Skoči na vsebino

Alex

Člani
  • Sporočil

    23.634
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    500

Vse objave uporabnika Alex

  1. Alex

    Mazda CX-30

    Kolikokrat moramo še napisati. Ga motorji so bili vedno in so še vedno vstopni motorji (prav tako je tudi mini dino in je tudi cenejši -stara tehnologija)x 186 je bil vedno in je še vedno top motor pri prodajnih modelih cx 30. Pa lahko si vi razlagate kolikor hočete,tako pač je 😉 Sedaj forsirajo ta mini dino motor, ker je večji zaslužek na njih.
  2. Alex

    Poraba!

    Mazda cx 30,x 186 motor, Koper -Bologna in nazaj, avtocesta, od 140-145 povprečna 5,8. Res pa je,da je cela avtocesta do tja in nazaj ravna, brez hribov. Če bi vozil po omejitvah bi bilo kakega pol litra manj.
  3. Alex

    Post a recent shot of your car

    Na 6-ki. Na cx 30 je drug sistem zapiranja in naj ne bi bilo več problemov s tem.
  4. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    To je povedal model,ki je grčijo spravil skoraj v bankrot. 😂
  5. Alex

    Mazda CX-30

    Ne govoriti ,da je nesmiselno, ker je tebi nesmiselno, ki obožuješ Dino motorje, ker za nas ostale, ki imamo radi napredno tehniko , kar x motor z 186 konji je, ni nesmiselno.😉 Če bi danes kupoval cx 30 bi kupil zopet x186 motor. Teh par sto evrov ni nič v primerjavi z tem, koliko je večji užitek in manjša poraba pri vožnji z x motorjem .
  6. Alex

    Post a recent shot of your car

    Na moji so že nekaj časa odprti ves čas. 🤗
  7. Alex

    Mazda CX-30

    Ne, se mi je mudilo in sem samo plačal in gasa.
  8. Alex

    Mazda 6e

    Me zanima, koliko realno narediš kilometrov s to "Mazdo", če bi ga vozil res normalno, tako kot vsak drugi avto. Da enostavno pozabiš, da je električni. In ga poženeš tudi preko 130/ uro. Ne vem, če je kdo to sploh testiral. Ne pa se vozit z 120 ali manj po avtocesti.
  9. Alex

    Mazda CX-30

    Ker delam veliko kilometrov in bi naredil do naslednjega rednega servisa, ki ga imam junija naslednje leto ,še nadaljnjih 15000 km. Tolerirajo par tisoč gor ali dol preko 60000 ne pa spet toliko.
  10. Alex

    Mazda CX-30

    Realna cena gor ali dol, dokler je avto v v garanciji moramo plačevati te mazdine cene. Pa je šlo pol božičnice.😂
  11. Alex

    Mazda CX-30

    Nima veze poraba. Važno je,da imamo not be cx30 te svečke. 💪 Ziher od porscheja ne stanejo toliko.😂
  12. Ja,sobno kolo za začetek. Na izi ,do obremenitve 3. Moram počakati do začetka januarja,ko imam ponovno pregled pa da mi odobri iti na kolo. Jaz :" ali grem lahko počasi ven, na pravo kolo"?🤔 Doktor:" seveda, kolo je priporočljivo" Jaz:" super. Kar ste rekli ste rekli.". 👍
  13. Alex

    Mazda CX-30

    Danes so mi na cx 30 pri 62000 km zamenjali te famozne svečke. Cena? Sitnica. Sem mislil ,da bo dražje vse skupaj. Za premium avto-premium svečke.😉
  14. Alex

    Mazda 6e

    Radarski tempomat je vrhunski 😄 Tole ti ni prava avtocestna hitrost ,nekje lahko vidimo,da je vozil le malo nad 110/uro. Verjetno je to avtomatska reakcija voznika el. avtov. Zmaga pa izjava voznika:" Upam,da bom lahko prišel nazaj v Ljubljano"
  15. Danes sem bil na sobnem kolesu, 10 min., prvič po operaciji kolena pred tremi tedni. Zaenkrat b.p. počasi gremo naprej.🤗
  16. Alex

    Zanimivi oglasi

    Lep avtek.🤗 https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=21760737
  17. Alex

    Razni zanimivi posnetki in članki

    Končno bomo prišparali malo denarja. Pa je šla dobra uvrstitev po zlu.😂 https://www.24ur.com/popin/domaca-scena/slovenije-v-imenu-20000-otrok-ki-so-umrli-v-gazi-ne-bo-na-evroviziji.html
  18. Alex

    Mazda CX-30

    Jaz ne slišim nič kaj presenetljivega.🧐
  19. Sem spregledal,katere znamke aku si kupil?
  20. Pri meni je v kleti pozimi konstantno 16-17°C. Tako, da ni strahu za baterijo. Tudi sam počakam par ur preden dam polniti.
  21. To je kamera. Dovolj,da imaš zgoraj malo umazano šipo ali megleno.
  22. Ravno danes sem naročil par bonbončkov. 🤗
  23. Alex

    Mazda CX-30

    Ne pumpaj in ne tikaj nič, dokler deluje .
  24. Alex

    Elektromobilnost

    Tipičen voznik električarja, ki dela fantomske zastoje na avtocestah, ko prehiteva par kamionov, ki vozijo eden za drugim. Taki so najbolj nevarni, ne pa tisti, ki se vozijo dvajset kilometrov nad omejitvijo.
  25. Alex

    Mazda CX-30

    Pa fantje,a imate pri vožnji prižgano glasbo? Ali celo pot samo poslušate in gledate , kaj boste slišali oziroma našli kake čričke. Ker če je samo pol res, kar napišete , se je kvaliteta pri teh novih cx30 --mini dino variantah--zelo, zelo poslabšala . Na vseh področjih.😉
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.