-
Sporočil
23.634 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
500
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
Tokrat je bila na sporedu "na juriš, juhej". A v speed metal verziji. 🤘 Jutri pa bo baje "je šivala zvezdo rdečo"...je pa jutri raggae day, tako, da bo kar Kordiš osebno & kompany tankal gorivo. 😊
-
Ko grem na črpalko in polnem rezervoar, vmes plešem, ker plešejo vsi. Pa udarimo eno kolo, se izljubimo, plačamo gorivo in gremo vsak svojo pot. 😊
-
Tudi sam imam občutek, da so slovenceljni najjsrečnejši takrat, ko jih nekdo nateguje. In potem izberejo takega kandidata, ki jim sicer ni všeč in točno vedo, da je katastrofa in bo katastrofa tudi v bodoče. Ampak, hej, ni njihov, nema veze. 😉 Tako je bilo tudi med korono. Če bi to predlagal "njihov" bi bili vsi pridni in veseli in bi upoštevali vse, kar bi jim naložili. Poglejte samo petkove kolesarje. Vse gre v maloro, oni pa lepo tiho, ker so "njihovi" na oblasti in tako pač je. 😊
-
Evo, priprevoženih 9300 km. Jaz ne bom pumpal toliko več, ker če ima guma mehke bočnice(naravnano na bolj udobno vožnjo in manjši hrup izpod koles) ne bomo veliko rešili s tem. Pač, dejstvo je, da ko je guma preveč napumpana začne gumo pobirati po sredini. In tako bi le "pretentali" gumo, da ne bi več pobirali toliko robov. Guma bo trša, vožnja neudobna, a na ovinkih bo še vedno robove pobiralo.
-
Sedaj jih imam na 2,7. In res še vedno izgledajo kot balon. Obvezno bi morali dati gor XL nosilnost, pa bi bili boki bolj trdi. Izgleda, da ne glede na slog vožnje, jih pobira po robovih. In potem je vožnja v mokrem v ovinke še bolj nevarna. 😬
-
Sem že sam vplačal. Ker je treba srečo deliti z drugimi, sem te razveselili, da ne bo tvoj favorit prvak. 😉
-
Realna poraba z normalno vožnjo za ta motor. 😉
-
Tudi sam se vse bolj nagibam k temu, da bi preskočil vse naslednje volitve v nalednjih par letih. Pa ne zato, ker ker bi moral voliti "proti". Očitno je vse tako v razsulu, da nima smisla se sekirati za ostale. Kar bo pa bo. Raja si bo svojo prihodnjost izbrala sama.😉
-
Očitno si že pozabil, kaj so dobre gume. 😉 Proti GY F1 assimetric 5ali 6 ali Michelin pilot 4(ali 4S) pa conti so prav katastrofalne. Res dobre gume držijo enako dobro na suhem in v mokrem. Te bridgestonke so že tako in tako vedno slabo ocenjene s strani voznikov(ne plačanih testov). To so zelo povprečne, če ne že zelo slabe gume v dežju. Bini, ko boš enkrat prišel na obalo in bo (mogoče) dež, te bom peljal z obema avtoma v enake ovinke, enako hitro. Takrat boš videl, kaj je res dobra guma.
-
Gume ne štejejo, to je potrošni material. 😉
-
Midva z Gelipterjem pa bova ta teden to storila...Isti dan...V isti delavnici... Isti mehanik... Enake zimske feltne... Enake zimske gume...
-
Avtokozmetika, pranje avtomobila,…
Alex je odgovoril na Scr3am-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Saj pohvalim pri drugih, kar je za pohvalit. 😉 Ni pa vse. 😉 -
Za mazdo 6 in cx5 vemo, da imajo najmanj kitajske feltne. Za CX30 pa nisem še ugotovil nobene stvari zaenkrat.
-
No, to smo zadeli. 😊
-
Avtokozmetika, pranje avtomobila,…
Alex je odgovoril na Scr3am-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Se ne rabim sam hvalit. -
A si ga tudi opral, poleg menjave gum?😊
-
Naj bi se, govorilo naj bi se, iz nepreverjenih informacij...ti si kot naši novinarji. Dosti govorijo, povedo pa bolj malo konkretnih stvari. 😉
-
Avtokozmetika, pranje avtomobila,…
Alex je odgovoril na Scr3am-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Enkrat na leto operejo avte "strokovnjaki", ki jim dol visi za svoj avto. Mi, pravi ljubitelji jeklenih konjičkov to opravimo najmanj enkrat tedensko, še raje večkrat. 😉 -
Mislim, da oz te moke od quartija ne bo nič. 😉
-
Avtokozmetika, pranje avtomobila,…
Alex je odgovoril na Scr3am-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Uh, lepo napisano. Nekateri te bodo pa napadli, da zakaj za vraga moraš tako lišpati in polirati avto. 😊 Avto je za vožnjo od točke A do točke B in, da ga enkrat na leto opereš. To bi bilo po njihovo vse. 😊 To je nekaterim pač užitek. Jaz ne razumem recimo ljudi, ki cele dneve nekaj delajo okoli hiše in na vrtu. Čista izguba časa. 😉 -
Včeraj sem bil na eni fešti in je beseda, kot ponavadi, ko se spije kak kozarček, nanesla tudi na volitve. In ugotovil sem, da bo večina, oziroma, skoraj vsi volili "proti" in ne "za". Edino eden je pošteno povedal, da sta mu oba kandidata "leva" (čeprav je sam težki levičar, podpornik kordeža in company) in na volitve ne bo šel. Najbrž je enako tukaj na forumu. Gremo volit "proti" pa čeprav vemo, da je protikandidatka, ki toliko moralizira o poštenosti ena navadna naravna katastrofa. 😉 In potem se čudimo, da imamo na vrhu politike take nesposobneže in utajevalce davkov. 😊
-
Aha, tudi super. 👍
-
Samo tej ruzni diski oa nič kaj lepo ne izgledajo. 😊 Sedaj, ko si menjaval feltne bi jih lahko malo prebarval.😊
-
17"...tudi jaz sem moje pobarval v črno. Izpade veliko bolje, saj se ne vidi "majhnih " platišč. 👍
-
245/40 r19. (širina alu platišča 8,5").