-
Sporočil
23.634 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
500
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
Evola, italijančki se že pripravljajo. 😊 https://www.ilmeteo.it/notizie/meteo-neve-in-arrivo-tra-poco-cadr-a-quote-pi-basse-del-previsto-aggiornamenti-e-zone-coinvolte-145755
-
Ja, bo potrebno počasi nadeti zimske gume... baje, da zima že trka na vrata. 😊
-
Najnovejši izum teorij zarote je ta, da so s pomočjo 5 G sprožili naenkrat pri vseh, ki so umrli v stampedu v Seulu odpoved srca. Ko misliš, da si slišal že največjo neumnost na svetu, te na FB razveselijo še z večjo. In to folk veselo širi naprej...in verjame v to. 😊
-
To je bolj začetniško zagnanost. 😊 Ko (če) boš to počel vsak prosti dan (in kak vmes) naslednjih nekaj let lahko govorimo o zasvojenosti. 😊
-
Jaz sem imel (oziroma so še vedno pri novem lastniku) na stari 6-ki parkirne led ledice in nikoli nobenih problemov na tehničnem, niti policaji niso nikoli pogledali luči.
-
Razen cx 30, seveda. Saj vem, da nisi namerno pozabil naših lepotic. Res pa je, da cx30 ni klasičen suv. 😊
- 3.970 odgovorov
-
- 1
-
-
- električno vozilo
- elektrika
-
(in 1 več)
Označeno z:
-
Tudi v novi avto reviji grajajo samo vožnjo in občutek na volanu, kjer je bila mazda vedno močna. Hvalijo pogon, prestižno notranjost, porabo, vožnja pa jih ni prepričala. 🤔
-
Razne švercote na brzino pošlješ od tam, kjer so vsi prišli. Če ne plačajo cene, ki si jo določil, se pač odpeljejo domov z dolgim nosom. Jaz take modele takoj odrežem, da ne filozofirajo naprej.
-
Res je. Niki ne bo enak odtenek barve. Najbolj se to vidi na kaki rdeči, oranžni, plavi in beli barvi. Četudi je temeljna barva na obeh, bo vedno pod določenim kotom opaziti razliko.
-
navigacija Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)
Alex je odgovoril na sylver-ovo teme v forumu Splošna debata
Google je le občasna kontrola glede gostote prometa in zastojev. Večinoma pa prikažeta obe navigaciji enako pot. Le Mazdina včasih "gre malo počez" čez kako stransko ulico, a na koncu je pot krajša. 😊 -
navigacija Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)
Alex je odgovoril na sylver-ovo teme v forumu Splošna debata
Meni je tudi všeč prav to, da vidiš na HUD - u napotke. Kaj je pa tako dobrega v android avtu, da bi ga moral uporabljati?... v vseh teh mesecih uporabe in prevoženih 9000 km nisem še ugotovil,čemu mi ga uporabljal. -
V bistvu je bil znan zmagovalec že vnaprej. 😊 Edino, če bi "zmagovalcu" odpadlo med testom kako kolo, bi zmagala mazda. Podobno je z golfom, ki vedno zmaga, pa četudi je še vedno polno cenene plastike v njem.
-
navigacija Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)
Alex je odgovoril na sylver-ovo teme v forumu Splošna debata
Ko vozimo po Italiji in še kar poznam poti in bližnjice. Meni je pa super. Edino to vrtenje gumba me živcira. Drugače pa sploh nimam "montiranega" android auto. Ga ne potrebujem. To bi jaz vrgel ven, če bi lahko in bi bila cena avta nižja. -
navigacija Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)
Alex je odgovoril na sylver-ovo teme v forumu Splošna debata
Kamera je neprimerno boljša kot v 6-ki,tudi navigacija enkrat, ko jo naštelaš, deluje v nulo. Do sedaj še nisem prišel v situacijo, ko bi me peljala po kakšni kozji stezici. Tudi mi hkrati uporabljamo Google maps (na telefonu) kjer sledimo, kje so zelene, kje rdeče poti (zastoji). Tudi poti primerjamo sproti na obeh in včasih se odločimo za mazdino navigacijo včasih za Google. -
Tudi moja poraba se je po prevoženih 750 kilometrih do Firenz zaustavila točno na 6 litrih. Večinoma avtocesta 135/140 na uro.
-
navigacija Navigacija v Mazdah (infotainment, MZD Connect)
Alex je odgovoril na sylver-ovo teme v forumu Splošna debata
F.. K, če pa mi gre kaj na živce, je to štelanje in iskanje krajev v navigaciji. 😕 Ta gumb in na koncu potrjevanje me vsakokrat pošteno naživcira. V 6-ki je to veliko bolje in enostavneje za nastavit- (touch scren). Ena od stvari, kjer so šli korak nazaj. 🤔 -
Ne. Meni je tempomat bomba in 70% vozim samo z njim. Razen mesta vse ostalo ja.
-
Recimo 17000 km, odpeljanih večinoma precej hitro, po urejenih asfaltnih cestah. Gume imajo 3 leta. Res pa je, da je letos 6-ka od julija bolj zapostavljena.
-
No, da bom bolj natančen in boš zadovoljen, po prevoženih kar nekaj kilometrih. 😊
-
Mazda 3, letnik 2014 ali več - nakupne dileme
Alex je odgovoril na Haxballer-ovo teme v forumu Splošna debata
Ha, ha, tašča in avtomatik. 😊 Bi najbrž videli pogosto sceno, ko gre rikverc v kako izložbo. -
Pri nas na obali 24,v novi Gorici pa kar 25.... vsaj tako mi je "prišepetal" avto. 😉
-
Moje GY F1 pa začuda ne pobira hitro, čeprav držijo kot pribite na cesto. Ravno danes sem gledal, da imajo po treh sezonah še veliko profila.
-
Obe hitro pobira. Katera je boljša je druga pesem.