Skoči na vsebino

Mazda serija Takumi


mi_c_ho

Priporočeno sporočilo

Jesen v znamenju posebne serije Mazde3, Mazde5 in Mazde6 Takumi

 

http://www.avtomobilizem.com/novice/jesen-...umi/06-09-2012/

 

ammmm Takumi 6 sem videl v salonu pri Kr?i?niku ?e v za?etku Avgusta, in je bila veliko dra?ja kot Mirai na primer res pa da ima nekaj ve? od opreme, med drugim kon?no senzorje!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

23.500? s tem da ma senzorje spredi zadi, nek home made dvd gps bluetooth in grafitne feltne, usnje...

post-2637-1346921946_thumb.jpg

post-2637-1346922029_thumb.jpg

post-2637-1346922099_thumb.jpg

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a to si v ?i?ki?

 

Pa tole je verjetno za dizlco cena?

GPS je pa tom tom z slovenijo

 

zagorje ja to je cd129 karavan

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ammmm Takumi 6 sem videl v salonu pri Kr?i?niku ?e v za?etku Avgusta, in je bila veliko dra?ja kot Mirai na primer res pa da ima nekaj ve? od opreme, med drugim kon?no senzorje!

 

Cenik gledam in je cena za takumi od 27-28k? ... se pravi, da na to ceno od?teje? 7,2k? in te pol pride od dobrih 20k? do 21k? s xenonom in radarjem mrtvega kota? To se mi zdi pa zelo zelo ugodna cena.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cenik gledam in je cena za takumi od 27-28k? ... se pravi, da na to ceno od?teje? 7,2k? in te pol pride od dobrih 20k? do 21k? s xenonom in radarjem mrtvega kota? To se mi zdi pa zelo zelo ugodna cena.

 

Pa to sploh se ni vse :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

imajo se rdeco 3ko Takuma Sato in je v?e?na s temi feltnami, predvsem pa tisti aftermarket 2DIN DVD GPS stroj izgleda ne korejsko, lepo se zlije z armaturko, v 6ki je prostor prevelik in so plasti?ne ?pranje...grdo je v trojki pa lepo

 

no pa senzorji so spredi in zadaj :jupiii: , nekaj kar bi na mojem miraiu zamenjal za blesave alu pedala in drug ki?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Od Mazda?ev je verjetno ravno Peri?niku BMW najbolj pri srcu, ljubkovalno ga imenuje Bosansko Mestno Vozilo. :hohoho:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.