-
Sporočil
23.634 -
Z nami že
-
Nazadnje prisoten
-
Dnevne zmage
500
Tip vsebine
Profili
Forumi
Koledar
Garaže
Vse objave uporabnika Alex
-
Kam smo prišli,da je neka škoda , ki je bila še ne dolgo nazaj low budget znamka, sedaj ,brez top opreme, zahteva za superba 50000€. 😬 Mazda cx60 je avion proti temu.
-
Celo Kitajci bi radi fizične gumbe nazaj.😄 https://www.moskisvet.com/visoki_obrati/gumbi-se-vracajo-v-avtomobile-zakaj-zasloni-niso-vec-dovolj.html
-
Jaz bi tudi rad,da bi bil kdo od kandidatov bolj levo usmerjen, pa da ne bi kradel kot sraka in bil zapohan cele dneve. Aja, ga ni takega. Ja nič ...
-
Po moje se športa ne moreš nasititi. Razen,če ti zdravje ne dopušča več.
-
Vedno, ko grem mimo te pražarne z kolesom, omamno diši po sveže praženi kavi. V bistvu Barcaffe mešanica kave sploh ni slaba.👍
-
Tale Češka voljčjakinja je pa res popestrila te igre. Zaslužila bi si medaljo,saj je prečkala pravilno ciljno črto.😄
-
Meni tudi. Dobro narejen AI.👍
-
Ne eno ne drugo ne bi kupil. Če bi že kupoval zopet karavana bo se obrnil k drugim znamkam, ki imajo bistveno bolj primerne motorje po mojih željah. A ga ne rabim več. Cx 30 je ravno pravi .
-
Zanimivo. Jaz pa se nobenega športa ne zasitim. Pri smučanju mi je super to ,da greš v gore , da si lepo napolniš baterije. In pa to, da se res dobro razgibaš. Je pa res,da smo v zadnjem času malce upočasnili stvar in dolžino presmučanih kilometrov. Če bo vse z rehabilitacijo kot mora bit, grem že čez kaka dva tedna s kolegi na eno "rahlo"smučanje . Najbrž bo za začetek samo dopoldanska karta.
-
Kolikor mi je poznano,ti Boss ne smučaš. Ali pač?🤔
-
Tudi danes je vreme na obalo enkratno . Na soncu je že kar toplo. Tako,da sva danes ubrala malo bolj strmo pot. Vsak dan vse bolje in bolje.👍 V ozadju se lahko vidi Triglav
-
Dober tempo.👍
-
Ne še...ko bom 100% s kolenom in ko se bodo piste posušile. Zdaj je blato do kolen.😄
-
Danes je bil res krasen, sončen dan, zato sva z Etcho-jem izkoristila dan za en malo bolj "zahteven" (v velikih narekovajih😄) giro z malo več višinci. Moram počasi stopnjevati težavnost. Še vedno v klance pomaga trail in turbo način a vedno manj.
-
To so pač pravi politiki. Fake so pa taki,ki na vsako vprašanje odgovorijo z lažjo. Živi primer je golobnjak. Pri njemu sveti vse rdeče, tolikokrat se zlaže v vsakem intervjuju.
-
Meni je ravno v petek uspel en kratek giro. Počasi moram bolj obremenjevati koleno z več višinci. Je pa res , da trenutno uporabljam več pomoči motorja (trail in celo turbo način)za klance.🙂
-
Me veseli,da sem kupil dobro orodje. 👍
-
Tega se pri cx 30 ne da. Sem probal, pa mi je nekako uspelo "zaklenite" vse skupaj. Pisalo je le " ključ ni zaznan" Potem sem se nekaj časa mučil,da sem prišel "ven"iz tega menija oziroma,da je avto zaznal ključ.
-
Jaz tudi. Moram iskati te urice z mikroskopom. Pa še takrat je velika možnost,da te kje ujame dež.
-
Avto zopet zagorel. Tokrat benzinar. https://www.24ur.com/novice/slovenija/med-voznjo-zagorel-avtomobil-voznik-se-je-pravocasno-resil.html Sem šel z kolesom ravno takrat proti Izoli , ko so gasilci divjali proti požaru.
-
Tudi s prijateljico?😇
-
To je AI ,stoposto. Pa ne mi lepit fake slik. 😎
-
"Vrhniški klanec ,srednja špura, 110"😄
-
Če ima kdo mogoče kdo tak model avta. Da se mu ne vžge brezveze.😉 https://svet24.si/novice/tujina/bmw-odpoklic-vzig-1879696
-
V bistvu je sedaj že jasno,da se nekdo norčuje.