je zvok pri teh filtrih a je kej razlike med obicnim in tem? Vrjetno pa niso tolk glasni kot otprti konusni filtri? Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moj je glasn kr...lep zvok,lepo ga pihne takoj na zacetku...pol se pa dere ku 100matr :P ampak samo dere.je kr ok.

 

 

Pa to mas unga k pride v original skatlo od avto filtra? Ker jaz ga nameravam kupt sam da da kej zvoka od sebe ker konusni odprti pa se prevec derejo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa to mas unga k pride v original skatlo od avto filtra? Ker jaz ga nameravam kupt sam da da kej zvoka od sebe ker konusni odprti pa se prevec derejo.

 

lahko ti jst mojga prodam :D ga ne rabm vec

 

lahko ti jst mojga prodam :D ga ne rabm vec

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=9640&st=40 ne pridev v orig. skatlo

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lahko ti jst mojga prodam :D ga ne rabm vec

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=9640&st=40 ne pridev v orig. skatlo

 

 

 

Hvala trenutno nimama mazde. Zanima me samo zvok kaka je razlika med original filtrom in vgradnim sportnim?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Zde pa res ne vem kaj naj eni pravjo da ne da zvoka eni da ga da zgleda da bom mogu dat 60eur in probat upam da se ne bom nafuku. Hvala

 

Vgradni ?portni filter NE da nobenega drugega zvoka. Govorim iz izku?enj, ker ga imam tudi sam. Se pa spla?a dat 60 eur ?e bo? avto imel dalj ?asa saj potem ?portni filter samo ??isti? in ne rabi? drugih kupovat. ?e pa ho?e? da se avto dere bo? pa? moral kupit konusni ?portni filter.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej mi pa res ni jasn...moj K&N filter da zvok od sebe i to jak! bom posnev pa pokazu,res pa je da znotraj ko si v avtu ni neke razlike...ce pa se prpeljem mem tebe bos pa takoj ga slisu,ce pa ne...pol pa res nevem...

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zdej mi pa res ni jans...moj K&N filter da zvok od sebe i to jak! bom posnev pa pokazu,res pa je da znotraj ko si v avtu ni neke razlike...ce pa se prpeljem mem tebe bos pa takoj ga slisu,ce pa ne...pol pa res nevem...

 

Pri meni je bil zvok isti kot z navadnim. Ni bilo nobene razlike. Ampak to je govora o vgradnem ?portnem filtru (tistem, ki se da v original airbox namesto navadnega zra?nega).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 let kasneje...

samSimon: Pa se sploh MORA HOMOLOGIRAT?? saj ne vpliva na varnost vozila tako kot na primer kak?ne lu?i, vzmetenje, turbo...

Avto sem kupil in ima to ?E vgrajeno.... :unsure: :unsure:

 

Vsako predelavo se vpi?e, varnost vozila nima veze. Saj tudi drug lonec nima vpliva na varnost pa je treba homologirati.

https://www.uradni-list.si/glasilo-uradni-list-rs/vsebina/101428/#(predelana in popravljena vozila)

"Zamenjava katerega koli dela vozila z njegovim nadomestnim delom"

In kako po tvoje na VARNOST vplivajo druga?ne lu?i? Vzmetenje na varnost vpliva le pozitivno (?e je kvalitetno in voznik ni butl, ki bi mislil da gre zdaj lahko kot F1 ?ez ovinke). Turbo se pa sploh ne da homologirati (razen v izjemnih primerih, konkretno vem za neke tovarni?ke kompresor predelave), ker gre za pove?anje mo?i, vi?ji razred pri zavarovanju.. Tak CAI kot ga ima? se pa? montira in si tiho pa moli? boga, da ne bo problemov. Ponavadi se potem uporabi izgovore "je ?e bilo montirano, nisem vedel itd.." potem pa ali prime ali ne.  :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem moral homologirati Odtis VIN v prtljazniku barchette ker je bil izzagan prag skupaj z original VIN....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Opolnoči pocenitev naftnih derivatov, dizel spet pod 1,5 evra za liter | 24ur.com WWW.24UR.COM Vlada se tokrat ni odločila za spremembo trošarin, kar ob znižanju cen goriv na borznih trgih pomeni, da se bomo naslednjih 14 dni vozili ceneje. Opolnoči se bosta pocenila tako bencin kot dizelsko gorivo –...  
    • Pogiju pristaja rožnata majica.
    • Men mal čudn zgleda, ampak važn, da si ti zadovoljen... 👍😉
    • A niso bli tut prej že? 🤔 Imam 2010 letnik. Sicer jih pa lahko zapiram samo na knof, niso avtomatsko, na zaklepanje avta. Sam čeljust je pa štekala očitno in je ploščico pobiral. Očitno ne vedno in ne čist, ampak vseen dovolj. Ploščice pa diski so ATE in sem jih menju Junija 2022, pa sem takrat fajn lepo spucu čeljust, vodila, podmazu... Slabi dve leti, pa sm pršu na želez, na zadnji desni. Sm pa biu na šihtu, zato sm mogu to hitr reševat in sprot. Potem sm gnjavu mehanika tam zraven, če mi lahko pogleda, kaj mi lahko še dans dobi, ker mu itak materjal vozjo dvakrat na dan, pa še popust ma, da grem jst lepo z avtom dons nazaj domov tut. Nisem prov velik kompliciral, naroču ATE, pa niso ble enake, vrnu ATE, potem sm vzel neke Optimal, ker je blo na zalogi in zadnjič je že nekdo spraševal na forumu o njih. Bom lahko s prve roke povedu 😄 Diska hvala bogu nism ferderbu. Za čeljust mi je pa reku, da načeloma ne rabim menjat obeh, na zalogi je bla pa samo ena za 123€, niti ne vem zdele katera, rabu sm jo tko al pa drgač. Dal jo je za 108€   Drugač pa ni nič vlekl avta, smrdel, tresl, karkol, tut zdej, k mam novo, nimam neki občutka, da bi avto bolj potegnu 😁 Dinozavrski motor, jebi ga Gledat sem šel pa, ker mi je pri namotanem volanu mal zaružilo, ko sm bremzu in sm mislu, da so verjetno opozorilni kontakti pr sprednjih ploščicah.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.