-
Sporočil
23.634 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
500
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
-
Po moje je najboljše, da prižgeš motor kje na samem, kjer je tiho, odpreš havbo in pazljivo poslušaš. Lociraš s katere strani zvok prihaja. Nato se osredotočiš na ta del bolj podrobno in z roko ali kakim predmetom potolčeš po teh predmetih. Preveriš vse objemke, spoje, vijake, plastične stike.
-
Analiza olja z metodo kapljičnega vzorca
Alex je odgovoril na Aless-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Kaj je premium pri fiatu? Baksa piva "premium", ki ga voziš v prtljažniku. -
Analiza olja z metodo kapljičnega vzorca
Alex je odgovoril na Aless-ovo teme v forumu Tehnične težave, vzdrževanje in stroški
Za Fiat dražji?? Ta je pa dobra. 😊 -
Slivka, če ne boš uspel priti v enem dnevu lahko tudi prespiš kje v Ljubljani. Ni vrag, da se boš do tja kje izgubil po poti. 🤔
-
A te so užitne??
-
Ampak jaz vsaj lopate ne vihtim okoli za vsako stvar. Nekateri to počno za vsako malenkost. In teh malenkosti se čez dan kar nabere, a ne? 😉
-
Jaz sem imel težavo z diski. Ne kup nič več tam.
-
Vajenec. 😉
-
cx-5 Nakup Mazde CX-5 SKY ACTIV-G 194 AT AWD
Alex je odgovoril na Senad-ovo teme v forumu Splošna debata
Sanke kot sanke. Saj ne gremo v bob stezo z njimi. -
A ni to nezakonito? 🤔Kaj pa avtorske pravice?
-
Jaz to delam iz preventive, ne kurative. 😉 V bistvu, da mazdi ne bi bilo dolgčas, jo vsake toliko malo popedenam. Pa da imamo tukaj na forumu za pisati neumnosti. Da ne govorimo samo o generatorjih in lopatah. 😉
-
Moj premium avtek ni garažiran.😉 Pravzaprav je bil garažiran le yugo in stoenka.Aja in bmw. Mazda pa nobena in tudi ne bo. Avto je narejen, da je zunaj in da se "stara" tako, kot se mora. Pa ni dojenček, da bi moral bit na toplem. 😊
-
O, boš zamenjal boš. 😉Ali pa tudi ne. Kakor želiš. Verjetno ne veš natančno, čemu služijo in kaj se zgodi, če se izrabijo. 🤗
-
Socialni demokrat Slovenije? 😉
-
To pije toliko, ko dela tudi elektrika zdraven. Ko pa je ni....je pa druga zgodba. 😉
-
Zato, ker so falšoni. Pri nas je bolj ugodna cena za mazde kot pri njih. 😉
-
Ja, po moje vsakih 70-80 tisoč. Mogoče tesnila niti ne, podložke pa vsekakor.
-
Tudi jaz ne pogrešam več dizla in hrupa izpod havbe. Saj gre, ne rečem, a cx30 je bolj uglajena. Veliko bolj spočit prideš na cilj kot z mazdo. Boste rekli, ja, višje sediš. Ni v tem fora. Pač veliko bolj udobna, tišja vožnja je. 🤗
-
Ja, prvič. Imam pa 71000 km. Kakih 60-70 Kkm. 🤔
-
Z Italijani si se lahko od vedno cenkal za ceno. Ceno postavijo le okvirno, na koncu ti jo spustijo kar konkretno. Jaz sem od njih kupil tako že veliko stvari tudi preko it. e baya in na njihovem mercatinu. (naša bolha).
-
Na 6-ki zamenjani sprednji diski + ploščice (textar pro), bakrene podložke in tesnila injektorjev. Na sliki podložke se lepo vidi, kje je sikalo ven (svetlo območje). Tudi tesnila okoli injektorjev niso več prav tesnila zato smo jih kar zamenjali. Ne obstajajo od konkurence (original mazda so 4kosi 80€😬)
-
Francozi so za izdelovanje parfumov. Peugeotu so bili moji najslabši avti od vseh.
-
Po opravljenih še 593 kilometrih do doma se je poraba ustavila na 5,9 l/100.🤗 Vožnja cel cajt z tempomatom na 135, včasih sem jo nateral tudi na 150,160, ko je bilo potrebno prehiteti kako dolgo kolono tovornjakov. Ima pa še 270 km dosega po računalniku. Škoda, da nima večjega rezervoarja, kot 6-ka na primer, bi bil doseg res vrhunski.