Skoči na vsebino

CX-7 izziv Bossu


jures

Priporočeno sporočilo

Boss je nedavno izjavil 'daj ga meni' ker se te ?ivali ne da dopovedati, da je treba piti manj goriva - v podpise se vidi realnost sedaj (LPG+E95) in jaz stavim, da se ga ne da pod 12L/100km dat...

 

Ko se jaz vsedem v ta avto se ga moram najprej privaditi, ker ?rnogorc se premakne sele s 3-4.000 obrati da ne cuka al pa po?epne...

 

Pogoji izziva:

- plin izklopljen samo zelenc, da bo realno

- ti voznje relacija - mesto - relacija - mesto (naprimer do obale, v mesto na pizzo, nazaj in se v Lj mal po semaforjih... :bravo: )

- max 4 osebki v avtu

- po zelji gume napumpane

 

Sprejmes izziv?

:harhar:

 

Potrebujemo pa se neutralnega sodnika.... :policaj:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 129
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

jaz bi predlagal, da so gume pumpane na recimo 0.4bar kot priporoca tovarna

 

Pa ?e lu?ka za DSC mogo?e ugasne :bravo:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja Jure ?e zelo pomemben podatek je ob kateri uri naj se pela po mestu?! ?e je to pono?i, kot da sploh ni mesto, ?e je v prometni konici, pa se mu slabo pi?e! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Potrebujemo pa se neutralnega sodnika.... :policaj:

 

Mene, Mene,.... :aaaaa:

 

Pa ?e DH prklopmo pa da vidmo kolk kaj la?e. <_<

 

PS: Vpra?amo ?e UMMIT-a ?e gre poleg da imamo pol primerjavo ? :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene, Mene,.... :aaaaa:

 

Pa ?e DH prklopmo pa da vidmo kolk kaj la?e. <_<

 

PS: Vpra?amo ?e UMMIT-a ?e gre poleg da imamo pol primerjavo ? :bravo:

 

Done!

 

Samo se dogovort se je treba kdaj (ocitno Boss nima izbire vec), da jest avto dobim...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sprejmem izziv, sam mormo malo dodelat testne pogoje.

 

Hitrost - po omejitvah, se pravi ne nad in ne pod (no ja ?e promet to zahteva, da ne gre hitreje).

 

Predno za?nemo rabim en preizkusni krog (cca 10-15km), tolk da vidim kako se motor obna?a in kje "?ivi".

 

Klima je nastavljena na minimalno 22 stopinj oz. maksimalno 10 stopinj hladneje od zunanje temperature.

 

Peljemo se na relaciji, kjer ni zastojev in dela na cesti, ker to res nima veze z realno porabo in izven jutranjih in popoldanskih konic. Se pravi normalne razmere in ne ne bo to sred no?i ampak recimo nekje popoldne po ?esti uri.

 

nobenih prtlja?nikov na strehi zadi oz. trug ipd ter 200kg krame v prtlja?niku

 

Ko ?tartamo s testom napolnimo do vrha, da za?ne benz ven metat in ko zaklju?imo test ravno tako do vrha. Razdaljo merimo tako na ?tevcu dnevno prevo?enih km kot na navigaciji.

 

evo to je nekje to. Moja napoved je tam nekje 10,5 litra/100km. :D

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zanimiva tema postaja :D

 

sem sel gledat uradne podatke o porabi in pise tole:

 

Poraba goriva kombinirano (EC) L/ 100km 10,2

Poraba goriva zunaj mesta (EC) L/ 100km 8,1

Poraba goriva mestna vo?nja (EC) L/ 100km 13,8

 

tko, da s takimi pogoji, ki jih nasteva boss, mislim da bo z lahkoto sel pod 10l/100km

go boss go :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sprejmem izziv, sam mormo malo dodelat testne pogoje.

 

Hitrost - po omejitvah, se pravi ne nad in ne pod (no ja ?e promet to zahteva, da ne gre hitreje).

 

Predno za?nemo rabim en preizkusni krog (cca 10-15km), tolk da vidim kako se motor obna?a in kje "?ivi".

 

Klima je nastavljena na minimalno 22 stopinj oz. maksimalno 10 stopinj hladneje od zunanje temperature.

 

Peljemo se na relaciji, kjer ni zastojev in dela na cesti, ker to res nima veze z realno porabo in izven jutranjih in popoldanskih konic. Se pravi normalne razmere in ne ne bo to sred no?i ampak recimo nekje popoldne po ?esti uri.

 

nobenih prtlja?nikov na strehi zadi oz. trug ipd ter 200kg krame v prtlja?niku

 

Ko ?tartamo s testom napolnimo do vrha, da za?ne benz ven metat in ko zaklju?imo test ravno tako do vrha. Razdaljo merimo tako na ?tevcu dnevno prevo?enih km kot na navigaciji.

 

evo to je nekje to. Moja napoved je tam nekje 10,5 litra/100km. :D

 

Kot voznik bos imel klimo, radio (no to mogoce ajvar) proste roke z nastavitvami in potjo, samo ce se bomo potili bomo spremenili pogoje... :jezicek:

 

Prtljaznika ni, ker je Thule objavil da je smrtno nevaren, v prtljazniku je pa 10kg tank za plin....in ce je poln se 50kg bencina ampak bo samo rezerva not.

 

P.S. A pogovarjali se bomo lahko v avtu? A pija?a je lahko - al je prete?ko?

 

Pol lahko re?emo meja 11L/100? Ce je 11 ali manj ?astim pizzo. Benz bom pa itak....

?e pa ne bo pa....?

 

Ajvar se bo pa ?vercu o?itno spet....

P.S.#2 A mora ajvar tud shuj?at da gre loh zraven? :rispekt::rozico:

 

Sprejmem izziv, sam mormo malo dodelat testne pogoje.

 

Hitrost - po omejitvah, se pravi ne nad in ne pod (no ja ?e promet to zahteva, da ne gre hitreje).

 

Predno za?nemo rabim en preizkusni krog (cca 10-15km), tolk da vidim kako se motor obna?a in kje "?ivi".

 

Klima je nastavljena na minimalno 22 stopinj oz. maksimalno 10 stopinj hladneje od zunanje temperature.

 

Peljemo se na relaciji, kjer ni zastojev in dela na cesti, ker to res nima veze z realno porabo in izven jutranjih in popoldanskih konic. Se pravi normalne razmere in ne ne bo to sred no?i ampak recimo nekje popoldne po ?esti uri.

 

nobenih prtlja?nikov na strehi zadi oz. trug ipd ter 200kg krame v prtlja?niku

 

Ko ?tartamo s testom napolnimo do vrha, da za?ne benz ven metat in ko zaklju?imo test ravno tako do vrha. Razdaljo merimo tako na ?tevcu dnevno prevo?enih km kot na navigaciji.

 

evo to je nekje to. Moja napoved je tam nekje 10,5 litra/100km. :D

 

Samo druga? Boss ?ivimo v Sloveniji ne v ?vici...teh pogojev ne vem ?e lahko najde?.. :bravo:

 

zanimiva tema postaja :D

 

sem sel gledat uradne podatke o porabi in pise tole:

 

Poraba goriva kombinirano (EC) L/ 100km 10,2

Poraba goriva zunaj mesta (EC) L/ 100km 8,1

Poraba goriva mestna vo?nja (EC) L/ 100km 13,8

 

tko, da s takimi pogoji, ki jih nasteva boss, mislim da bo z lahkoto sel pod 10l/100km

go boss go :bravo:

 

My ass! sam da ga vzges pade cager...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Ajvar se bo pa ?vercu o?itno spet....

 

Js bom delal teste in nadzoroval delovanje motorja, z mojimi aparaturcami, itaq bo pa treba enga da bo nakladou. :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najde? najde?... :bravo: sicer je zdele poletni ?as pa bo mal problemov s turisti ampak, ?e se gre nekje sred tedna po 17-18 uri mislim, da bi ?lo.

 

?e mi ne rata pa pa? jaz ?astim pizzo... simpl a ne :bravo:

 

OK... naj bo meja 11 ampak si pa hitro zni?al iz tvojih 12 l/100km... pa ne da si se ustra?u :jezicek::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najde? najde?... :bravo: sicer je zdele poletni ?as pa bo mal problemov s turisti ampak, ?e se gre nekje sred tedna po 17-18 uri mislim, da bi ?lo.

 

?e mi ne rata pa pa? jaz ?astim pizzo... simpl a ne :bravo:

 

OK... naj bo meja 11 ampak si pa hitro zni?al iz tvojih 12 l/100km... pa ne da si se ustra?u :jezicek::hohoho:

 

Sam si rekel 10,5 sem ti dal lufta...:)

 

Vazn da dan mine....no torej enkrat drug teden - ga v nedeljo pripeljem na srecanje in dore?emo, tam lahko tudi stestiras....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem sicer na dopustu ampak, da ne izpadam cvikator, se bom pripeljal v Lj, ko se zmenmo za termin testa.

 

Ne ne glej, ko se vrne? sporo?i, to spet ni ?ivljenskega pomena. Po moje je kar pametno da si gre? nabrati mo?i, ter temeljito razmisliti o postopku voznje....kot smuka?i pred startom .. :bravo:

 

p.s. kam pa gres ce ni skrivnost?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne ne glej, ko se vrne? sporo?i, to spet ni ?ivljenskega pomena. Po moje je kar pametno da si gre? nabrati mo?i, ter temeljito razmisliti o postopku voznje....kot smuka?i pred startom .. :bravo:

 

p.s. kam pa gres ce ni skrivnost?

 

?ate?ke... sej ni panike, je sam dobrih 100km od Lj tako da ni problema... lohk pa tud prestavmo na teden po 13.7, ko sem ?e nazaj

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ate?ke... sej ni panike, je sam dobrih 100km od Lj tako da ni problema... lohk pa tud prestavmo na teden po 13.7, ko sem ?e nazaj

 

Done...

 

P.S. to je samo 1,5km od lokacije kjer se danes sucker pusti...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ola... mehi?ke nadaljevanke... spet bo ?rtje kokic :)

 

Objavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ola... mehi?ke nadaljevanke... spet bo ?rtje kokic :)

 

Objavljena slika

 

Lahko se pa do prekmulandijo peljemo....mas rostilj?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tole me ful zanima.. :D alo boss ka takrat si spravo pokyjevo rx8 pod 10? :D

 

tega testa ni blo nikol, ker ni blo heroja, ki bi posodu RX-8.... tako, da ?e vedno veljajo teoreti?ni rezultati, ki so po moje pod 10litrov :hohoho::hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ta ?etrti osebek je pa lahko uklopko, da bo videl kako je sedeti v dvignjenem avtu...(bos lahko semafor videl)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko se pa do prekmulandijo peljemo....mas rostilj?

 

mam... pa ?e spekel bom rade volje... !

 

po novem mmam ?e streho, da lahko pod njo sedimo ;)

 

mojo cifro pa mate

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Je žena kupila nova sončna očala. Sem jo slikal. In tu je zdaj slika moje žene z novimi sončnimi očali:       Žena ni preveč zadovoljna s sliko. Pravi, da bi moral na kakšen tečaj, da se naučim, kako se slika...
    • Se pogovarjata dve sosedi: - "Z mojim možem seksava trikrat na teden." - "Res? Jaz pa samo enkrat na teden." - "Pa saj ti nimaš moža..." - "Oh, oprosti, mislila sem, da govoriva o tvojem možu..."
    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
    • Bravo, pravi mojster si.... 😉
    • Lani avgusta na tehničnem niso nič opazili...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.