Skoči na vsebino

Mene pa nekaj zanima!


Lojz

Priporočeno sporočilo

Lojz, pozablja? da ljudje nismo roboti in posledi?no obstajajo taki, ki vozijo nad omejitvijo aka divjaki in po drugi strani taki, ki vozijo pod omejitvijo aka tenstatorji. Tuki ne vidm zakaj je treba spet odkrivat toplo vodo :ne vem:

 

No, ?e pa ?e ma? preve? ?asa potem pa mnogo u?itkov pri raznih znanstvenih raziskavah :bravo:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 328
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Ja dej poslu? ?e enkrat pa ne govor ve? bedarij!

 

Bom uzel tvoj primer...ja sta oba kradla, se pravi sta oba lopova.V mojem primeru sta oba vozila preve? od dovoljenega in sta oba prekr?karja!ampak ta k je ukradu ?ve?ilni bo druga?e tretiran kot ta k je iz zlatarne pokradu zlato...je tako?isto je s hitrostjo, STA OBA NAREDILA PREKR?EK JA, ampak ali se lahko oba pospravi v isti ko?(140km/h ali 200km/h)???????NE! kot tisti s ?ve?ilnim bo tudi ta s 140km/h dobil minimalno kazen in je potem takem lahko smatran kot divjak????pa tisti z 200km/h???

Tudi ubijati se nesme pa ljudje to delajo...pojdi njih buzerirat zakaj to delajo in da po pravilih to nesme, itd itd...

p.s. Lojz si kdaj razmi?ljal iti v politiko??namre? mislim da bi potrebovali enga tazga B)

 

No vidi?, saj bo. Na vpra?anja, ki si jih men zastavljal, bo? po?asi sam sebi odgovoru.

Saj bo p?o?as bo.

Misli.........misli....?e misli....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, pozablja? da ljudje nismo roboti in posledi?no obstajajo taki, ki vozijo nad omejitvijo aka divjaki in po drugi strani taki, ki vozijo pod omejitvijo aka tenstatorji. Tuki ne vidm zakaj je treba spet odkrivat toplo vodo :ne vem:

 

No, ?e pa ?e ma? preve? ?asa potem pa mnogo u?itkov pri raznih znanstvenih raziskavah :bravo:

 

Ne pozabljam tega. Vi ste tisti, ki pozabljate! Pozabljate na dejstvo, da je tisti, ki je prehiter, veliiiiiiiiiiiiiiikoooooo bolj nevaren kot pa tisti, ki je prepo?asen. Ampak vas bolj motijo tisti, ki so manj nevarni kot pa tisti ki so bolj nevarni. Na va?i strani je pozabljivost ne na moji.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozabljate na dejstvo, da je tisti, ki je prehiter, veliiiiiiiiiiiiiiikoooooo bolj nevaren kot pa tisti, ki je prepo?asen.

 

To pa vsekakor NE dr?i.

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja sej res, ce se zaletis s 50km/h bos definitivno umrl, ce pa z 200km/h pa imas dobre sanse za prezivetje :)

 

Ali pa da prepo?asni in okorni voznik spregleda ostale udele?ence v prometu je pa varno, zato se strinjam z baby viperjam. Faktorjev nevarnosti v prometu je ogromno in nikoli se jih ne bo popolnoma odstranilo. Let's face it!
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

p.s. Lojz si kdaj razmi?ljal iti v politiko??namre? mislim da bi potrebovali enga tazga B)

 

Nisi edini, ki si to opazil in mi reku. Ne, v politiko nebi ?el. Bi pa z veseljem ?el za polcaja. Verjem da bi jaz hitro naredu red, ?e bi mi bila le dana dovolj velika mo? in pristojnosti.

?e je na tem forumu mogo?e kak?en Novome??an in je dovolj star, se morda spomni enega novome?kega polcaja (ne bom napisal imena). Ko je bil ta polcaj na ?ihtu so vsi cigani in vsi barabini vedeli, da takrat nima smisla krast in se zajebavat po cestah.. V njegovi izmeni je bil red. Tak bi bil tud jaz.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nisi edini, ki si to opazil in mi reku. Ne, v politiko nebi ?el. Bi pa z veseljem ?el za polcaja. Verjem da bi jaz hitro naredu red, ?e bi mi bila le dana dovolj velika mo? in pristojnosti.

?e je na tem forumu mogo?e kak?en Novome??an in je dovolj star, se morda spomni enega novome?kega polcaja (ne bom napisal imena). Ko je bil ta polcaj na ?ihtu so vsi cigani in vsi barabini vedeli, da takrat nima smisla krast in se zajebavat po cestah.. V njegovi izmeni je bil red. Tak bi bil tud jaz.

 

 

Vrjamem da tako kot z moje strani, tudi njihova ni bila pohvala! :glare:

mazdaklub-forum-podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa da prepo?asni in okorni voznik spregleda ostale udele?ence v prometu je pa varno, zato se strinjam z baby viperjam.

Ni varno, je pa vseeno manj nevarno, kot pa kadar prehitri in okorni voznik spregleda ostale udele?ence v prometu.

 

Vrjamem da tako kot z moje strani, tudi njihova ni bila pohvala! :glare:

 

Saj ti verjamem. Tud na primer lopovi cigani in cestni prekr?karji ne hvalijo prav radi polcaje.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tud Lojz se je ?e vozil po nem?kih AC brezskrbi. In ne klobasajte preve?. V nem?iji je tudi velikokrat napisana omejitev na AC. Brez omejitve te pustijo res samo v idealnih vremenskih razmerah. In na va?e razo?aranje se tudi v Nem?iji ?e pogovarjajo, da bo treba tudi na njihovih cestah postaviti fiksne omejitve. Mogo?e ste za to razmi?ljanje nemcev zaslu??ni tudi vsi tisti, ki se vozite v Nem?ijo na AC z divjanjem zdravit svoje manjvrednostne komplekse.

Zakaj komplekse, ?e le furajo/mo po omejitvah? ?isto pridni smo tam. ?e bojo postavili omejitve pa jebiga, bomo pa povsod divjali kjer bo ?ansa. ne bo imelo smisla iti v Nem?ijo ampak ga bomo na na?ih avtocestah terali. :jupiii:

 

Bi pa z veseljem ?el za polcaja. Verjem da bi jaz hitro naredu red, ?e bi mi bila le dana dovolj velika mo? in pristojnosti.

No fajn, pojdiva oba, ti bo? lovil prehitre bedake jaz pa ri?arje, bova naredila red da bo kaj! :ouje:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni varno, je pa vseeno manj nevarno, kot pa kadar prehitri in okorni voznik spregleda ostale udele?ence v prometu.

 

Glede na to da dela? znanstveno raziskavo prehitre vo?nje, bi si lahko vsaj nekaj materiala prebral za osnovo. Vpi?i v google 'prepo?asni vozniki enako nevarni kot prehitri', pa bo takoj vse jasno kaj sm hotu povedat :prstgor:

 

Med drugim je bil ?lanek na to temo tud v financah kako leto nazaj..

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enega normalnega dr?avljana mi poka?i ki hvali policaje! :jezicek:

Saj ve? tisto...glup kot policaj? :hohoho:

 

Bom tako odgovoru. Vsak ki je normalen in po?ten dr?avljan, hvali polcaja.Je pa res, da so tud polcaji krvavi pod ko?o in da tudi gre?ijo. Ampak ne gre?ijo tolk kot vi mislite.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi smo usi dr?avljani nenormalni...samo ti in tebi podobni ste normalni? :jupiii:

 

Policaj Lojz :aaaaa:

 

Nak. Ne vsi dr?avljani. Samo po?teni so normalni.

Pravzaprav si mi dal zdaj za mislit. V sloveniji je ?e res postalo normalno, da si nepo?ten.

 

 

No fajn, pojdiva oba, ti bo? lovil prehitre bedake jaz pa ri?arje, bova naredila red da bo kaj! :ouje:

 

Kdo pa so ri?arji?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz - ti meni raj?i kej povej kako se imata ?eljust in pa gd?. Rezka, pa kako kej kobilca, ki se je skotila ravno na Mazda piknik dan - 2.6.2012. :aaaaa::cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gustav, pa s tem postom ne mislim nate osebno, da ne bo? preve? zameru.

 

N? naum zameru. Se sploh ne po?utim ogovorjenega, ker ne hodim na Autobahn dirjat. Mi je pa dala misliti pripomba o lobijih v nem?iji in ni hudi?, da ni kaj mesa v tem.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz - ti meni raj?i kej povej kako se imata ?eljust in pa gd?. Rezka, pa kako kej kobilca, ki se je skotila ravno na Mazda piknik dan - 2.6.2012. :aaaaa::cheers:

 

Oh saj res.

Kobilica lepo raste in se podi po pa?niku. Ravno v?eraj sem ji nadel novo lepo svetle?o "aftro" Tako da se kar rada pohvali z novim okraskom pred ?rebi?kom.

Rezka se pogovarja, da bi spet ?la malo na morje po sve?o barvo pa je ?ele en teden od kar je z morja pr?la. Pravi da ji je ?e nekaj hrva?kih fi?nikov ostalo in da mora to zapravit pred trgatvijo.

?eljust je pa v teh pasjih dneh tako len da samo v senci le?i pa jezik ka?e (vem ni lepo kazati jezik) ven s pesjaka. Zgleda da se ?para in nabira mo?, ?e bo treba za kak?nim cestnim divjakom stopit in mu zobe pokazat.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.