Skoči na vsebino

MazdaBoy

Člani
  • Sporočil

    2.039
  • Z nami že

  • Nazadnje prisoten

  • Dnevne zmage

    2

Vse objave uporabnika MazdaBoy

  1. Na audiju zimske dol, letne gor.
  2. MazdaBoy

    Chat is back ...

    @TBA imaš ti to kako svojo plesno šolo? 😛
  3. MazdaBoy

    IN-VA-LI-DI

  4. MazdaBoy

    Mazda CX-30

    Si mi že sam odgovoril na moje vprašanje 😛
  5. MazdaBoy

    Kava

    Dobro jutro in kava za boljši začetek dneva 😉
  6. MazdaBoy

    Sex chat

  7. MazdaBoy

    Zanimivi oglasi

    To se pa spomnim, sem hotu glih napisat, a ni imel ta ceno še ne dolgo nazaj cca.19k 😁
  8. MazdaBoy

    Zanimivi oglasi

    Ena redka bencinarka, Dino pogon 🙂 https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=20766018&display=Mazda Mazda6
  9. MazdaBoy

    Elektromobilnost

    Ups, sori. Šefi lahko zbrišejo post 😉
  10. MazdaBoy

    Mazda CX-30

    Great Mazda
  11. MazdaBoy

    Elektromobilnost

    Kitajski električni avtomobili se bodo polnili štirikrat hitreje od evropskih | 24ur.com WWW.24UR.COM Kitajski energetski in avtomobilski velikan BYD je napovedal "ultra hiter" sistem polnjenja električnih vozil, za katerega pravijo, da je skoraj tako...
  12. MazdaBoy

    Mazda CX-30

    Čestitke za nakup, srečno vožnjo, veliko varnih km Lepa 👍 Po mnenju mnogih članov foruma tukaj, je to najlepša barva 😊
  13. MazdaBoy

    Chat is back ...

    Srečno Alex, da bi poštar čim večkrat prinesel penzijo 😉
  14. MazdaBoy

    Hudi avti in fotke nasploh

  15. MazdaBoy

    Mazda CX-30

    Čestitke za nakup, naj ti dobro služi Kaj te je prepričalo v nakup 2.5 140KM in ne 2.0 X186?
  16. MazdaBoy

    Kava

    Dobro jutro, pijemo kej kavo? 😁
  17. MazdaBoy

    Mazda CX-30

    Uff T-Roc po konfiguratorju 42k 🙃
  18. MazdaBoy

    Mazda CX-30

    Sam Takumi avtomatik pride pa kar 37k z metalic barvo kukr vidim, kr lepo, ni kej 😄
  19. Gremo pol malo dokupit praviš 😉
  20. MazdaBoy

    Kava

    Dobro jutro, čas za kavo ☕
  21. MazdaBoy

    Volkswagen Arteon

    Limuzina, 1.lastnik, SLO poreklo, kupljen pri A2S Celje.
  22. MazdaBoy

    Zanimivi oglasi

    Daš pol sedeže oblečt v usnje 😁
  23. Če ima kdo željo, da zamenja svojo mazdo za VW Arteona, imam enega za prodat 😉 Ni moj, ampak od žlahtnka 😊 Ali pa če kdo koga pozna, ki bi kupil. Hvala. Torej prodaja se: - Arteon limuzina, diesel 2.0 150KM, avtomatik, biserna bela barva - Letnik december 2022 - 1.lastnik, SLO poreklo, kupljen pri A2S Celje - Redno servisiran - Prevoženih cca. 80.000 kilometrov - R-Line - Letna kolesa 20 col, zimska 19 col - Steklena streha - Alcantara - Elektronska pomagala - Vzratna kamera - Led IQ - Itd..... Cena cca. 34k EUR
  24. MazdaBoy

    Zanimivi oglasi

    Alex, tle imaš za dobrih 40k skor novga, avion....kaj avion, raketo dobiš https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=20646678&display=Mazda CX-60
  25. MazdaBoy

    Zanimivi oglasi

    6-ka, če se bo prodajala še 2 leti bo stara že 10 let. Res zanimivo, da se ne najde kdo, ki bi kupil, pa ugleden prodajalec je ta, nikjer v oglasu sedaj tudi ne piše, da ima nov motor in turbino....
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.