Skoči na vsebino

?ivela cenzura


vid007

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 73
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

:aaaaa: nemogo?e. In potem se ljudje ?udijo zakaj nekdo nekoga nabije ali celo ubije :D Take ljudi zelo te?ko prebavljam....

 

Moje zadnje besede na to temo. Upam da ga v meni zanimivih temah ne bo sral ker potem bo ?e tako zmanj?ana ?elja po obiskovanju foruma izpuhtela.

 

Lep dan ?e naprej :D

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz ne - prise?em :o

 

Kdo bo verjel teb, ki dela? v javni upravi napol, v prostem ?asu si pa Darth Vader, za dolo?enega foruma?a pa

Freddy Krueger.

 

I find your lack of faith disturbing

 

Druga?e pa risanka carsko zgleda. Sem pa skoz mislu da je Mladinin joke :blush:

 

Pa da ?e za la?je razumevanje dodam ?e en citat:

 

The one measure of true love is: you can insult the other”

― Slavoj ?i?ek

 

Res moram prekint tale ZZRS.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Valda da se hecam, nisem v nobeni stranki in verjetno nikoli ne bom :)

 

Razen ?e bo stranka mazda?ev slovenije...potem bi ?e razmislil, ni me treba pa vikat :)

 

G. Vankel, pa ?e imate tak nick, gospode je treba vikat :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahahhah :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho: tole je pa je zanimiva tema :hohoho::hohoho::hohoho:

uff.......

moje mnenje: ?e si pri?el na forum z namenom da kaj novega izve? ter ob?asno prosi? za pomo? pri kak?nih te?avah za avtom bo? 100% izvedel kar i??e?..... ?e pa si sem pri?el da bi zbujal pozornost ter iskal slabe plati foruma ter njihovih ?lanov potem je bolje da gre? na h***a forum kjer bo? imel dovolj prostovoljcev ki se bodo pripravljeni kregat.

jaz sem ?lan foruma skoraj 2 leti in ?e nisem naletel na te?ave tvojih vrst saj so ?lani foruma neverjetno prijazni ter voljni pomagati kolikor je v njihovi mo?i ter znanju z razliko od mnogih drugih forumou po sloveniji.

 

nevem kak?no je stanje z tem cenzureranjem toda ?e si pisal stvari ki bi lahko ?alile druge ?lane foruma se ne ?udim, ?e pa nisi pisal ni? podobnega potem sem prepri?an da je tvoj post oz. tema ?e kar tam kjer si jo pustil :D

concept.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hahahhah :hohoho::hohoho::hohoho::hohoho: tole je pa je zanimiva tema :hohoho::hohoho::hohoho:

uff.......

moje mnenje: ?e si pri?el na forum z namenom da kaj novega izve? ter ob?asno prosi? za pomo? pri kak?nih te?avah za avtom bo? 100% izvedel kar i??e?..... ?e pa si sem pri?el da bi zbujal pozornost ter iskal slabe plati foruma ter njihovih ?lanov potem je bolje da gre? na h***a forum kjer bo? imel dovolj prostovoljcev ki se bodo pripravljeni kregat.

jaz sem ?lan foruma skoraj 2 leti in ?e nisem naletel na te?ave tvojih vrst saj so ?lani foruma neverjetno prijazni ter voljni pomagati kolikor je v njihovi mo?i ter znanju z razliko od mnogih drugih forumou po sloveniji.

 

nevem kak?no je stanje z tem cenzureranjem toda ?e si pisal stvari ki bi lahko ?alile druge ?lane foruma se ne ?udim, ?e pa nisi pisal ni? podobnega potem sem prepri?an da je tvoj post oz. tema ?e kar tam kjer si jo pustil :D

 

 

zazo, ne vem ali slabo bere? forum, ali pa neprebere? vsega, moji posti so glavnem nekje izginili in se o?itno zopet pojavili, ?alil pa vsaj upam, da nisem nikogar s tem, ko sem samo povedal svoje mnenje, koliko zaupam Bossu, ?e se ga imenuje na funkcijo, ki si je po mojem prepri?anju pa? ne zaslu?i, ker pa? vem, da je na taki funkciji prevelika mo?nost zlorabe in osebenega obra?unavanja.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ko sem samo povedal svoje mnenje, koliko zaupam Bossu, ?e se ga imenuje na funkcijo, ki si je po mojem prepri?anju pa? ne zaslu?i, ker pa? vem, da je na taki funkciji prevelika mo?nost zlorabe in osebenega obra?unavanja.

Jaz recimo Janeza Jan?o sovra?m in ga nisem volil. O glej hudi?a, bald head je pa danes predsednik vlade in serje po dr?avi kot serje od osamosvojitve in si tega ne zaslu?imo.... <_<

 

Boss pa verjetno komej ?aka da bo osebno pora?unal s teboj....isto moment k se mu bo dodelila fukncija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kdo bo verjel teb, ki dela? v javni upravi napol, v prostem ?asu si pa Darth Vader, za dolo?enega foruma?a pa

Freddy Krueger.

 

I find your lack of faith disturbing

 

 

Fear is the path to the Dark Side. Fear leads to anger; anger leads to hate; hate leads to suffering. (Yoda)

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdej bo pa johcanje po celem forumu, kot kak otro?i?ek, ki misli, da ga noben ne mara...

 

Vid en dobronameren nasvet... vzami se malo v roke, imej malo jajc in se nehaj cmizit za vsak kriv prst ki ti ga kdo poka?e... druga?e te bo ?ivljenje pokopalo ;)

 

 

Ok... tema se lahko zaklene <_<:P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss pa verjetno komej ?aka da bo osebno pora?unal s teboj....isto moment k se mu bo dodelila fukncija.

 

Komaj, kr tresem se, da dobim funkcijo pol boste pa videl svojga vraga .... aaagrrrrrr :ouje:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No pa sem do?ivel brisanje posta, samo zato, ker sem povedal svoje mnenje. Temu se pa res re?e forum razli?nih mnenj, oziram forum demokracije. Dale? smo pri?li, ?e enkrat kaj takega pa boste dosegli svoj namen, samo vedite slej kot prej se bo va?a cenzura razvedela tudi tam kjer si ne boste ?eleli. Pa vedite, ?e nekaj re?em za tem res stojim, pa ?e je enim tu prav ali ne, ker vem, da imam prav.

 

Zakaj nimamo tistega sme?ka ki v rokah dr?i tablo na kateri pi?e "THIS POST IS FUNNY" ?

 

Hahahha :hohoho:

 

Ma sory, ?e vam je enim diktatura ljuba jo imejte samo brez mene. Sovra?in hinavce in vem, da jih je tudi tu kar nekaj, v obraz ?loveku se delajo lepe, ko pa mu obrnejo hrbet, pa ga popluvajo. Tipi?no za Slovence na?alost in z takimi ljudmi pa? nimam namena debatirat, ?e manj pa se dru?it. Pa vedite, da se bo to res slej kot prej razvedlo, kaki hinavci so dolo?eni vsaj tu.

Nasikanc, ?e tvoja izjava, ka?e na podporu enomju in diktaturi. sory, bodi eden izmed njihovih hlapcev in imej zlomljeno hrtenico, jaz nimam slabe vesti, ker nisem tak kot ste eni zelo o?itno tle in na?alost se mi zdi ta forum vedno bolj podoben, ?e ne celo ?e huj?i kar se cenzure ti?e kot je 24(k)ur, kjer se bri?e obajve vsaj v temi o poltiki, samo eni politi?ni opciji, druga pa lahko pi?e kar ?eli, celo ?alitve in celo la?i. ?elite to tudi tu? Izvolite, samo brez mene. Jaz vas bom slej kot prej zapustil, ker se s hinavci pa? ne mislim ukvajrat. Vedite, pa da zame niste vsi taki, je pa par posamenikov, vsaj od tistih, ki vas poznam. In tisti, ki vas poznam in se mi zdite OK, s tistimi se mogo?e ?e kdaj kje vidimo za ostale pa mi je ?koda mojega ?asa, ?e ne znajo spo?tovati ?lovekovega osebnega mnenja in imajo imam vedno bolj ob?utek strah pred dolo?enimi osebami tle gor in se jim boste klanjali samo zaradi ljubega mira. Hvala za tako zaupanje, ki sem ga imel v dolo?ene izmed vas, vsaj za dolo?ene posameznike, pa vedite ve?ina, ki vas poznam nimam za take, dovolj pa je da par oseb podpira enoumje in uni?uje debate, samo zato, ker pa? se nekdo ne strinja z mnenjem posameznika.

 

Lep pozdrav.

 

Mene sam zanima kdaj bo tisti "slej al prej" ... :bravo:

 

?e bi bil s tabo bi blo ?e prej! :lol:

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predlagam da se nehas cmerit kot tvoj kalimero, si najdes eno babo in potem poslusas njo kot mi tebe.....potem pa se ti mogoce odprejo oci!

 

Kdo pa je ta boss? Kak palcek iz murgel ki vozi rdeco mazdo?

 

 

:vskalo::vskalo::vskalo: , mislim, da nima smisla ve? pisat na va?e stalne provokacije, ker o?itno eni pa? tudi tu i??ete samo svoje koristi in vam ni za odkrit dialog in ne sprejemate odprte in demokrati?ne diskusije. Zato sem se odlo?il, da na take neumne provokacije od sedaj naprej ne reagiram ve?, vedite, pa da ima vsak svoje mnenje na take provokcije in ne potem kdaj jokat, ko vam bo ?e ?al za take igrice, ko se jih nei greste tukaj, tisti ki me pluvate ne mi kdaj v "rit lezt", ker to vam ne bo pomagalo, ?e boste kdaj rabili kak?no mojo pomo? pri klubu ali kjer koli drugje in dokler se bodo eni tako arogontno obna?ali, do ljudi, ki pa? smo odkriti ne ra?unat na kakr?no koli mojo pomo?, pa? dokler boste pod noge metali polena ne ra?unjte name, pa vedite marsi kaj vam lahko uredim, pa tega tako in tako, da za dolo?ene tu nima smisla, ker pa? ne ?elite biti odkriti in se raje skrivate z monitorjem na drugi strani, jaz tak nisem in zato takih ljudi pa? ne prena?am, zato tudi tu ludje, ki me dobro poznajo vejo, da je to resnica in se ravno tako kot ve?ina tu med vami ne skrivam za nekimi ne prepoznvnimi nicki.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker o?itno eni pa? tudi tu i??ete samo svoje koristi in vam ni za odkrit dialog in ne sprejemate odprte in demokrati?ne diskusije.

 

Eni tu res i??ejo sam koristi. Tako kot npr. uni model , ki ?eli vedeti koliko popustov bo kasiral, ?e se v?lani v klub. Sam na ke? gleda ne pa ?ir?e. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ker o?itno eni pa? tudi tu i??ete samo svoje koristi in vam ni za odkrit dialog in ne sprejemate odprte in demokrati?ne diskusije.

 

Paradoks vodilnega nabija?a megle. Ti ne i??e? koristi, ampak te samo zanima kako velike ugodnosti ali koristi bo? dobil za jebenih 20? ?lanarine. :vskalo:

 

Vir iz Mazda Club teme.

v?laniv se bom, ko bom nekaj imel od tega, ker 20EUR je veliko, ?e ?lovek nima od tega ni? in je malo, ?e ima kaj od tega....

Mal se spravi k sebi in malo manj prbijej tja v tri krasne...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Paradoks vodilnega nabija?a megle. Ti ne i??e? koristi, ampak te samo zanima kako velike ugodnosti ali koristi bo? dobil za jebenih 20? ?lanarine. :vskalo:

 

Vir iz Mazda Club teme.

 

Mal se spravi k sebi in malo manj prbijej tja v tri krasne...

 

 

Ma o?itno eni ne razumete zakaj se ludje danes v?lanjujejo v klube in dru?tva. Pa saj enim ni jasno, kake koristi vem, da eni pri?akujete od ?lanov. Ne re?ite, da ni to lep na?in kako priti do denarja in zato ni? narediti, to kar se ti?e koristi je tudi to, da ste eni po doma?e re?eno "riti" in ste raje tiho, ker se ne upate zameriti dolo?enim tu gor, ker pa? imate kaj od njih ali ra?unate, da bi lahko imeli, sory tudi jaz lahko kako druga?e pridem do kakih informacij, nimate samo eni kje veze in poznanstva, pa vedite, da za zadeve, katere trdite, da ste se dogovorili lahko kmalu zvem, kaj ste se dogovorili, ?e ste se, ker o?itno zaenkrat ni konkretnih poro?il o dogovoru in se samo nova?i za ?lanstvo in bojim, se samo zato, da bo tu par posameznikov imelo take ali druga?ne koristi, navadno ?lanstvo pa samo izdatek 20EUR brez ?esar koli, da je ?lan kluba. In res eni ne vidite ?ir?e in zelo o?itno nimate nobenih izku?enj z delovanji dru?tev ali klubov, kjer je danes za ?lanstvo danes treba kaj konkretnega narediti, samo nova?enje, kar po?nete sedaj ni dovolj, o?itno nimate izku?enj z delovanjem klubov ali dru?tev ali pa ?ivite v nekih ?udnih iluzijah.

Dokler ni nekih konkretnih dogovorov, razen kar se uradno pi?e samo nekega ?u?marja, ?e sem prav razumel, vedite, da pa? ne boste pridobili ?lanstva, ki pa? razmi?lja druga?e kot o?itno ve?ina tu vas, razen par izjem, ki so raje tiho, ker dobil sem ?e tudi na zasebno, da naj se ne bockam z vami, ker pa? to ne pelje nikamor, ne ne bo vam uspelo, ?e si ?elite enoumja povejte to direkt in ne samo nekaj mutit. Vedite, pa da te diskusije bere kdaj tudi kdo, ki si tega vi raje ne bi ?eleli in vedite, da to vsiljevanje enoumja, ki ga vsaj eni tu po?nete ne koristi ne forumu, ?e manj pa KLUBU, ?e imate tudi v klubu isti namen ne vem, ?e ima KLUB bodo?nost. ?elim si samo, da sprejmete tudi druga?no razmi?ljanje in, da v?asih kako kritiko vzamete dobronamerno in ne da mislite, da ste vsevedi, vedite, da vam ne ?elim ni? slabega, ?elim samo pomagat, samo, ?e eni tega niste sposobni to razumeti tako, potem po?nite to ?e tako naprej, samo vedite, da se vam to ne bo dobro vra?alo, vzamite, kdaj koga resno, pa ?e tudi se kdaj ne strinjate z njim, ker msilim, da tu nismo zato, da bi eden drugemu nagajali, ampak zato, da forum in KLUB dobro delata in ?ivita in ne da se tukaj kregamo samo zato, ker pa? eni mislite, da ste vsevedi in imate edino vi vedno prav.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne re?ite, da ni to lep na?in kako priti do denarja in zato ni? narediti

 

Zdj se bom pa ?e js oglasu, ?eprov se mi zdi bv ampak bo treba zgleda razjasnt neki zadev..

 

Dru?tvo NIKAKOR ni na?in, kaj ?ele lep, kako priti do denarja in ni? narediti. Dela je kar precej, dru?tvo kot pravna oseba pa je neprofitno in zato ni od tega ni? na?e.

 

 

Stro?ki tko kot pri vseh stvareh so..od majic,nalepk,?igov,tiska,telefona,banke pa do raznih malenkosti na katere seveda dosti ljudi niti ne pomisli. Ko bo vse to pa ?e kaj ve? zaston, pol pa tut ?lanarina ne bo potrebna. Dans tko je, ?e ni? ne da?, ni? ne mor? imet ;)

 

 

Tolk o tem, ne mislm zdj ve? kaj dodajat tko da naprej pisat po pameti. In to ZDRAVI pameti.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.