Skoči na vsebino

problem radio na mazdi 6


ADNAN

Priporočeno sporočilo

Kot ka?e ima? te?avo pri branju CD-ja. Podobno se je meni dogajalo pri hi?nem (stolpu), tam ko je bil laser ?e tik pred tem, da gre k hudi?u, mi isto ni ve? niti zaznaval CD-jev. Nekoliko bolj?e je bilo, ?e sem mu dal original cd noter, to je potem ?e neki ?asa delovalo, kasneje ve? niti to. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Meni je tudi riknu radio(CD enota) bose -najprej leva stran ni delala zdej pa niti desna.Se pravi, da ne dela sploh. :angry2:

Meni je naj?ibkej?i ?len v mazdi 6 prve generacije ravno tole bose ozvo?enje, ki je za eno mo?ko spolovilo vredno.Raje bi videl, da ga ne bi imel v avtu, bi se dalo vsaj kaj nadgraditi, tako pa s temi 2 Ohmi ni ni? kaj za tikat,razen menjat vse skupaj.?al mi je predvsem, da je preve? dela in stro?kov za vgradit kak?en res kvaliteten aftermarket radio (kot je recimo moj Alpine), ki brez oja?evalca (4x25W,isto, kot je bose oja?evalec)

samo z svoji vgrajenim ampom odpihne z jakostjo in kvaliteto ta Panasonic, ki je v mazdi 6.

Upam, da ga v moji naslednji mazdi ne bo.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.