Skoči na vsebino

Mene pa nekaj zanima!


Lojz

Priporočeno sporočilo

Takih, ki bi v lepih razmerah in dobrih pogojih po AC vozili 70 ni. Razen avtov v okvari. Jaja, vem kaj bo? reku, ti vsak dan vidi? enih 10 takih "nevarnih"po?asnetov.

 

Nebom reku, da take idiote sre?ujem vsak dan, jih pa ziher sre?am vsej 2x letno, itaq sm pa vsak dan na AC.

 

Kar se pa tovornjakarjev ti?e pa itaq ve?, da se ve? kot 90 ?e te?ko pelejo, mi grejo pa na spolni organ, ko lepo vidi, da se osebni avto pribli?uje in gre lepo prehitevat tovornjak, ki se pelje par km/h ve? kot on. ?e ve?je cvetke so ti, ki je v zavetrju hitrej?i, ko ga pa sku?a prehitet mu pa brzine zmanjka in se more lepo vrnat na svoj pas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 328
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

?e ti avto rikne se lepo ustavi? na odstavnem pasu nadene? varnostni brezrokavnik in gre? postavit varnostni trikotnik in lepo pokli?e? avto vleko ...

Saj booooo! Po?akaj! Pa daj ?e potrpi malo pa boooooo. Brez skrbi. Ve?, avto se po navadi NAJPREJ pokvari, pol se pa trikotnik postavi in varnostni brezrokavnik oble?e in potem pokli?e avtovleko. Razen tukaj?nji foruma?i najbr? pa ?e pokli?ete avtovleko se oble?ete v brezrokavnik in postavite trikotnik, ?e preden se vam avto pokvari.

Po?akaj vrstni red kolega. Oh kako smo neu?akani.

 

... ?e pa vid? da ti je avto riknu pred AC pa sploh nima? kej delat na AC ...

 

 

Verjem, da to vsi naredijo. Hehe, kako pa lahko nekdo pripelje na AC z riknjenim avtom? A ga potiska?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

sam v prej?nem postu sem govoru o nekem mudelu ki misli da vozi varno s tem da vozi 70 km/h in se tudi vklju?i na vozni pas z hitrostjo 70km/h brez pogleda v vzratna ogledala ( ker pa? eni jih majo samo za okras oziroma nekatere zato da se ?minkajo pa pedenajo ... ) in po pol?je pospe?uje ?e sploh pospe?uje ... vidu sm ?e take primere na avtocestah ... pa pravm da hvala bogu da ni nikol u?gal ker smo bli usi drugi tok bl prpravleni na kk?nga tazga bedaka za volanom pa opazoval situacijo pa zmanevreral tko da se je use lepo iz?lo ... predstavli si da en tak " varni" voznik zapelje pred nekoga ki vozi 130km/h in ?trca po radiju oz i??e kaj na

No vidi?. To jaz dopovedujem. V tem je KLJU?NA razlika med po?asnetom in divjakom. Nekoga ki gre po?as, pa tud, ?e ta po?asne dela neumnosti, ga ti ?e na dale? vidi? in tako lahko pravo?aso odreagira?. Divjaka, ki pa divja in vozi prehitro, pa ti ne vidi? pravo?asno in zato ne more? odreagirat. No vidi?, pa sva raz?istila. V tem je vsa kun?t in BISTVENA razlika med po?asnetom in divjakom.

 

Sicer pa; isus kristus kaj moram jaz razlagat samim visoko izobra?enim ljudem.

Pa ?e to mi povej! Kako se pa ti kamiona losa?? Kamion se tud ne more na AC vklju?evat s 130kn/h, ker ne more tako hitro pospe?it.

 

Ah ja, ko zmanjka argumentov pa dajmo za?et ?alit (kako znano). Bravo to pa je kredibilnost par excellence. :bravo:

 

Boss s tabo, kot sem ti ?e reku se mi ne da, ker si milo re?eno zelooooo nezanimiv in nezrel za resen pogovor. Samo opomnu bi , ker vidim da si spet u?aljen, na to kdo je za?el, ?alit PRVI. Sicer ma? ti iz moje strani, za ?aljivke marsikaj ampak, ?e ?e ma?, te bom spomnil, da si TI tisti, ki VEDNO za?ne? NAJPREJ. Ampak ti sebe ne vidi?. Klasika "u?aljencev".TI si tisti, ki si me najprej za?el ?alit, ?e?, da sem nepismen. A ti men lahko re?e? da sem nepismen, in to najprej, jaz pa tebi ne smem zgolj vrnit in ti re?, da si brezveznik?

Sicer pa res ne vem, zakaj se ti vame zmeraj vtika?? Ignoriraj me!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nebom reku, da take idiote sre?ujem vsak dan, jih pa ziher sre?am vsej 2x letno, itaq sm pa vsak dan na AC.

 

Kar se pa tovornjakarjev ti?e pa itaq ve?, da se ve? kot 90 ?e te?ko pelejo, mi grejo pa na spolni organ, ko lepo vidi, da se osebni avto pribli?uje in gre lepo prehitevat tovornjak, ki se pelje par km/h ve? kot on. ?e ve?je cvetke so ti, ki je v zavetrju hitrej?i, ko ga pa sku?a prehitet mu pa brzine zmanjka in se more lepo vrnat na svoj pas.

 

Ti bom razlo?u zakaj se nekateri vklju?ujejo na AC z "premajhno " hitrostjo; Enostavno, ker se pa?, ne morejo. ?e je na AC poln tako vozni pas kot tudi prehitevalni, se taki, kot jim vi pravite "po?asneti" enostavno ne morejo vklju?it na AC. Kako pa naj se tak HITRO vklju?i na AC ?e pa je cesta polna? Na pospe?evalnem pasu je treba marsikdaj skoraj ustavit, ker jo na voznem pasu taki in druga?ni mazdaforuma?i po VOZNEM pasu tik za ritjo drug drugemu ?gejo/te s 130 al pa ?e ve?. Kako naj nekdo zapelje na AC in maksimalno pospe?uje, ?e ga pa nih?e na cesto ne spusti? Povej ti men prosm!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zdaj bo? pa ti brihnt ?e si izjavil, da se ne fura? po avtocesti? :hohoho: Kdor ni na varen na?in sposoben najti svojih par metrov na cesti naj se fura z busom! Tako kot v?eraj una glupa?a, ki je iz stranske na glavno zapeljala pred mene brez da bi pogledala levo ali desno. Samo mojim (dirka?kim! :aaaaa: ) refleksom se lahko zahvali, da je nisem nabasal (z avtom). :hohoho: Jebemusunacmast ?e dobr da sem divjak in kot tak navajen hitro reagirati. :jezicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej Lojz ... jest pa teb ?e 1x predlagam da se vpi?e? v avto ?olo in varno vo?njo ( baje bo ?e kak?en popust na vranskem za mazda klub ?lane ) pa da te mal podu?ijo kako se zadeve dons odvijajo na cesti pa kako je treba volan sukat, pa to k prav? je bol? mal bol po?as it ... aha k bi ti vidu mojo in?truktorco k sm jo poslu?u ?e sm prepo?as vozu sploh pospe?evanje na pospe?evalnem pasu in potem vklju?evanje ... aja pa k si reku da se nakoncu pospe?evalnega ?e skoraj ustavi? ... zarad takih so najhuj?i karamboli na avtocesti ... ?e se do konca pospe?evalnega pasu vklju?it v promet pa? ?e mal pelje? in pospe?uje? po odstavnem seveda je treba pazit da ni kdo na njem ( jest jih nism ?e nikol vidu tok bliz izvoza oz dovoza stat na odstavnem ) seveda je treba ?e lepo nakazat z smerokazom da se ho?e? vklju?it spremlat dogajanje okoli sebe in ko ti drugi vozniki nardijo lukno se vklju?it ne pa kot nekateri k ?e preden da smerokaz ?e kar sko?i med ostale avtomobile brez da bi se prepri?al ?e je varno ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Koji kurac, kup? mo?n avto pa pospe?i? na pospe?evalnem na minimalno 130, da ?e prehiteva? debile na voznem in se agresivno vrine? notri vsaj na voznega ?e ne med ?pranjami kar na prehitevalnega pa je problem re?en. Potem ko se vrine? na pospe?evalni pas pa levi pas to je ?pas, ni? razmi?ljat samo gas!

?e si pa penzić kot na? Lojz s ?voh avtom in refleksi pa pa? nisi za na AC, ?e ti je tak bliskovit manever prete?ak. Na? Lojz je po eni strani retard, po drugi pa zelo pametna in odgovorna oseba, da se zaveda, da ne sodi na avtocesto in zato nima vinjete. :ouje:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A zdaj bo? pa ti brihnt ?e si izjavil, da se ne fura? po avtocesti? :hohoho:

Ker sem tak?no in podobno va?e kozlanje tukaj ?e nekajkrat prebral, ?e?, da se jaz ne vozim po AC in da nimam vinjete, zdej me pa res zanima; Kje sem jaz to ?e napisal, da ne vozim po AC in da nimam vinjete? Dej mi prosm poka? kje sem jaz to napisal! Bo?? ?e pa ti ne bo? na?el kje sem jaz to povedal, naj prosm pa nekdo drug to poka?e. Dejte prosm vi ta pametni to men pokazat! Prosm lepo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojz, brez zamere, ampak ti si en navaden idiot! zarad ljudi ki imajo isto mi?ljenje kot ti, ta dr?ava propada, ker nima(te)? v glavi n?!

 

V tej temi sploh nebom ve? pisou ker se mi neda ubadat s tabo!

 

LP

 

Kdo pa ?e tukaj razmi?lja tako kot jaz? No, poka? kolk jih je na tem forumu, ki tako razmi?ljajo kot jaz? Naj se prfo?kajo, da vidmo, ?e nas je res tolko da zarad nas dr?ava propada. No in ?e nas tukaj ne bo veliko, pomeni, da dr?ava propada zarad takih kot si ti, ker vas je tukaj ve?ina takih kot si ti. Dvomim, da dr?ava propade zarad takih, ki jih ni. Po navad dr?ava propade zarad takih ki jih je veliko. Ka li?

 

Pa reku si mi idiot. To ni lepa beseda. A te je mamica tako u?ila govort? Jaz sem reku Bossu da je brezveznik, pa je bil na smrt u?aljen. Pa ?e to sem mu reku potem, ko je on ?e prej mene ozna?u za nepismenga. Si sploh ne morem predstavljat kako bi bil Bosss u?aljen, ?e bi mu reku, kaj tazga kot si ti reku men?

 

 

?e zdaj mi ni nih?e odgovoru, kaj naredite vi mojstri, kadar se te?ki kamion na pospe?evalnem pasu vklju?uje s hitrostjo 70km/h? Kako vi to tragedijo pre?ivite?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej Lojz ... jest pa teb ?e 1x predlagam da se vpi?e? v avto ?olo in varno vo?njo ( baje bo ?e kak?en popust na vranskem za mazda klub ?lane ) pa da te mal podu?ijo kako se zadeve dons odvijajo na cesti pa kako je treba volan sukat, pa to k prav? je bol? mal bol po?as it ...

Tale ?ola varne vo?nje je en velik nateg in eno navadno sranje od sranja. Hehe, zdej bo? ti ?el malo na poligon trenirat pa se prakti?no nau?u sukat volan po spolzki podlagi. Khhhhhhh....na kak?ne traparije nasedate otroci jedni.

Verjem, ko bo? ti na cesti pretiraval in ko bo? nepri?akovano zapeljal na spolzko podlago, NITI SLU?AJNO ne bo? odreagiral prav in tako kot si se na vranskem u?il. Verjem ti men izku?enemu mo?akarju. Na vranskem ti to?no ve? kje te ?aka spolzka mokra podlaga in zato si ti pripravljen kdaj te bo zaneslo. To pa s prakti?no vo?njo nima nobene veze. Tebe bo na cesti presenetil zdrs in takrat bo? pe?en, pa magari si prej cel mesec na vranskem treniral to zdrsavanje.

Poglej, ko ?umaher na dirki pretirava in pripelje na spolzko podlago tud zleti s ceste, ?e kak?nega zapne pred tem in ga vzame sabo, pa mu nobena ?ola ne pomaga. Aja vi ste bolj?i ?oferji kot ?umaher. Aja saj res.....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poglej, ko ?umaher na dirki pretirava in pripelje na spolzko podlago tud zleti s ceste, ?e kak?nega zapne pred tem in ga vzame sabo, pa mu nobena ?ola ne pomaga. Aja vi ste bolj?i ?oferji kot ?umaher. Aja saj res.....

 

To vrjetno zato, ker je divjak!

mazdaklub-forum-podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz, mogo?e pa ti kej takega je?, da si toliko bolj moder od povpre?nega konja, sori divjaka. :aaaaa::hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Lojz, mogo?e pa ti kej takega je?, da si toliko bolj moder od povpre?nega konja, sori divjaka. :aaaaa::hohoho:

 

Mogo?e ma? pa prav. Zelo rad imam oljnat krompir s fi?olom ?ebulo pa u trdo kuhanimi jajci, navrh pa mastna doma?a, na hladnem bukovem dimu prekajena klabasa. Madonca po tem tako prdne? kot ?rebc v detelji. Njami...Najraj?i mam pa vampe. Mljask.

Kaj pa divjaki jedo drga??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lahko si misli? - tako kot vozijo, tudi jedo na brzaka; razne Mc zadev?ne, pa pizze, kebabe, bureke, itd. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak res, kako bi me tukaj eni radi prepri?ali v teorijo, ki je totalno zgre?ena in napa?na. Res da je ta teorija, ki jo tukaj dolo?eni neizku?eni nezreli in nadobudni osebki prodajajo, v sloveniji splo?na praksa, ampak ta praksa je napa?na. Jaz rad vozim po Avstriji. Tam na splo?no vsi dokaj dosledno upo?tevajo omejitve, noben ti zadaj za ritjo ne najeda, ne norijo, ?ist solidno dr?ijo varnostno razdaljo, spustijo te predse itd...in posledi?no zaradi take vo?nje tudi ni veliko izsiljevanj. U?itek v vo?nji. Temu se re?e potovanje. Pol ko pa ?ez karavanke pridem, pa ?tala. Balkanci nevzgojeni. Temu se re?e pa tekmovanje v disciplini "kdo ma manj?ega pimpeka", skratka dirka in dokazovanje.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss s tabo, kot sem ti ?e reku se mi ne da, ker si milo re?eno zelooooo nezanimiv in nezrel za resen pogovor. Samo opomnu bi , ker vidim da si spet u?aljen, na to kdo je za?el, ?alit PRVI. Sicer ma? ti iz moje strani, za ?aljivke marsikaj ampak, ?e ?e ma?, te bom spomnil, da si TI tisti, ki VEDNO za?ne? NAJPREJ. Ampak ti sebe ne vidi?. Klasika "u?aljencev".TI si tisti, ki si me najprej za?el ?alit, ?e?, da sem nepismen. A ti men lahko re?e? da sem nepismen, in to najprej, jaz pa tebi ne smem zgolj vrnit in ti re?, da si brezveznik?

Sicer pa res ne vem, zakaj se ti vame zmeraj vtika?? Ignoriraj me!

 

Lojz zakaj la?e? in se spreneveda? ter obto?uje? druge za stvari, ki jih nismo nikoli rekli. Nisem ti rekel, da si nepismen ampak ravno nasprotno pa ti kot dokaz prlimam mojo izjavo.

 

Lojzek, sicer si dokazal, da si pismen, ampak si ravnokar tudi dokazal, da ima? ogromne probleme s funkcionalno pismenostjo, o spominu pa raje ne bi. Ne jemlji stavkov iz konteksta in ?e jih ne razume? raje 2x ali pa 10x preberi, zraven poglej kaj si sam napisal v prej?njem postu, potem pa komentiraj.

 

Sem pa napisal, da ima? te?ave s funkcionalno pismenostjo (upam, da sploh ve? kaj to pomeni), kar non stop dokazuje?.

 

 

Tudi glede te?av s spominom si nisem izmislil saj si v preteklosti sam trdil, da nima? vinjete in se ne vozi? po AC-jih. Celo Yavarye ti je kupil vinjeto pa nisi pri?el ponjo na ve?erno sre?anje.

 

Nimam vinjete. Pe? pa te?ko grem.

 

Ta poba zgleda da ma denarja kot drek vitaminov. Blagor mu. jaz pa reve?, da ?e za vinjeto nimam.

 

A vse to si pozabil? Pa sej je samo tri leta od tega pa takrat si mel tolk ?ez vinjete za povedat, da je bilo vsem logi?no, da je nima? in da je nikoli ne bo? imel, ker je zate to izkori??evalski moment.

 

 

Aja pa brez skrbi nisem u?aljen, si pa izgledat ti saj v mojih izjavah vidi? stvari, ki jih nikoli ni bilo in se avtomatsko postavi? v bran tako, da za?ne? dajati v ni? izjave s katerimi se ne strinja? in to na na?in, ki je ?aljiv in omalova?evajo?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na Avstrija daj nehaj to je meka za divjanje. Zaenkrat ?e ne po?iljajo polo?nic, zadnji? se je enkaj zabliskalo ko smo ga ?gali po njihovi AC in ni bilo te?av.

 

A za avstrijsko vinjeto pa torej ti reve? ima?? Kak?ne posle ima od cvi?ka opit golman, oprosti vratar v Krki tam na severu?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Boss in ti bo? men govoru, da jemljem besede iz konteksta? Pa sebe poglej! Same la?i si natrosu. To ni lepo od tebe. In ti bo? men o?ital da imam probleme s funkcionalno pismenostjo? Kak?ne ma? pol probleme ?ele ti?

Vse trditve si iz konteksta pocukal.

?e si reku, da imam probleme s funkcionalno pismenostjo, to pomeni, da sem zate pa? nepismen. Al je to funkcionalna pismenost al pa kera druga pismenost sploh ni va?no. Kaj se zdaj zgovarja?? Tolk pa ?e vem kaj si mislu s tem ? ?e nekomu re?e? da govori neresnico je to isto kot ?e mu re?e? da la?e. A ni to isto? Samo pocukrano je.

Naprej.

Nisem reku da se NIKOL ne vozim po AC, sem pa reku da se po AC vozim malo, zato ostali, ki se vozijo po AC veliko ali vsak dan, se pa? ?lepajo na ra?un mene, ki se vozim manj. Kaj tle ni jasnega? MALO, ne pomeni NI?. To ni isto. Kapi?? To o ?lepanju dr?i kot pribito, ampak ta trditev je u?alila vse ?lepajo?e tukaj?nje voznike, da so/ ste me za?eli zmerjat z reve?em, jaz pa sem vam pa? pritril, kaj pa ?em? A naj se hvalim kolk mam denarja. Vidi?, tak je bil v resnici kontekst.

In ko sem reku da nimam vinjete sem to reku zato, ker je takrat pa? ?e nisem imel. Sem pa reku, da jo bom pa? moral kupit, pa ?e se strinjam s to vinjeto al pa ne. Jo bom kupil, ker duge izbire pa? nimam, sem reku. Yavarye pa vinjete zame ni hotel pustit pri mehaniku Majesu, da bi jo jaz prevzel, ko bom kaj po Ljubljani hodil ali ?el na mazda servis. pa ni hotel.. Hotel je da pridem osebno v va?e gnezdo, jaz pa ni? ne pogre?am va?e dolgo?asne dru?be. Pa? nimam potrebe dru?it se s tabo in tebi podobnimi. Kaj mi more??

 

In vi ste tisti, ki ste me pol podili, ?e? vozi se po navadnih cestah ?e nima? za vinjeto. To ne pomeni da sem vas ubogal.

Tak?en kontekst je to bil pribli?no. A ne Boss?

 

PS: Bi pa ?el tud jaz pogledat nazaj kaj smo to?no debatirali pred tremi leti in bi ti kaj citiral, ampak ?ef Yavarye me je "delno" banal in ne morem uporabljati funkcije iskanje. Torej tukaj se dogaja diskvalifikacija in potem na koncu likvidacija.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se pravi, da ne ve? kaj pomeni funkcionalna pismenost? :P

 

No ja sej je res brezveze, ker Lojz ti verjetno ?e nikoli v ?ivljenju nisi priznal, da si se zmotil ampak si vse vedno zavil in zamotal v neko klobaso nato pa brez trohice sramu okrivil druge.

 

Za reve?a si se pa proglasil sam in Ajvar se je ponudil, da ti pomaga, ker tolk kot si ti napisal ?ez vinjete in da te z nakupom le te vsi izkori??amo :whatever: , po moje da ni napisal nih?e drug.

 

Pa ?e neki, izjave so tvoje in lahko ocenimo le po izjavah, ki jih daje? in ?e napi?e?, da je nima? pa res nimamo paranormalnih sposobnosti, da bi pre?itali, da jo v bistvu ima?.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tole temo sem nehal brat, po tem ko sem spisal tiste svoje brezvezne vrstice in sem po pravici presene?en, da je ?e aktivna, ker recimo sam, ki imam kar blaznega ?asa in mi ni ljub?ega ko kak?no fajn debato usekat, pa se mi ne da s tem Lojzem ukvarjat.

 

Lojza si jaz predstavljam, kot onega samooklicanega intelektualca ?terna, ki sam nekaj pametuje in je sam sebi najve?ja zvezda.

In glede kako bedno je moje ?ivljenje, si ne morem predstavjati, kako bedno je ?ele od Lojza, da si ne zna najti drugega dela, kot da i??e prepir, divjake in ne vem kaj ?e po forumih. Vzem si raj kako knjigo v roke, ali pa si najdi kako bolj pametno temo za raziskovanje, je ve? zanimivih tem, kot pa na katerem forumu se skrivajo divjaki.

 

?e malo predelam en ?tos:

 

Kreganje z Lojzom, je kot igranje ?aha z golobom.

Sam si lahko ?e tako velik mojster, golob pa bo zvrnil vse figure in hodil zmagovalno po ?ahovnici.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak res, kako bi me tukaj eni radi prepri?ali v teorijo, ki je totalno zgre?ena in napa?na. Res da je ta teorija, ki jo tukaj dolo?eni neizku?eni nezreli in nadobudni osebki prodajajo, v sloveniji splo?na praksa, ampak ta praksa je napa?na. Jaz rad vozim po Avstriji. Tam na splo?no vsi dokaj dosledno upo?tevajo omejitve, noben ti zadaj za ritjo ne najeda, ne norijo, ?ist solidno dr?ijo varnostno razdaljo, spustijo te predse itd...in posledi?no zaradi take vo?nje tudi ni veliko izsiljevanj. U?itek v vo?nji. Temu se re?e potovanje. Pol ko pa ?ez karavanke pridem, pa ?tala. Balkanci nevzgojeni. Temu se re?e pa tekmovanje v disciplini "kdo ma manj?ega pimpeka", skratka dirka in dokazovanje.

 

a torej to pomeni, da ko s tem dobi? dodatne kazenske pike v plus, da je to u bistvu potalajo za brezveze?

 

kokrkol, ?e sm enkrat divjak bom vedno divjak :jupiii:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lojza si jaz predstavljam, kot onega samooklicanega intelektualca ?terna, ki sam nekaj pametuje in je sam sebi najve?ja zvezda.

 

:bravo:

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.