Skoči na vsebino

Karambolirana Mazda 6


dejanot

Priporočeno sporočilo

Cao

 

Hja, no, prislo je do karambola Mazde 6, vceraj zvecer sem imel karambol in razbil levo prednjo stran Mazde 6 teska razmerja na cesti, niso bila popolnoma nic spluzena in v enem ovinku je avto iztiril iz ceste in se zaletel v skarpo (betonsko ogtrajo) ter se nazaj odbilo na cesto. Hvala bogu da je bla cesta prazna in ne prevozna meni ni bilo popolnama nic avto pa je v klavrnem stanju. Razbit je prednji odbijac, luc, blatnik, zvita leva roka saj je kolo negibno je pa zacuda da so vsi airbagi ne sprozeni torej se niso sprozili in me zavarovali :glare:

 

No naj vec povedo slike:

 

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

 

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

 

Avto se bo povsej vrjetnosti prodajal, torej tistega ki zanima me lahko kontaktira.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Airbag v tem primeru nima kaj obvarovati. Ce pravis, da si neposkodovan, potem je to cisto pravilno, da se Airbag ni sprozil...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ne zgleda ne tolk hudo, kakor bi se pokazal, ?e vr?e? na papir, kaj je vse treba nabavit, potem pa ?e zmontirat in na koncu ?trihnit! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To se vsaj splaca uveljavljati kasko, kjer izgubis bonus in se ponavadi je 1% samoudelzbe... Ker skoda bo hitro par K ? ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje ?e ima kasko - druga? pa tole je ?kode ve? kot za tri do ?tir jurje, ?e se bo ?lo z original novimi deli, kar tud kasko ne pokrije saj gre za ekonomsko totalko. :ne vem:

 

?e se pa potrudi pa sam poi??e dele bi ?lo ceneje sam pod dva jurja si te?ko upam napovedat, da bi zneslo.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vpra?anje ?e ima kasko - druga? pa tole je ?kode ve? kot za tri do ?tir jurje, ?e se bo ?lo z original novimi deli, kar tud kasko ne pokrije saj gre za ekonomsko totalko. :ne vem:

 

?e se pa potrudi pa sam poi??e dele bi ?lo ceneje sam pod dva jurja si te?ko upam napovedat, da bi zneslo.

 

Cao

 

No zau kaska nimam, glede stroskov pa vrjamem da se takoj nabere sploh ce nimas poznanstev tako kot jaz, avto bom prodal in si potem nekaj drugega nabavil bo pa japonc, so zakon avti.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz bi se prej pozanimu kolk te kej pride ker jaz sm mal pogledu pa te pride blatnik,luc,nosilec odbijaca,odbijac vse novo 350?! Ne vem to j sam moje mnenje

 

Pa po moje nosilca prednega odbija sploh rabu nebi sam jaz nism mehabik :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odbija? mam celo jaz nekje na zalogi :blush:

 

Krco a ti resno, da se da dobit celo lu?, blatnik, odbija? za 350?? Tri leta nazaj so cenili samo lu? na 500? pa odbija? 300? :ne vem:

 

 

Ma ja res sam na silux stran pet tam jaz narocm kar rabm par dni nazaj sm za fiesto narucvov neke dele.

 

Ja taka cena verjetno na original servisi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa ?e hladilnik turbine je treba pri?tet, ki tudi ni najcenej?i

 

Tako, vrjetno je sel tudi IC ceprav je videti da nic ne pusca samo malo je zamakjen, hmm nebi vedel, nisem mehanik, zdraven je treba se pristeti poskodbo roke polosovine volansko letev hmm in se in se tako da takoj nanese par jurckov ?.

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, ajvar je MPSko zalizal z BMW X5 precej mo?neje in zelo dobro skozi pri?el skozi.

 

Jaz tele slike poka?em An?etu in ti sporo?im - seveda ?e kdo prej pride ne me ?akat, me pa zanima iz kje si - ?e bi blo treba pogledat + na ZS okvirno ceno a ne :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmmm, ajvar je MPSko zalizal z BMW X5 precej mo?neje in zelo dobro skozi pri?el skozi.

 

Jaz tele slike poka?em An?etu in ti sporo?im - seveda ?e kdo prej pride ne me ?akat, me pa zanima iz kje si - ?e bi blo treba pogledat + na ZS okvirno ceno a ne :)

 

 

Cao

 

Mas PM

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To mi pa sploh ni v?e? :( pa ravno si jo "po?timal"

 

Druga?e prednji odbija? imam jaz, sam je v modri barvi tako, da bi bilo potrebno barvanje.

 

?e te bo mikalo ti pa jaz lahko prodam svojo :P

 

 

Jah tako je, upam da se bo uredilo tako kot sem si zamislu.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes te bo Simon poklical, pa se morda kaj zmenita! :danzoman:

 

 

Cao

 

Ma me je ze dosti folka klicalo in pisalo tako da to pomeni da se veliko ljudi zanima za Mazde 6.

 

Upam da bova s Simonom najdla skupno besedo, hvala @JozaGulikoza.

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • 2.3 mašina je imela 3-4 iteracije. Zadnja je z redno menjavo olja ok. Prvim so pokale glave, ker so se luknjice zamašile, ki so med cilindri olje prepuščale, zadnja je baje sloted.   Ampak to so vse 2.3 280 mašine. In servisi nimajo pojma, ko to vprašaš.   Imam 1.5 3 cilindra in od MY2020 ima oljno črpalko gnano z mokrim jermenom in ne zobnikom. Baje penlo olje ob objestni vožnji in je lahko brez olja obstala. Na servisu nič ne vejo o tem.   Pri obeh mašinah zna bit še problematičen carbon built up, ampak ot imajo Mazde baje podoben problem.
    • Kje so časi RS Coshwort-a, potem bi bila odločitev logična....moj glas gre ST, ki je res stroj, če res rabiš 280km....kdaj jih bos uporabil je drugo vprašanje....glede zanesljivosti bi pa zih vzel Mazdo, ceprav verjetno je Ford ST program drugacna serija kot ostalo @godlike bo verjetno vedel....
    • Pa dam tudi jaz eno sliko kar tako:     Ta čas, ko nekateri glancate svoje Mazge in ko jim drugi naročate tablice, ta tretji z Mazgami uživamo v potovanjih...
    • Focus za družinsko kočije se mi zdi ravno prav z 182 konji. ST je pač brutaln. Pa se je prodajal samo 1.5 leta. V Sloveniji so najbolj redka mašina.
    • Plastike na CX30 me ne motijo ,če je siva barva avtomobila..,če pa je bela me pa motijo preveč in bele ravno zaradi teh plastik nebi imel..,Ko bi lahko dal motor od fokusa v CX30 😃
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.