Skoči na vsebino

Car wrapping


Krzzich

Priporočeno sporočilo

Kaj mislite.. Gledal sem po Stricu Googlu o teh folijah, a so vsi tako bolj tiho o cenah..

Zanima me, ?e je kdo ?e dal polepit v celoti svoj avto, in ali se to sploh da na kak?nih z malo udrtinami in rje..

Mislim da bi moral rjo odpraviti in nato polepiti kajne.. za udrtine pa ne vem kako bi bilo..

pa kak?na je cena.. imam mazdo 323 F gt in me res zanima ?e bi se spla?alo to zadevo polepit? avto sem se odlo?il zdaj imet in bi jo za?el malo rihtat.. zdej pa ne vem..

pa tudi ali bi sploh lepo izgledalo, ker avto ima res kar veliko teh ?ist majhnih uboklinic.. pa?... 22 let star avto.. za sabo ima kar precej parkir-placov :D

hvala za odgovore lp ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Svetujem ti, da pokli?e? 2 opciji; Ustyle tuning in pa Dacom. Pri obojih imamo pa Mazdilakarji tudi nekaj popustov. :cheers:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo za info ker se tudi sam ukvarjam z tem, ?e rje prej ne sanira? kvalitetno potem je vsako lepljenje folije ?ez đabe posel.

Cena pa je primerljiva s ?trihanjem celega avta.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha no super.. ampak zdej pa ne vem kako pride s ceno ker ti morjo za ?trihanje avto ?ist razstavit, speskat poklepat, za??itit, nanos temeljne barve, nanos barve, nanos laka pa pomoje ?e vse skupaj v pe?ico, nato pa ?e sestavit.. zdej pa ne vem kaj pride dra?je al to vse al pa samo nalepka.. odlo?am pa se za "pearl white" al pa za kombinacijo ?ivo zelene plus ?rna streha ogledala in spoiler.. in res ne vem kako bi se odlo?il.. odvisno kaj pride ceneje..

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha no super.. ampak zdej pa ne vem kako pride s ceno ker ti morjo za ?trihanje avto ?ist razstavit, speskat poklepat, za??itit, nanos temeljne barve, nanos barve, nanos laka pa pomoje ?e vse skupaj v pe?ico, nato pa ?e sestavit.. zdej pa ne vem kaj pride dra?je al to vse al pa samo nalepka.. odlo?am pa se za "pearl white" al pa za kombinacijo ?ivo zelene plus ?rna streha ogledala in spoiler.. in res ne vem kako bi se odlo?il.. odvisno kaj pride ceneje..

 

Kot prvo cel avto so mi pobarval v 2h dneh, preko stare barve, ker ni bilo rje, samo zbru?ena je bila.

 

Kot drugo pa ti ajvar govori da ni va?no ali je ceneje a ?e bo? folijo dal ?ez rjo bo? imel 3x ve?jo pi**, oziroma si denar stran vrgel. ?e ma? pa rjo, ki jo mora? sanirati je pa sigurno bolje da se jo sanira in obenem ?triha - ni druge

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ker sem te stvari raziskoval tudi sam, sem v moji bli?ini najcenej?o ponudbo dobil pri foliocar... mislim da 800 za cel avto. Je ?e nekaj ?asa od tega, pa kak?na je kvaliteta ?e tudi nisem izkusil, tako da je to samo moj predlog ;) Povpra?aj.

mazda-323f-18-glx-98.png
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nowaday i would prefer plastidip over wrapping .try a search on google.but i don't know if any company is on slovenia market ready to do it

 

Heard about that from a friend's frend. But he is doing only smaller parts, such as interior panels and similar stuff. I heard that he can even do whole dashboard, but i'm not sure he can do whole car. I have to ask him..

 

?e slo prevod (google translate eng v slo!)

 

Sli?al sem, da je od FREND prijatelja (sli?al sem da od frenda frend dela to). Ampak on po?ne le manj?e dele, kot so notranji plo??e in podobne stvari. Sli?al sem, da lahko celo naredite celotno armaturno plo??o, vendar nisem prepri?an, da lahko naredite celotno vozilo. Moram ga vpra?ati ..

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hi!bom probal v slovenscino pisati :) v it mam ze dost kolegi ko so cel avto pokrili z plastidip.rezultat je bolje kot wrapping,ker nikoli ne moras celo poverscino z foljo pokriti tako ko je treba ,na vogali,robi etc(always needed some cut or arrangment).pa se to da plastidip bo letos razvila se metalik pa fluorescentne barve,kar je prej majnkal.na youtube je dost posnetkov in rezultatov od cele avto pokrite z plastidip.lp vsem

 

 

tukaj nekej slik od kolega,srebrna evo 7 ,zdaj matt white with plastidip

 

 

http://www.wrcmania.com/forum/4-chiacchier...astidip-23.html

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kak?na pa pride potem povr?ina po plastidip-u a ni to pol hrapavo in zgleda amatersko? Na videu je te?ko videti dejanski rezultat.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

De?ki kakih 1500?...?!

Kolega (Per?i?Design) v Celju za ta dnar oble?e 2 avta ?e jz re?em... nekje 700? za obla?enje hatchback avta v mat ?rno folijo...

?e kdo nuca info na PM ;) oble?e se ga pa v 7 ali pa 9 letno folijo...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Real Madrid v zaostanku proti Bayernu.
    • Za v Bruselj more znat angleško 😀 Great night, pa take fore 🙂
    • Mene pa zanima,kako bo Murgelski palček ptiča odstrelil,in katero lutko bo spet našel...bomo hitro videli eno novo stranko z medom in mlekom...folk pa ovce....   Ma zakaj nima palcek jajca,in ustanovi nazaj komunistično partijo...oz. stranko...kaj ga je sram samega sebe...   Hmmm🤔...je očitno res bila za sram ga biti....vprašanje za kake krvave svinjarije on še ve,pa da se nan niti ne sanja...   Zelo zanimivo tudi za levake...in za mlade,ki tiste case niso doživeli. Še čudno,da ga še niso ubili.    
    • Fiksna obr.mera je fiksna, nima veze inflacija, itd...dejstvo je da jih ponujajo samo do določene vsote (tam cca.5let nazaj tudi za visoke zneske, ker imele itak banke preveč denarja/dobička), zdaj do politiko spremenili (res da tudi že nekaj čada ne spremljam, ker imam fix in me ne zanima več)..... Variabilna je pa odvisna od euribor in pribitka, ki ti ga dajo.(in ne od inflacije, ki pa seveda vpliva na rast/padec euribor)...in dokler je bil po krizi 2008 euribor 0 oz.negativen je bilo to vse ok....ko je bilo pa konec ene od mnogih/katere koli ze kriz je pa euribor raste in to seveda zelo vpliva na variabilo (in tega se folk tudi ne zaveda, ker kar misli da bo to nespremenjeno naslednjih 20.let ko vzamejo preveč kredita).....
    • Se že čuti, da se volitve bližajo 🤔 Samo evropske so na programu, da ne boste kaj zamešali pa JJ poslal v Bruselj.... 🤣
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

    • Ni prijavljenih registriranih uporabnikov
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.