Tle je treba dodati še super visok grip, ki je značilen za boljše gume. Jaz še po klancu navzdol (asfalt) ne pridobivam na hitrosti, ker se guma lepi na asfalt. Zdaj pa poganjaj ...
Dobro, tej kolesarji, ki se vozijo bolj po asfaltu (kot Boss) nimajo takih lepljivi gum, to je res. Te nove, ki jih imam sedaj gor so pa res neusmiljene do vožnje po asfaltu. Kotalni upor, širina, zmes gume. Tako, da res težko greš preko 25/uro.
V mojem primeru 100% na AC uporaben. Nobenih problemov, samo pravocasno vse narediti, brez smernika pa itak ne uboga.
Ce tisti za tabo ne uboga ne spremlja prometa......oz rabi radarski
Avtomatski v avtu je zakon. Tezko bi sel nazaj na rocnega (v fiatu je pac nujen)
Misljeno je bilo za motor....ravno vozim novi gs1300a ASA....groza.
Samo vse več ljudi prisega tudi na motorjih na avtomatski menjalnik. Predvsem tisti, ki jih vozijo avtomobili in ne oni njih, v katerih so avtomatski menhalniki in druga pomagala. Oni pa levobračajo volan kot otroci. 😉
Meni je radarski tempomat v Mazdi 6 2019 tudi kar všeč. Samo zaganjanje po tem, ko se spredaj promet sprosti, mi pa ni preveč všeč. Sem kmalu poštudiral, da pedalo za gas deluje tudi med tem ko je tempomat vključen in ne vrže ven tempomata, kot bremza. Zdaj z gasom malo omilim tole Mazdino zaganjanje na nastavljeno hitrost, ker lahko z gasom za kratke čas začasno izklopiš tempomat in si dinamičen in tekoč v prometu, kar tempomatu samemu čisto ne uspeva.
Navaditi se je treba, da avto potem spoštuje tisto nastavljeno varnostno razdaljo do pike in bo bremzal pred vozilom spredaj, če ne boš šel pravi čas na prehitevalni pas.
Pa ena težave je še. Noge nimaš kam dati, na pedalu za gas pa težko počiva. Mora biti pa tam, da lahko hitro odreagiraš. Zraven pedala za gas pogrešam malo prostora na desni, da bi lahko noga počivala gor.
Kakšne so pa vaše izkušnje?
Mene tudi pri 30-ki moti, da če kdo recimo te prehiti (redko) in se ti vrže pred avto, avto besno bremza in te ne pusti, da bi mu prišel bližje ampak kar izgibiš hittost prometa. Zato pa brez tempomata in ko te tak prehiti se mu zalepiš za rit in ga takoj nazaj prehitiš.
Sem moral preveriti,če jih nisi slučajno meni "pajsnil"😄...hec,hec😉
Dobro si kupil-TOP kvaliteta....čeprav moram pripomniti,da jaz,če bi še enkrat kupoval,jih nebi kupil...oz. bi kupil verzijo brez plastične "srajčke" (in seveda z Hex-Plus profilom).
Gre za to,da se včasih zgodi,da je kje vijak v tako ozki luknji,da ravno zaradi te "srajčke" ne segneš do vijaka...manjši je vijak,več je šanse,da ne boš dosegel vijaka.
To je en od razlogov,za kaj sem vseeno kupil še tiste sete Wiha T-ključev (glej v tej temi nazaj).
Sicer pa...al sem jaz tak "butelj" al kaj...meni ta barvni sistem ne predstavlja neke prednosti,ker nisem npr. poklicni serviser,mehanik ipd.,ki bi pogosto uporabljal določeno velikost ključa,da bi si z repeticijo z časom zapomnil ne vem npr. zeleni je ta in ta...
Zame bi bilo bolje,da bi bil ključ graviran z številko,ki bi bila še povdarjena npr. z belo barvo🙄...se pa je že razpaslo,da folk to srajčko odstrani,ker se zna z časom "losati",in moti,k se vrti...pač pride olje zraven,in smo tam....
In še en nasvet-ko sem kupoval Torx-Set ključev,sem nevede vzel set z integriranim magnetom. Magnetek je res super tudi za Imbuse...,ki tega nimajo.
Torej če ni neka razlika v cvenku-priporočam...obstaja pa to tudi posebaj...ali pa uporabiš navadni magnet...samo tako "na setu" je priročno,k zmeraj veš,kje je.
Nobeden imbus ključ ni večen. Do sedaj sem imel Usag, a so se na robovih s časom izrabili. Upam, da bodo tej boljši.😊 Meni označba na samih imbusih ni važna, ker je dovolj že bežen pogled in vem, kateri je katere velikosti. Pač štirideset let dela z orodjem nekaj pusti za seboj. 😊 Meni so te "srajčke" super, ker velikokrat potrebujem ravno to zaščito, da pri vijačenje imbus vijakov, ki so globoko v utoru (recimo vratu kitare) ne poškodujem laka (podobno kot pri ključu za feltne).
Obnasanje motorja v nagibih, avto na ravnini....zaviranje in ustavljanje motorja in avta....razmerje moci prednjih in zadnjih zavor motorja in avta....hruske in jabolka
Na zalost pa motorji prehajajo vecinoma na avtomatski menjalnik......ze tle bo adios amigos. Vse gre v prodajo komforta in varnosti pa smo ze cez 30k
A bi za večino tukaj avtomatski zakon. 😊 Sedaj pa ne več toliko...
Hitrost ni blokirana na 25 km/h. Omejitev je le ta, da motor pomaga do hitrosti 25 km/h. Kolo se seveda lahko pelje hitreje (če je klanec navzdol ali če poganja človek tipa Pogačar 😁).
Ali se v čem ne razumemo? Če je recimo rahel spust, da že leti cca. 25 km/h. In če takrat ti poganjaš na vso moč, bo kolo pridobivalo na hitrosti, čeprav ti motor ne bo pomagal.
Vem, zato pa sem napisal, da ga uspem voziti do 27/uro. Za kaj več bi moral imet nabildane noge in ne dva zobotrebca. 😊
Kako to misliš, pa sej gre hitreje, le pomoč motorja je do 25km/h pol so pa šunke na vrst. Če maš pa srečo in klanc navzdol... pol pa ne vpraši... takrat je pa vsa moč le v jajcih.
Kako ti to uspe? A nimaš blokirano na 25/uro?Jaz moje kolo uspem po ravnem z motorjem "pognati" do recimo 27/uro.Več mi ne dovoli. Drugo je, ko greš po klancu navzdol brez motorja.
Pol je pa prišel usb ključ ki je manjši in se mu reče potlačenka ....veš kao 🤣🤣
Naslednja faza bo, da ti bodo vgradili čip po kožo, na katerega bo šla neomejena količina glasbe. Pardon, tistega, kar bo od glasbe še ostalo. Ker sedanji trend gre v smeri, ko bo glasba le skupek hrupa, ki ga bo proizvajala umetna inteligenca po tvojih zahtevah in preferencah. Adijo človeška ustvarjalnost.
Radarski tempomat je ZAKON. Tistih 1000km na dan kinjih tudi delam v celoti z radarskim. In to pri vseh zadnjih 4 avtomobilih.
To je stvar ki ni samo konfort ampak tudi varnost. Ga ni cloveka, ki bi reagiral tako hitro kot radarski. Ga ni cloveka, ki bi videl v megli ali dezju, kot vidi radarski. samo znati ga je treba uporabljat, pravocasno, smerniki pa to.
Popopnoma nic te ne uleni, to je samo v glavi. Enako ce kdo misli da lahko z radarjem vec telefon drma
To je tvoje razmišljanje. Hval bogu, da ne mislimo vsi enako. 😉
Da se še jaz mal pohvalim, danes bi mi skoraj ratala 100ka. Noge so ble še OK, baterija pa skoraj ni zdržala. Sem v petek naredil 50km in z današnjimi 90 je to 140km dometa. Jebemu sej to je boljš k MX-30, ampak range anxiety je bil pa na najvišjem nivoju.
V glavnem, če ma kdo kdaj željo tole sprobat je bil start v Ratečah, čez Trbiž, do Pontebbe in še slabih 10km do kraja Dogna al neki tazga in seveda nazaj. Od Pontebbe je tolk enih dolgih kolesarskih predotrov, da te kr vleče, da greš do naslednjega pa spet in spet. Pol pa ups, kdo bo pa prišel nazaj. Ker se nazaj skos dviga je dejansko komaj ratalo, ampak je. Naslednjič sem rekel, da se zapeljem do Pontebbe in štartam do Gemone, da sprobam vse te tunele.
Jutri pa obala in upam, da mi noge zdržijo. Najraje bi probal mojega "arch nemesisa", kjer me je nekoč zvilo do konca na tistem makedamu ob Dragonji. V igri pa so še Sečovlje, po Parenzani do Grožnjana in nato Svete Lucije pa nazaj po cesti do Sečovelj. Al pa taka lahka od Žusterne preko Škofij v Milje, Debeli tič, Ankaran in nazaj do Žusterne.
Če ma kdo kej preveč časa je družba dobrodošla.
Pohvalno, da si vztrajal in nanizal toliko. kilometrov. Lepa tura je ta od Sečovelj do Grožnjana. Tebi bo všeč, meni je po Parenzani dolgočasna, ker se nič ne dogaja na njej. 🤗 Je pa Grožnjan lep za pogledat. Priporočam. Ko boš naslednjič na obali te vabimo, da greš z nami, da vidiš malo gozdove in pravo Istro od znotraj. Samo je priporočljivo polnovzmeteno kolo. 😊
Lepo, da si se potrudil in opisal situacijo ampak ravno tu je catch. Kdor se pelje 130km/h na tempomat je bistveno bolj nevaren kot tisti, ki se vozi 150km/h in sem prepričan, da ne na tempomat, ker tukaj moraš že bit pri stvari. To sem videl pri sebi, da te tempomat tak otopi, da ga zdaj tako redko sploh še uporabim in bi bil komot brez njega. Res, da je radarski in zna upočasnjevat in pospeševat, ampak to je še bolj zavajujoče za voznika, ki je še manj pri stvari. Radarski tempomat ni človek in ne zna predvidevat, ne vidi, da se nekdo pripravlja skočit predte. Še ko odreagira je navadno tudi tako, da odreagira premočno in ogrozi nekoga za tabo.
V glavnem, reakcijski čas tri sekunde, je za vzet vozniško. Maksimalno ampak res mora nekdo odreagirat v dveh sekundah in prepričan sem, da tisti hitri pri 150km/h bo odreagiral bližje eni sekundi kot dvema, ker še enkrat... pri takih hitrostih že kr moraš biti pri stvari in ne kinkaš za volanom, še manj pa da voziš na tempomat.
Torej ta s 130km/h na tempomatu na suhi cesti s 3 sekundnim reakcijskim se bo ustavil 170m skupne zavorne, če vzamem, da z dobrimi gumami se od 100 do 0 ustaviš v 35m.
Tisti s 150km/h brez tempomata pa da je nekoliko počasnejše sorte bo rabil 1,5 sekunde za reakcijo pa dobrih 140m skupne zavorne.
Bottomline...
biti pri stvari je mnogo bolj varno kot biti odsoten za volanom.
Lepo si tole napisal. Tudi sam več ne uporabljam skoraj nič radarskega tempomata. Prav iz razloga, ker te lahko uspava, uleni in ne moreš imeti vsega pod kontrolo. Ko voziš dinamično moraš bit zbran in pri stvari. Kot si rekel, nekateri so pri 130/ uro bolj nevarni kot nekdo, ki vozi zbrano in vnaprej predvideva, kaj bodi naredili pacienti na cesti. Verjetno se vam je že zgodilo, da uglajen, starejši občan, ki vozi po omejitvah, naenkrat začne lesti proti sredini ali še slabše, proti tvojemu avtu na drugem pasu. In ko močno potrobiš, skoči in se prebudi ali pa mu pade sendvič iz rok. Tako, da se strinjam s tabo, da ni vse v hitrosti ampak tudi v reakcijskem času, preden sploh reagiraš. Tako, da se vedno nasmehnem, ko na poročilih kot udarno novico povedi, da je en vozil z porschejem 911 turbo vozil neverjetnih 205km/ uro. Pa ta, ki vozi tak avto je pri tej hitrosti bolj siguren voznik kot 50% "normalnih" voznikov, ki vozijo pri dovoljeni hitrosti. 😉
Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.
Napisano
Levaki, ki so trenutno šefi pri nas bodo imeli kar problem s tem. Najnižjii bdp v Evropi, primanjkljaj v blagajni, afere...
Sicer se pa moramo branit pred vodkarji.
Povezava za deljenje
Deli na druge strani