Skoči na vsebino

Fajsula


DonFelipe

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 316
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

:hudicek: ornk si ti tole zastavu,hoces jo najdt za vsako ceno,a? :blink:

 

Seveda,ker mi za prijatelja ni vseeno

 

DonF

kak pa tebi dogaja mislim, da ?e bolj kot Fajsiki - Bajsiki

 

Aja? Misli??

 

koncno je nekdo povedu tko k je :D nocm bit prevec direktn :zvizga:

 

Bodi,nevem zakaj nisi tak,ko je to potrebno?

 

Da ne bomo ugotovil pol na konc da ni to za kolega, ampak se je kar na? Don Felipe zaljubu malo :wub:

 

Kok si ti sme?en, Jindrich Wankel.

Raje crknem, ko da sem v takem stanju.

Kot sem rekel mi za prijatelja ni vseeno.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jzt ti moram nekaj povedat. Da sm ji pisu predv?eri?nem, pa greva jutri na pija?o...sej ne bo to motilo kolega a? Sam res, zmer bolj sm gledu njene slike, mi je kr v?e? ratala, tko da...upam da kej bo no...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jzt ti moram nekaj povedat. Da sm ji pisu predv?eri?nem, pa greva jutri na pija?o...sej ne bo to motilo kolega a? Sam res, zmer bolj sm gledu njene slike, mi je kr v?e? ratala, tko da...upam da kej bo no...

 

A zato je mene na petek skenslala???

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jzt ti moram nekaj povedat. Da sm ji pisu predv?eri?nem, pa greva jutri na pija?o...sej ne bo to motilo kolega a? Sam res, zmer bolj sm gledu njene slike, mi je kr v?e? ratala, tko da...upam da kej bo no...

 

Aja?

Kako ti je pa to uspelo?

Si ti normalen? Se ?eli? ope?t?

Poro?aj.

 

A zato je mene na petek skenslala???

 

Si jo klical?

Kje si jo kontaktiral?

 

ne u petk je gledala zvezde v mojmu avtu na barju:)

 

Doka?i.

Neverjamemo ti

 

Jutri ji bo pa gumbke odpenjalo v mojmu :D

Kera miata mafia ajga :)

 

Neverjamem,da bi prisedla v Miato

Take raje grejejo sede?e v ?vabskih jajcih

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neverjamem,da bi prisedla v Miato

Take raje grejo sede?e v ?vabskih jajcih

 

Ker je gretje za doplacat, v miati se pa ze na toplo vsede....pa ne mislim na sedez...

 

Ja fantje ta teden je zgleda vroca.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Doka?i.

Neverjamemo ti

 

bi te vzel sabo drugi?.. sj ve? ka pravjo.. ve? jih je.. lep?e je:) a na ?alost mam sam dva sede?a..

 

ma? prov jures.. prej povej kdaj ma? plan z njo.. da si noumo u zele skakal.. mormo delit fantje:)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jzt sm dal na miato itak od bmwja znak, tko da bo ?ist obi?na ?vaba jutr, pol ji pa povem da to je ubistvu japonec. Upam da me ne skensla, ker mi je res v?e? :wub:

 

Bom pa poro?al definitivno...

 

Jaz sem rent a car najel...BMW baby, ni za rizkirat...

 

Ti pa glej da bos upravicil svoje ime na njej g. Wank me please

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker je gretje za doplacat, v miati se pa ze na toplo vsede....pa ne mislim na sedez...

Ja fantje ta teden je zgleda vroca.....

 

Seveda je vro?a tema

Se je tebi tudi podobna situacija dogodila?

 

bi te vzel sabo drugi?.. sj ve? ka pravjo.. ve? jih je.. lep?e je:) a na ?alost mam sam dva sede?a.

ma? prov jures.. prej povej kdaj ma? plan z njo.. da si noumo u zele skakal.. mormo delit fantje:)

 

Res, ta avto?k ima le 2 sede?a (1+1)

 

Jzt sm dal na miato itak od bmwja znak, tko da bo ?ist obi?na ?vaba jutr, pol ji pa povem da to je ubistvu japonec. Upam da me ne skensla, ker mi je res v?e? :wub:

Bom pa poro?al definitivno...

 

Haha.

Upam,da ti bo to lepa avto?ola

Skratka poro?aj

 

Jaz sem rent a car najel...BMW baby, ni za rizkirat...

Ti pa glej da bos upravicil svoje ime na njej g. Wank me please

 

Aja?

Tudi ti poro?aj

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zj pa en tak ?is obi?n upra?anje.. mal bl resn in realn glede na par strani postov v tvoji ''zalezovalski'' temi... ?lovek ma? ti LAJF?

 

se poslavlam od te teme ker je pa res ?e vse ratal kr neki.. v ?tartu si bil ?e sme?n in zanimiv.. sm zj.. damn ?lovek.. upam da saj ve? kako ?enska zgleda v realnosti in ne v neki ?tirikotni stvari..

 

u?ivejte :)

A je to vse kar znate? :) Lepo je u?ivati v va?i otro?ki nesposobnosti:) Bravo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zj pa en tak ?is obi?n upra?anje.. mal bl resn in realn glede na par strani postov v tvoji ''zalezovalski'' temi... ?lovek ma? ti LAJF?

 

se poslavlam od te teme ker je pa res ?e vse ratal kr neki.. v ?tartu si bil ?e sme?n in zanimiv.. sm zj.. damn ?lovek.. upam da saj ve? kako ?enska zgleda v realnosti in ne v neki ?tirikotni stvari..

 

u?ivejte :)

 

Ej sej na tvojo miato tud pade, sam prkolco si nabav

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zj pa en tak ?is obi?n upra?anje.. mal bl resn in realn glede na par strani postov v tvoji ''zalezovalski'' temi... ?lovek ma? ti LAJF?

se poslavlam od te teme ker je pa res ?e vse ratal kr neki.. v ?tartu si bil ?e sme?n in zanimiv.. sm zj.. damn ?lovek.. upam da saj ve? kako ?enska zgleda v realnosti in ne v neki ?tirikotni stvari..

u?ivejte :)

 

A tema je po tvoje zalezovalska?

Itak da imam LAJF in vem kako zadeva izgleda v realnosti

?eli? do?iveti to izku?njo,ki jo je moj prijatelj?

 

Ej sej na tvojo miato tud pade, sam prkolco si nabav

 

To ji ne di?i.

Va?no da je hud car in vila, pa da ne govorimo o dobrih restavracijah

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bi jo rad spoznal,kajne?

 

za druge ne vem ... sam mene tok rajca da me kr razmetava po sobi ... :wub: ej bojsi ... kdaj jo ma zdej kk?n ... en urnik si mormo sestavt da se nebomo usi za ist cajt menil ... lepo usak ve?er eden :prstgor:B)

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A se ?eli? ope?i, kot se je moj prijatelj?

Le kaj vidi? tako posebnega na njej?

 

ej nevem sam mene je tok zatrgal da ?e sam nevem kva me je doletel ... sej ve? kva pravjo dokler se ne ope?e? ne mor? vedt ...

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.