Skoči na vsebino

Jakost zvoka v avtoradiu


aleksander

Priporočeno sporočilo

Pred ?asom sem v forumu naletel na navodila, kako izklopiti beep-anje pri vsakokratni menjavi postaje, glasnosti, zvoka.... , itd v sistemu mazde 6. Mene pa zanima, ali obstoja kak?na podobna varianta za nastavitev stopnje nivoja glasnosti radia v avtu. Ob vsakokratnem pritisku ali spremembi glasnosti navzgor ali navzdol bi ?elel, da se glasnost pove?a ali zni?a za manj?o razliko, kot je sedaj, skratka, da je sistem bolj odziven z manj?imi stopnjami. Upam da sem bil jasen ;) v opisu svojega problema, ?e ne, se ?e oglasim.

 

Aleksander

V?eraj smo bili ?e pred propadom, jutri pa bomo naredili en velik korak naprej !
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

pa ?e ma? tipke za glasnost tega ne more? nikakor spremeniti, ?e pa je potenciometer, pa bi se dalo.?e pa je samo vrtljivi gumb in ni potenciometer(vrteti se da v eno smer koliko ho?e?) pa bo? bolj te?ko dobil ta del da bi zamenjal.

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aleksander.....te morem razo?arat....se ne da nardit.....kakor so ti napisali...tipke za glasnost so ?e tako nastavljene.....torej da se nivo glasnosti konstantno ve?a....... Sicer pa se da navadit na to.....useeno ni tooolko velika razlika....

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.