Skoči na vsebino

temnenje luci


Još šta

Priporočeno sporočilo

itaq bo velik bolj? kot lexus, bo pa fajn prelepit ?e celo blendo, da bo vse v eni barvi :bravo:

 

aha da bi blo vse v eni barvi,ja to bo zakon...ma jst bom to po zimi zrihtu :D

me je mal minil,sam vseeno pa grem do formasa po folijo :D

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 147
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Zmego gube mas ker si brez fena delal... dost mors folijo razvlect da se lepo oblikuje kot se je moja... rabis pa 4 roke in to je dejstvo... Men je ratal ko vem kak sam teb pa koleha svetujem naj ti pomaga ;)

 

Edit vidim fen na tkeh... pol pa vlekel nisi dost pa je to nastalo... probaj jo zagret pa z kako kreditno kartico zavito v bombaz gledit...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

qwerty kaj delas jutr tm okol 12h al pa okol 15h? se peljem mem celja sm mislu da se oglasm na cigret :D

 

kje se bote zdej dobil, tut Savinjska ni dal? stran :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jst bom z kamijonckom :D tok da tko nekje na prostem da je velik prostora :) da ne porusem celja ;)

 

grem pa v lendavo,tok da se lahk najdemo al predn grem 12h al pa se bols da ko se vracam 15h tm nek.

Insured by mazda mafia you hit me,we hit you ...

 

 

qxMGjr2.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zmego gube mas ker si brez fena delal... dost mors folijo razvlect da se lepo oblikuje kot se je moja... rabis pa 4 roke in to je dejstvo... Men je ratal ko vem kak sam teb pa koleha svetujem naj ti pomaga ;)

 

Edit vidim fen na tkeh... pol pa vlekel nisi dost pa je to nastalo... probaj jo zagret pa z kako kreditno kartico zavito v bombaz gledit...

 

makaki gube, lepilo ki je na foliji se mi je razvleku, ko sm hotu mal popravit. Tvoja lu? ma pa tut dost manj oblin predvidevam :D

 

jst bom z kamijonckom :D tok da tko nekje na prostem da je velik prostora :) da ne porusem celja ;)

 

grem pa v lendavo,tok da se lahk najdemo al predn grem 12h al pa se bols da ko se vracam 15h tm nek.

 

a jutr to?, ah ?it jutr nebom s svojim prevozom na ?ihtu, kon?am pa ?ele ob 14h <_<

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Fer?tajn ima eno ?estko razbito z ?rnimi lu?mi, provj ga vpra?at kolko ho?e :P

 

Un je en bumbar.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tud jest bi meu tko zatemnjene lucke sam ne vem kok bi kej pasalo na rde?ga mazdilaka :S

 

?rna z rde?o se zlo ujema, tut js svojo F-ko (rde?a) vedno kombiniram s ?rno ;)

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.