Skoči na vsebino

rx-8


klemen.zemlja

Priporočeno sporočilo

pozdravljeni!

zanima me ce ima kdo ze kaj izkusenj z vgrajevanjem novega motorja v rx8.vendar ne wanklovega.

mislil sem da bi vgradil od imprece letnik 2003.ker ima majhno prostornino (2.0).ali kaj podobnega.

ali kdo karkoli ve glede tega?vsaka informacija bi mi prisla prav!lp

klemen

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdravljeni!

zanima me ce ima kdo ze kaj izkusenj z vgrajevanjem novega motorja v rx8.vendar ne wanklovega.

mislil sem da bi vgradil od imprece letnik 2003.ker ima majhno prostornino (2.0).ali kaj podobnega.

ali kdo karkoli ve glede tega?vsaka informacija bi mi prisla prav!lp

klemen

 

?e te zanima mamo v Mariboru majstra, ki obnavlja Wanklove motorje in pride dosti ceneje kot menjava motorja ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdravljeni!

zanima me ce ima kdo ze kaj izkusenj z vgrajevanjem novega motorja v rx8.vendar ne wanklovega.

mislil sem da bi vgradil od imprece letnik 2003.ker ima majhno prostornino (2.0).ali kaj podobnega.

ali kdo karkoli ve glede tega?vsaka informacija bi mi prisla prav!lp

klemen

 

Ni tak hud problem nekaj vgradit, kot pa potem dobit papirje. Tisto je takoreko? nemogo?e. Se ti res bolj spla?a wankla flikat, dokler gre ali pa avto prodat in kupit nekaj zaneslivej?ega.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

od mazde 6 dizl notr dat... :punk::punk::punk::punk::punk::punk:

 

A to bo bolj zanesljiva opcija? :hudicek: Hec. :D

 

?e ?e bi se dalo od kake Miate 1,8 BP pa kako turbino gor pa bo podobno dobro ?lo pa ?e delalo bo. Dalo bi se (v kontra so delali, torej wankel Miata) ampak to je ogromno dela (mehani?nega in ?tromarije) in bo na koncu dra?je kot ?e se naredi generalka. ?e je to ?e opcija 8ni ?lo vse k vragu), ?e ne pa drug motor.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to bo bolj zanesljiva opcija? :hudicek: Hec. :D

 

?e ?e bi se dalo od kake Miate 1,8 BP pa kako turbino gor pa bo podobno dobro ?lo pa ?e delalo bo. Dalo bi se (v kontra so delali, torej wankel Miata) ampak to je ogromno dela (mehani?nega in ?tromarije) in bo na koncu dra?je kot ?e se naredi generalka. ?e je to ?e opcija 8ni ?lo vse k vragu), ?e ne pa drug motor.

 

al pa od NC Miate 2.0 motor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...ki je ?e v ?tartu bistveno dra?ji, kaj ?ele ko se spravi? pove?ati konenico primerno RX8, pa ?e manj tuning podpore ima. :) Nisem po naklu?ju napisal BP motor, drugi? pomisli in poglej malo ?ir?e. ;)

 

ma? prov, ve? da tut js takrat nism za BV iskal BP motor :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e te zanima mamo v Mariboru majstra, ki obnavlja Wanklove motorje in pride dosti ceneje kot menjava motorja ;)

 

 

pozdravljeni hvala za odgovore!potem bo najboljse da kar wankla poflikam in je!za vankla sem se odlocil ne za to ker sem ljubitelj wanklov wendar zato ker za ta denar dobis najvec sportnega avtomobila!in mi je izredno lep.hotel sem ga nadgrajevati wendar wanklovega motorja ni prav pametno.ali kdo kaj ve kako je z vgrajevanjem turbine na wankla?imam doma ze cip vendar ga ne upam vgraditi dokler ne obnovim motorja.lahko dobim kaksno stevilko od mojstra iz maribora?in koliko je to kaj zanesljivo potem?

gledal sem da iz anglije ali amerike lahko kupis obnovljen motor za 2500e in ima garancijo do 100 tisoc km,

ki jo pa na zalost v sloveniji ne morem uveljavit. :blink:

lp klemen

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hmm ?ip za RX8? Ne bi se jaz igral s temi zadevami. :blush: ?e dajo v UK garancijo za 100.000 km ne vidim razloga da ne bi dali tudi pri nas, oziroma ?e ne druga?e vsaj ve? da dobro sestavijo da upajo dati toliko garancije.

 

Klik 1

 

Klik 2, turbo RX8

 

 

 

meni se tudi tako zdi da ce dajo za 100 tisoc km garancije mora biti dobro narejeno.ceprav je nemorem uveljavit :vskalo: tale rx8 turbo clanek me je se bolj podmazal za vgraditi turbo! :prstgor: najprej dam obnoviti motor potem pa naprej!hvala :prstgor:

 

meni se tudi tako zdi da ce dajo za 100 tisoc km garancije mora biti dobro narejeno.ceprav je nemorem uveljavit :vskalo: tale rx8 turbo clanek me je se bolj podmazal za vgraditi turbo! :prstgor: najprej dam obnoviti motor potem pa naprej!hvala :prstgor:

 

 

 

aja cip samo poveca vbrizg zraka in goriva v motor mislim da nebi smelo biti nic narobe.pred tem so ga prodajali za 400 dolarjev jaz sem ga kupil v neki akciji za 70.in mislim da nebi smelo biti problemov.ker je to velika firma ki se okvarja samo z tem.(v ameriki)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

aja cip samo poveca vbrizg zraka in goriva v motor mislim da nebi smelo biti nic narobe.pred tem so ga prodajali za 400 dolarjev jaz sem ga kupil v neki akciji za 70.in mislim da nebi smelo biti problemov.ker je to velika firma ki se okvarja samo z tem.(v ameriki)

 

 

Kak?en link ali ime firme, bi prav pri?el?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aja cip samo poveca vbrizg zraka in goriva v motor mislim da nebi smelo biti nic narobe.pred tem so ga prodajali za 400 dolarjev jaz sem ga kupil v neki akciji za 70.in mislim da nebi smelo biti problemov.ker je to velika firma ki se okvarja samo z tem.(v ameriki)

 

?ip ne more fizi?no pove?ati dotok zraka v motor. Zraka pozauha toliko kot ga lahko, ob?utno ve? bi ga kve?jemu ?e bi imel kompresor ali turbino. Ali pa pri navadnem motorju, ?e bi menjal odmi?ne in bi ventile bolj odprlo in bi bili odprti dlje ?asa. Druge variante, da motor dobi ve? kisika ni. ?ip lahko le zamakne predv?ig in pove?a ali zmanj?a vbrizg bencina. Ampak prosim, resno prosim, da ne verjame? slikcam na tej spletni strani (razen to, da lahko vgradi vsak). Vsako kvalitetno mapiranje je bistveno dra?je, pri naturalcih se pozna nekaj (govorim iz lastne izku?nje z RSom) ampak toliko pa ziher ne. Sme?no, prej je bil 400?, zdaj je le ?e 70? pa ?e vedno te nategnejo za 75? (?e tvoj ?as pri montiranju na le senzor temperature vsesanega zraka?!?). :D Pa brez zamere, napi?em kot je ker toliko pa ?e imam pojma, da prepoznam larifari.

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

 

Lahko pa zrihta? motor, gre? na dyno, in?talira? tole, pomeri? ?e enkrat in zahteva? denar nazaj. ?e pa s takim ?ipom pridobi? 60 konjev (se pribli?a? 300 konjem!) pa sam svaka ?ast, pri Mazdi niso imeli pojma kako sprogramirati wankla. :hudicek:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V Sloveniji lahko trenutno zamenja? Wanklov motor z elektro motorjem. To je edino legalno

 

Bolt

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ip ne more fizi?no pove?ati dotok zraka v motor. Zraka pozauha toliko kot ga lahko, ob?utno ve? bi ga kve?jemu ?e bi imel kompresor ali turbino. Ali pa pri navadnem motorju, ?e bi menjal odmi?ne in bi ventile bolj odprlo in bi bili odprti dlje ?asa. Druge variante, da motor dobi ve? kisika ni. ?ip lahko le zamakne predv?ig in pove?a ali zmanj?a vbrizg bencina. Ampak prosim, resno prosim, da ne verjame? slikcam na tej spletni strani (razen to, da lahko vgradi vsak). Vsako kvalitetno mapiranje je bistveno dra?je, pri naturalcih se pozna nekaj (govorim iz lastne izku?nje z RSom) ampak toliko pa ziher ne. Sme?no, prej je bil 400?, zdaj je le ?e 70? pa ?e vedno te nategnejo za 75? (?e tvoj ?as pri montiranju na le senzor temperature vsesanega zraka?!?). :D Pa brez zamere, napi?em kot je ker toliko pa ?e imam pojma, da prepoznam larifari.

Objavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

 

Lahko pa zrihta? motor, gre? na dyno, in?talira? tole, pomeri? ?e enkrat in zahteva? denar nazaj. ?e pa s takim ?ipom pridobi? 60 konjev (se pribli?a? 300 konjem!) pa sam svaka ?ast, pri Mazdi niso imeli pojma kako sprogramirati wankla. :hudicek:

 

 

zelo upam da se motite :) ceprav je verjetno res :angry2: gledal sem posnetke na youtubu k so to not dajali in se je kao poznalo.tako da nevem za izgubiti nimam nic bom probal in bomo videli.se dobro da sem ga kupil v akciji :hohoho:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • In Bog je rekel Evi:  - "Ne jejta sadja s tega drevesa!"   Eva Boga ni poslušala.   In ti, revež, misliš, da bo tvoja poslušala tebe...
    • Če je res tako kot praviš, da so po naštetih atributih praktično vsi skoraj enaki, potem smo res "v riti", in bojim se, da imaš kar se tega tiče kar prav. 😏
    • Aha, ta.   Ker demokratičnosti, držanja obljub, poštenosti, pometanja pred lastnim pragom in tako naprej ni pri nobenem politiku. Kar se pa tiče zavzetih režimskih komunistov... Kar je starejših politikov, so tudi vsi bili komunisti ali pa vsaj odkriti simpatizerji. Kar se pa mlajših tiče, jih je pa tudi kar precej vsaj simpatizerjev... Ne bom se pa lotil naštevat, ker jih je preveč, pa se bojim, da naredim komu krivico, če ga ne omenim...   In zato res nisem vedel, koga imaš v mislih.
    • Saj vem, da veš (glumiš), ampak vseeno ...   https://twitter.com/AntonPeinkiher/status/1174755155398537221   Migracije so in bodo težava, za Evropo, za Slovenijo. Zanimivo se mi zdi, da nas desne stranke na eni strani strašijo pred migranti, hkrati pa si zelo prizadevajo za uvoz tuje delovne sile, recimo Filipincev. Torej gre na koncu spet samo za denar, da se bogatim zagotovi, da bodo ostali bogati. 
    • - "Pravijo, da ženska med seksom izgubi toliko kalorij, kot da bi pretekla 12 km." - "Ma, dej nehi, no! Katera pa preteče 12 km v treh minutah?"
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.