Skoči na vsebino

projekt mazda6 webasto upgrade


jures

Priporočeno sporočilo

S spektrom greva v ta projekt v kratkem, roba na ebayu je narocena.

 

Moja bo beta verzija, spektrova pa v.1.

Se koga zanima ta projekt - pod pogoji da najprej najina uspe. Potem najino znanje prodava poceni naprej :P

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

S spektrom greva v ta projekt v kratkem, roba na ebayu je narocena.

 

Moja bo beta verzija, spektrova pa v.1.

Se koga zanima ta projekt - pod pogoji da najprej najina uspe. Potem najino znanje prodava poceni naprej :P

 

jures dj mi sporoci ceno za daljinca za webasto. kok kj pride. ok. pa kdo bi to montiral.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jures dj mi sporoci ceno za daljinca za webasto. kok kj pride. ok. pa kdo bi to montiral.

 

Clovek pocasi, daljinec je sele potem ko se upgrade-a. Prej je treba mehaniko nadgradit potem pa lahko se vsak odloci za urco, daljinec itd.

 

Ko govorimo o upgradeu to pomeni da nadgrajunemo grelec, seveda se da potem priklopiti se upravljalce.

Pa tema pravi da bo home made.....ali pa ce das 400 ojro brez daljinca uradnim.....

 

O cenah ne bomo tukaj ker ni fiksne cene poleg tega bova sproti videla ali bo o gladko - ne vidim pa tezav. Spektr je idejni vodja jest sem izvajalec...

V exea sem dal celotno webasto napeljavo sam v 2h urah.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Clovek pocasi, daljinec je sele potem ko se upgrade-a. Prej je treba mehaniko nadgradit potem pa lahko se vsak odloci za urco, daljinec itd.

 

Ko govorimo o upgradeu to pomeni da nadgrajunemo grelec, seveda se da potem priklopiti se upravljalce.

Pa tema pravi da bo home made.....ali pa ce das 400 ojro brez daljinca uradnim.....

 

O cenah ne bomo tukaj ker ni fiksne cene poleg tega bova sproti videla ali bo o gladko - ne vidim pa tezav. Spektr je idejni vodja jest sem izvajalec...

V exea sem dal celotno webasto napeljavo sam v 2h urah.......

 

pa js mam ze webasto, izpuh je tudi. mislim da mi enkrat ajvar reku da rabim sam daljinec in nekej malega zravn.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa js mam ze webasto, izpuh je tudi. mislim da mi enkrat ajvar reku da rabim sam daljinec in nekej malega zravn.

 

Webasto imamo vsi dizlasi do mk2 pred faceliftom. Daljinec ne pomaga brez nadgradnje.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je ja. Greva korak za korakom tako, da bova ugodno prisla skozi.

 

Razli?nih variant je precej. Tudi na ebayu. Jures itak potem robo dobi po posebnih kanalih :)

 

P.S.

Na webastu pride nadgradnja z daljincem nekje okoli 700-800?.

 

Ma nori so. Nov webasto kompleten z daljincem za exea sem dobil za 450 ojro nov! Res da thermo top E in ne C (4,2kw namesto 5kw) ampak dela se danes v nulo. Webasto klaficira Thermo top E za masine do 2.0 in C od 2.0.

Vazno pa je v bistvu le to koliko hladilne tekocine v litrih ma avto v sistemu. Webasto segreva njo, le ta pa motor in kabino.....se preden se motor zalavfa....torej vec kot jo je bolj mocan mora biti.

 

glej ce bo ok strosek sm zravn,ce pa bo uhuhu pa ne..

 

Strosek ne bo velik. Le test je potreben. Moja6 ka si lahko privosci da je nekaj dni nevozna zato pocasi in ziher, da bodo nadaljne vgradnje sle gladko.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale tema je mogo?e za drugam...

 

1. faza

delovno okolje - potrebno je odstraniti plastiko pod brisalce, brisalce, motor brisalcev in pleh ma pregradni steni, webasto je potem lepo dostopen in se da delati.

30 min

post-2637-1317314206_thumb.jpg post-2637-1317314226_thumb.jpg post-2637-1317314250_thumb.jpg post-2637-1317314274_thumb.jpg

 

pregled po morebitni potrebi dodatnega materiala

kar verjamem da bo treba prestaviti benz pumpico - torej dodatna cev za benz in nekaj objemk

 

in pa glavno - odklop webasta z original vezja

post-2637-1317314338_thumb.jpg post-2637-1317314357_thumb.jpg

 

Sedaj se bom do prihoda materiala vozil tako, da vidi ?e je slu?ajno elektronika prepametna in zazna kaj (ker tako bo stanje z webasto upgrade kablovjem. idealno bi bilo sicer da bi original napeljavo vezal vzporedno z novim kablovjem in bi webasto delal v obeh primerih - remote in na klju? toda s tem se bomo igrali kasneje :)

 

Sestava nazaj 15 min in testna vo?nja - zaenkrat vse ok brez opozoril, samo segreva se 3x dalj :D

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

en bogi blackberry 2MP vam gre v nos :). Ajvarju se pa itak J...

Pozabil konektor za brisalce dat na motor?ek :hohoho: - zjutraj manualno brisanje :hohoho:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva deluje ko sus :bravo::bravo:

Avto stoji pred hiso in caka na segrevanje, dela na kljuc in uro / daljinec :jupiii:

 

Nadgradnja je otrocje lahka, ko po 4h urah dojames glupo foro.

 

V glavnem projekt uspesen :danzoman:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadeva deluje ko sus :bravo::bravo:

Avto stoji pred hiso in caka na segrevanje, dela na kljuc in uro / daljinec :jupiii:

 

Nadgradnja je otrocje lahka, ko po 4h urah dojames glupo foro.

 

V glavnem projekt uspesen :danzoman:

 

in cena nadgradnje? seveda zanuma me na daljinca.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takole bom rekel:

 

to so vse okvirni stro?ki ker so dobavitelji z Ebaya - torej cene nihajo na gor in dol ampak za 250 lahko re?em da ne bo problema

 

nadgradnja pride do 250? nadgradnja z urco + daljinec, ki je opcijski je dodatnih min 150? - nov seveda od modela Telestart T90 naprej, ima? pa tudi starej?e od 50? naprej telestart T80

 

V to ?tejem ves dodaten morebiten material in delo - ki je vsaj pol dneva ali ve?, da se naredi kot je treba. Material in delo brez ure sta nujna za nadgradnjo - to je dodatna obto?na pumpa s svojim vklopom.

 

Primerjava Webasto

material za nadgradnjo - 308?

Delo vsaj 150? na Webastu

ura 72?

telestart T100 392?

 

skupaj - jurja samo za nadgradnjo :huh:

 

http://www.webasto.si/pdf/grelci.pdf

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Takole bom rekel:

 

to so vse okvirni stro?ki ker so dobavitelji z Ebaya - torej cene nihajo na gor in dol ampak za 250 lahko re?em da ne bo problema

 

nadgradnja pride do 250? nadgradnja z urco + daljinec, ki je opcijski je dodatnih min 150? - nov seveda od modela Telestart T90 naprej, ima? pa tudi starej?e od 50? naprej telestart T80

 

V to ?tejem ves dodaten morebiten material in delo - ki je vsaj pol dneva ali ve?, da se naredi kot je treba. Material in delo brez ure sta nujna za nadgradnjo - to je dodatna obto?na pumpa s svojim vklopom.

 

Primerjava Webasto

material za nadgradnjo - 308?

Delo vsaj 150? na Webastu

ura 72?

telestart T100 392?

 

skupaj - jurja samo za nadgradnjo :huh:

 

http://www.webasto.si/pdf/grelci.pdf

 

 

 

in kaj je razlika med temi daljinci za 50? in 150 ?. je kj bistvenega ali sam kak bonboncek?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

in kaj je razlika med temi daljinci za 50? in 150 ?. je kj bistvenega ali sam kak bonboncek?

 

t 80

Objavljena slika

 

t91

Objavljena slika

 

t100

Objavljena slika

 

t91 - ima povratno informacijo preko ledice (utrip potrdi vklop webasta, tudi ?e ga ne vidi?, sli?i?), ter nastavitve preko daljincka (trajanje gretja itd)

t100 pa ?e vse to preko displaya

 

osnovna funkcija pa ostaja, vklop izklop

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.