Skoči na vsebino

Miatarji - Razno


Dejan Pavlovic

Priporočeno sporočilo

Glavno da je nad minimumom, sej ko je pa pod, ti pa zasveti lu?ka za ro?no. Meni je skoz padala zaradi pokvarjenega cilindra, pa redko da je bila kdaj na MAX v obdobju pol leta, pa je skoz isto bremzalo...lahko da si kej zjebal...

Podpis.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Velikokrat ?e videl in to?no vem kje je ponavadi parkirana.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Velikokrat ?e videl in to?no vem kje je ponavadi parkirana.

 

sram me je, da je v na?i po?tni ?tevilki............pa tip je kao zbiratelj kadilakov pa to :blink:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e koga matra

 

Custom S.steel Exhaust Manifold with Garrett GT2560R Tial V-Bend turbo exh housing Tial 38mm compact Westgate and Down Pipe 2300 Euro

And more more parts , please let me know if interested in some parts, i can sell aslo the block or complete engine with intake exhaust injector etc , a engine like this is fully build with piston crank. The car has 350 BHP at 1.0 Bar of pressure

 

THE CAR AND PARTS ARE LOCATED IN ITALY , RAVENNA City

Objavljena slika

 

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Evo nov promo video Yellow sparrowa, ampak (!) je samo za foro, ker je sneman kar s telefonom :D Mal mi je blo dolgcajt :jezicek:

 

 

?e bi kdo rad kej zares posnel, naj pove. Seveda bomo s tapravo opremo :)

 

 

kako si roko tako mirno dr?al, al je stabilizator v igri

Fuck new cars ... I'm driving oldschool

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Tamalga sm posku?al uspavat in z njim v naro?ju grem brskat po I.L.ju, nakar oba naenkrat za?neva sanjat :wub:

 

http://ilmotorsport.de/shop/article_detail...c45d40753b4a6f4

 

 

kompresor predelava s t?vom, me retori?no res zanima ?e bi se to dal homologirat pri nas :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimiv, ker sem vedno prebiral po na?ih forumih da so take in druga?ne predelave motorja nemogo?e za homologacijo.

 

Vidm pa da so ?li nemci ?e pol?a legalizirat..no, sej cena je tud kr konkretna in pride v upo?tev najbr? v primeru kak?nega zadetka na loteriji :)

 

 

 

Aja pa glede na to, da t?v tud posebi prodajajo po 200?, bi se mogo?e dal tud kej cenej pridt ?ez, ?e se mal znajde? :zvizga:

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.