Skoči na vsebino

Nova Mazda 3 izku?nje in info o prtlja?niku


Dejko

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni.

 

V kratkem nameravam kupit novo M3 1.6 bencinar. Ker vem, da je na forumu kar nekaj lastnikov takega avtomobila, me zanima kak?na informacija o porabi in morebitnih slabih in dobrih lastnostih iz prve roke. Skratka ?imve? o novem faceliftanem modelu. Poleg tega pa me zanima tudi, ?e slu?ajno pa?e stre?ni prtja?nik od prej?nje generacije(2004-...) na novi model?

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Sam imam mazdo 3, 1.6i bencinar, zdaj bo ?e eno leto odkar sem jo kupil. Z avtom sem zelo zadovoljen, kar se ti?e kvalitete vo?nje, dinamika, menjalnik je zelo pohvalno.. Pri porabi je pa takole, kakor jo bo? vozil toliko bo pila. ?e ma? te?ko nogo ti zna po mestu tudi do 8,5-9L. Jaz ob normalni vo?nji, brez naglih ?tartov, ob ?im manj?em ustavljanju in speljevanju v mestu naredim od 7,5-8L. Po avtocesti, 120-130kmH, tam 6,5-6,8L.. Po regionalnih poteh, ?ez vasi in izven 70-90kmH.. pa tudi do 5,5L spravim porabo.

 

Sem zadovoljen z avtom, lahko bi bila mogo?e malo manj?a poraba, ampak pretehta to dober ob?utek pri vo?nji in pa kvaliteta.

 

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam imam mazdo 3, 1.6i bencinar, zdaj bo ?e eno leto odkar sem jo kupil. Z avtom sem zelo zadovoljen, kar se ti?e kvalitete vo?nje, dinamika, menjalnik je zelo pohvalno.. Pri porabi je pa takole, kakor jo bo? vozil toliko bo pila. ?e ma? te?ko nogo ti zna po mestu tudi do 8,5-9L. Jaz ob normalni vo?nji, brez naglih ?tartov, ob ?im manj?em ustavljanju in speljevanju v mestu naredim od 7,5-8L. Po avtocesti, 120-130kmH, tam 6,5-6,8L.. Po regionalnih poteh, ?ez vasi in izven 70-90kmH.. pa tudi do 5,5L spravim porabo.

 

Sem zadovoljen z avtom, lahko bi bila mogo?e malo manj?a poraba, ampak pretehta to dober ob?utek pri vo?nji in pa kvaliteta.

Lp

 

ti priporocam plin prjatu :) clani kluba majo ugodnosti :prstgor:

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ti priporocam plin prjatu :) clani kluba majo ugodnosti :prstgor:

 

Hmm, sej sm ?e razmi?ljal o tem ampak potem sem pa bral malo na forumu in je ful nekih okvar bilo pa vzdr?evanj ipd. (z sistemom plina seveda), v to se pa nebi spu??al rad.

 

Ima kdo kak?ne izku?nje ?e z tem? Kje bi bilo najceneje vgraditi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.