Skoči na vsebino

mazde...


mazda-fan

Priporočeno sporočilo

pa tako vemo kako so japonci, ni? ne naredijo iz nule.Vzamejo od drugih stvar ki ?e ni izpopolnjena ,ni zanesljiva in jo tako izbolj?ajo da potem dela kot treba.Zato mi je vseeno s kom vse sodeluje mazda.

Pa glede forda, cossworth,gt 40, mustang cobra, so legenda za sebe.Tako da oni tudi niso tako slabi.

Vendar mazda je mazda.

 

 

:bravo::bravo::bravo::ouje:

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ajajaj.....mi je ?al za tvojga rumenkota.....kolk fajn pa so ti jo naguzili*??* Meni so z mondeota nardili mini morisa.....ajajaj.....

 

 

No ma ?elim da ti ga lepo popravijo..... :bravo:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ima pa tak velik prtlja?nik, pa mi je nerodno kaj manj?ega vozit okrog :P

 

Aja!!!! Prodajam komplet bose ozvo?enje za 6 (6 zvo?nikov, wofer v rezervi, oja?evalec za sitne pare. povej naprej, povej naprej, povej naprej....... :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

......pa cigarete ne morem vredi kadit, mi ogorki dol letijo... :hohoho:

UUUUv To pa zna bit precej hudo a??? :hohoho: Sej bi ti reku da kako lahko kadi? v takem avtu.....sam kaj ki tudi sam nonstop poslu?am to.....

 

 

Jest pravim...u?itek je u?itek....v 20 stoletju so pa sesalce odkrili....tako da mene n? ne gane..... :ouje::hohoho::vesel::jupiii:

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Guest BrainLess

... samo dim se v?re v tkanino na sede?e pa strop ... pol pa bo? rekel kemi?no ?i??enje? Po vsakem takem ali druga?nem drgnenju, spiranju, ali globinskemu vodnemu sesanju se tud tkanina oz. material slab?a tak da...

 

Cigaret ni za v avto! + tega ?e pa bi mogli zakon naret isto ko za tel ker pomoje cigaret ni? manj ne ovira voznika kot tel... pa nesre?e so se tud ?e dogajale zarad cigaretov ko je komu ogorek padel al pa v?igalnik iskal al pa ...

 

Pa ?e smrad.... :unsure:

 

a-a cigaret ni za v avto... sploh ?e kaj da? na njega ne!

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekako se ne morem strinjat s tabo....res je da ko ?e kadim v avtu...to po?nem vedno z odprtim oknom in roko skorej cel ?as molim ven....in dejansko n? ne smrdi noter.....

 

Glej meni osebno pa?e kadit v avtu.....pa ne more? mi re? da zaradi tega ne dam ni? na svoj avto... :ne vem:

 

Stvar je pa tudi v tem da nikoli nisem bil in nikoli ne bom su?enj svojega avta.....

 

Ker avto kupim predvsem zaradi tega ker brez njega ne gre...torej ga imam za to da ga rabim...ko pa gre u maloro...pa? gre....je**at ga...pa kupim drugega..... :danzoman:

 

 

As simple as that.....

 

 

 

LP daVid

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Cigaret ni za v avto! + tega ?e pa bi mogli zakon naret isto ko za tel ker pomoje cigaret ni? manj ne ovira voznika kot tel... pa nesre?e so se tud ?e dogajale zarad cigaretov ko je komu ogorek padel al pa v?igalnik iskal al pa ...

 

a-a cigaret ni za v avto...

Lp

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Poganjam ga z Phaze linearom 1.2 kw zvezanim na 2 ohma, kondenzator pa predoja?evalec sta zraven...

 

Saj ga bi prodal, ker meni ho?e ogledalo dol past, pa cigarete ne morem vredi kadit, mi ogorki dol letijo... :hohoho:

..no pol ga pe ?e kr vredu ?ge?ka? s tem oja?evalcem :jupiii:

 

....ko smo mi v na?i teamski bolhci mal sprobaval tole s cigareti, bi mogu videt kolk hiter se je ?ik sam skadil :P ..res da je blo od stene z wooferji do prednje ?ipe cca. 50cm sam k si gledu tist ?ik kako se je kuru, je blo smeha tolk k ?e nikol :D:o

 

..druga?e pa jest ne kadim, samo me pa ne moti ?e kdo kadi v mojmu avtu s tem da ma okno odprto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... samo dim se v?re v tkanino na sede?e pa strop ... pol pa bo? rekel kemi?no ?i??enje? Po vsakem takem ali druga?nem drgnenju, spiranju, ali globinskemu vodnemu sesanju se tud tkanina oz. material slab?a tak da...

 

Cigaret ni za v avto! + tega ?e pa bi mogli zakon naret isto ko za tel ker pomoje cigaret ni? manj ne ovira voznika kot tel... pa nesre?e so se tud ?e dogajale zarad cigaretov ko je komu ogorek padel al pa v?igalnik iskal al pa ...

 

Pa ?e smrad.... :unsure:

 

a-a cigaret ni za v avto... sploh ?e kaj da? na njega ne!

 

Lp

Hi hi, res ni lepo, da kadi? v avtu, sploh ni fajn, da kadi? nasploh. Tu pa tam pa pa?e kak namesto redbulla :rolleyes: .

 

Fantje izklicna cena je 120000 sit za komplet...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... samo dim se v?re v tkanino na sede?e pa strop ... pol pa bo? rekel kemi?no ?i??enje? Po vsakem takem ali druga?nem drgnenju, spiranju, ali globinskemu vodnemu sesanju se tud tkanina oz. material slab?a tak da...

 

Cigaret ni za v avto! + tega ?e pa bi mogli zakon naret isto ko za tel ker pomoje cigaret ni? manj ne ovira voznika kot tel... pa nesre?e so se tud ?e dogajale zarad cigaretov ko je komu ogorek padel al pa v?igalnik iskal al pa ...

 

Pa ?e smrad....  :unsure:

 

a-a cigaret ni za v avto... sploh ?e kaj da? na njega ne!

 

Lp

Hi hi, res ni lepo, da kadi? v avtu, sploh ni fajn, da kadi? nasploh. Tu pa tam pa pa?e kak namesto redbulla :rolleyes: .

 

Fantje izklicna cena je 120000 sit za komplet...

za komplet ?ikov pa redbull ? :D :D

 

sicer je mogo?e res, da ne opozarjam vsakega posebej, ampak MALI OGLASI so posebna rubrika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SAm ?e to......ne podpiram kajenja....in vem da niti malo ni fajn....niti na prostem, ?e manj pa v avtu....sam kaj ?mo.....enkrat bomo nehali..... :danzoman:

 

 

Zdej pa usi na male oglase..... :vesel:

 

 

LP david

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.