Skoči na vsebino

temnenje luci


Još šta

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 147
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Fuuul zlobna zgleda, vsekakor je razlika opazna. :prstgor:

 

P.S. - zdej si mal potreniru in ti lohk po?as svojo pripeljem. :cheers::jezicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No super ker to me je resno zanimalo. Ker mi je zelo v?e?. Kak?en je pa kaj stro?ek cca?

 

Rabi? spray, brus papir in silikon pa dooosti dobre volje. Kar se ti?e stro?kov so minimalni je pa dosti dela

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Evo eno vprasanje. Jest mam 2003 mazdico z gt opremo seprav mam xenon notr. Zanima me, ce lahko kupm luci od faceliftane mazdice letnik 2006 recimo. A je to ista lampa sam da nima unga kic kroma ampak je temnena. Ker kokr sm jest raziskoval, k razkoples luc se tist wannabe krom cist dol vzame ane? (jost?,batko?) seprav bi teoreticno lahko razkopov obojne luci moje pa faceliftane pa zamenu tist krom z uno temneno plastiko k je v faceliftu notr in bi mel lepo crne luci. Verjetn se en sprasuje zakaj se pol ne zamena komplet luc .. Problem je ker mam jest Xenon notr una facelifta k jo jest gledam na odpadu ga pa nima. Mislm .. Nevem a je to sploh vazn, a je kej drgacna luc al je sam zarnca fora :)

Mal razmislam :P:harhar:

When in doubt, duck it!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo eno vprasanje. Jest mam 2003 mazdico z gt opremo seprav mam xenon notr. Zanima me, ce lahko kupm luci od faceliftane mazdice letnik 2006 recimo. A je to ista lampa sam da nima unga kic kroma ampak je temnena. Ker kokr sm jest raziskoval, k razkoples luc se tist wannabe krom cist dol vzame ane? (jost?,batko?) seprav bi teoreticno lahko razkopov obojne luci moje pa faceliftane pa zamenu tist krom z uno temneno plastiko k je v faceliftu notr in bi mel lepo crne luci. Verjetn se en sprasuje zakaj se pol ne zamena komplet luc .. Problem je ker mam jest Xenon notr una facelifta k jo jest gledam na odpadu ga pa nima. Mislm .. Nevem a je to sploh vazn, a je kej drgacna luc al je sam zarnca fora :)

Mal razmislam :P:harhar:

 

Lu? brez xsenona ima druga?no grlo od ?arnic, tako da ne vem kako bo? vse skupaj sestavil...po moje je bolj?e un cenej?e da svoje pobrusi? in prebarva?!

www.gistel.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo eno vprasanje. Jest mam 2003 mazdico z gt opremo seprav mam xenon notr. Zanima me, ce lahko kupm luci od faceliftane mazdice letnik 2006 recimo. A je to ista lampa sam da nima unga kic kroma ampak je temnena. Ker kokr sm jest raziskoval, k razkoples luc se tist wannabe krom cist dol vzame ane? (jost?,batko?) seprav bi teoreticno lahko razkopov obojne luci moje pa faceliftane pa zamenu tist krom z uno temneno plastiko k je v faceliftu notr in bi mel lepo crne luci. Verjetn se en sprasuje zakaj se pol ne zamena komplet luc .. Problem je ker mam jest Xenon notr una facelifta k jo jest gledam na odpadu ga pa nima. Mislm .. Nevem a je to sploh vazn, a je kej drgacna luc al je sam zarnca fora :)

Mal razmislam :P:harhar:

 

Mah od MPS jih kup pa ma? mir. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja,in? A ti je uspel? Zgleda simpl,vsaj na Ytubu ;) sam to itak vse zgleda.

 

Mislim da ?e sledi? navodilom (!) nima? kaj zgre?it. Fora je v tem koliko si oddaljen ko spreja?, pa da naredi? dost velik nanos, ker tanj?i kot je, te?je gre potem dol. Sem pa prebral razli?ne stvari, da so se nekomu zaradi temperature tudi prilepile na feltne, ampak pomoje je imel premalo nanosa...

 

Razmi?ljam za na japmeet o tej varianti...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.