Skoči na vsebino

Mazdine servisne storitve


jures

Priporočeno sporočilo

Hmmm... pri meni je zadnji brisalec itak vedno v takem polozaju ... Razen ce ravno med delovanjem, ko je v zgornjem polozaju, izvleces kljuc :)

 

Kako? Privzeto zadnji brisalec stoji navpi?no - a si karkoli zamenjal, da brisalec stoji vodoravno?

 

 

Druga? pa sem se sam ?e soo?il z isto te?avo in je tudi meni zvilo brisalec in zadnja vrata, ko je krta?a v pralnici zagrabila metlico brisalca.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 57
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Kako? Privzeto zadnji brisalec stoji navpi?no - a si karkoli zamenjal, da brisalec stoji vodoravno?

Druga? pa sem se sam ?e soo?il z isto te?avo in je tudi meni zvilo brisalec in zadnja vrata, ko je krta?a v pralnici zagrabila metlico brisalca.

 

Labi je pravilno ugotovil... Kot kaze je pri karavanih brisalec v vodoravnem polozaju, pri hatchback pa v navpicnem polozaju :) ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uf, uf, grdo, grdo se ti je to zgodilo :( jst bi ?ibal na petrol pa uveljavljal ?kodo. A-cosmos je men vse po?timal ok, res pa je, da na plasti?nih delih, ala odbija?i, mal te?je ujet barvo, vsaj vsi tko pravijo. Ma pa karavan vodoravno pozicijo, 5 vrat navpi?no default, ja :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ups, pozabu, da ma? ti tovornjak :hudicek:

 

pol tovornjak....moj je danes tovornjak, raje ne poka?em, ?e truga ima par mm blata na sebi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na petrolu sem takoj prijavil, dobil zapisnik in danes na zav. triglav zadevo uredil. Pozanimal sem se glede li?arjev in naj bi bil v Kranju eden bolj?ih Ambro? Beno, tako da bom po vsej verjetnosti tam zadevo uredil.

 

Ali kdo ve kako je zadnjimi lu?mi (vlaga oz. kondens v lu?eh), ali to lahko reklamiram na uradnem servisu? Letnik 09

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

na petrolu sem takoj prijavil, dobil zapisnik in danes na zav. triglav zadevo uredil. Pozanimal sem se glede li?arjev in naj bi bil v Kranju eden bolj?ih Ambro? Beno, tako da bom po vsej verjetnosti tam zadevo uredil.

 

Ali kdo ve kako je zadnjimi lu?mi (vlaga oz. kondens v lu?eh), ali to lahko reklamiram na uradnem servisu? Letnik 09

 

Beno, je men SEATe rihtal, dober je (ko je delal v Avtohi?i Ambro? SEAT Kranj) potem pa je ?el na svoje v ?ir?ah.

 

?e pa ti prav pride LJ konec imamo pa tudi majstra, ki porihta to in ?e dodatno zraven :bravo:

 

P.S. A ma? ti slu?ajno belo GTA? Ena dvocevna limuzina v?asih pi?i ?ez Medvode.... :lol:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Beno, je men SEATe rihtal, dober je (ko je delal v Avtohi?i Ambro? SEAT Kranj) potem pa je ?el na svoje v ?ir?ah.

 

?e pa ti prav pride LJ konec imamo pa tudi majstra, ki porihta to in ?e dodatno zraven :bravo:

 

P.S. A ma? ti slu?ajno belo GTA? Ena dvocevna limuzina v?asih pi?i ?ez Medvode.... :lol:

 

Ne, moja je ?rna

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.